Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Aydın Otelleri

Aydın için {{ (filteredHotels).length}} / 378 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Aydın Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Ege Bölgesi'nin önemli turizm merkezlerinden olan Aydın'da rahat ve keyifli bir konaklama yapabileceğiniz pek çok otel bulunuyor.

İzmir'e 195, Muğla'ya 130, Denizli'ye 75 km uzaklıkta bulunan Aydın, ülkemizin önde gelen turizm ve tatil merkezlerinden biri. Kuşadası, Didim ve Altınkum gibi popüler tatil bölgelerine ev sahipliği yapan Aydın'da konaklamak için de pek çok alternatif bulunuyor.

Aydın otelleri pek çok kategoride yer alıyor. Bulundukları bölgeye göre farklı konseptlerde karşımıza çıkan Aydın otelleri arasında şehir oteli de var tatil oteli de. Aydın Merkez gibi bölgelerde daha çok kent oteli kategorisinde bulunan Aydın otelleri, Kuşadası ve Didim gibi tatil bölgelerinde ise tatil köyü, butik otel, apart otel ve pansiyon olarak dağılım gösteriyor.

Aydın'da otel sayısı oldukça fazla, bu sayede de Aydın otellerinde her bütçeye uygun bir konaklama fiyatı bulmak da mümkün. Dilerseniz ekonomik bir Aydın apart otelinde veya pansiyonunda konaklayabilir, dilerseniz 4 veya 5 yıldızlı lüks bir tatil köyünde tatilinizi yapabilirsiniz. Size sadece nasıl bir konaklama yapmak istediğinize karar vermek kalıyor.

Turizmin oldukça geliştiği bir şehir olan Aydın'da oteller de hizmet ve kalitede birbirleriyle yarışıyorlar. Her türlü donanımı ve konforu bulabileceğiniz Aydın otellerini bu nedenle yalnızca yurt içinden değil yurt dışından da pek çok turist tercih ediyor.

Aydın otelleri yalnızca tatil amaçlı yapacağınız konaklamalar için değil; iş seyahatlerinizde de rahatlıkla tercih edebileceğiniz konaklama tesisleridir. Özellikle Aydın Merkez otellerini iş toplantılarınız ve konaklamalarınız için tercih edebilirsiniz.

Özellikle yaz aylarında yoğunluğun arttığı Kuşadası, Didim, Altınkum gibi tatil merkezlerindeki Aydın otellerinde konaklama yapmak istiyorsanız rezervasyon yaptırmanızı mutlaka öneriyoruz.

Ege'nin yaz tatilleri için tercih edilen eğlenceli ve bir o kadar huzurlu bir şehirdir Aydın.

Türkiye'nin en önemli plajlarına sahip olan ve her kıyısı yaz sezonları için büyük bir potansiyele sahip olan Aydın, yerli turistler kadar yabancı turistlerin de yoğun ilgisiyle karşılaşmaktadır. Didim ce Kuşadası, şehrin diğer bölgelerine göre daha fazla tatilcinin dikkatini çeker.

Aydın'ın il merkezi başta olmak üzere, hemen hemen her ilçesinde konaklama tesisi bulunur. Aydın otelleri arasında kent oteller, apart oteller, butik oteller, tatil köyleri, lüks oteller ve pansiyonlar mevcuttur. Yani her bütçeye hitap eder Aydın otel fiyatları.

Aydın otel fiyatları bulundukları bölgeye göre farklılık göstermektedir. Didim, Kuşadası gibi bölgelerde Aydın otel fiyatları diğer bölgelere göre daha yüksektir. Fiyatları genelleyecek olursak; Aydın otel fiyatları yaz sezonunda 100 TL'den 250 TL'ye kadar yükselir.

Aydın'daki pansiyonlar diğer konaklama tesislerine göre daha uygun fiyatlara sahiptir. Kalabalık tatiller için apart otelleri tercih ederek konaklama günlerinizi daha ekonomik hale getirebilirsiniz Butik oteller ve lüks oteller ise diğer tesislere göre biraz daha yüksek fiyatlara sahiptir. Şunu söyleyebiliriz ki; Aydın otel fiyatları her bütçeye hitap eder.

Bu fiyatları mayıs, haziran, temmuz ve ağustos ayları için geçerlidir. Eylül ayının ortalarına doğru ise fiyatlar düşüş olur ve kış sezonu boyunca Aydın otel fiyatları 40-90 TL arasında değişiklik gösterir. Aydın, yaz turizminde önemli bir yere sahip olduğu için yaz sezonu ile kış sezonu arasındaki fiyatlar arası büyük bir fark meydana gelir.

Aydın otel fiyatlarını etkileyen faktörler arasında seçeceğiniz oda tipi ve hizmet türü de vardır. Belirli olan fiyatlara genellikle oda kahvaltı hizmeti dahildir. Tercih edeceğiniz her şey dahil hizmette ise fiyatlarda artış görülür.

Aydın otellerini aile veya arkadaş gruplarıyla yapılacak tatiller için ideal olduğu gibi, balayı ve iş seyahatleri için de tercih edebilirsiniz. Bu arada Aydın otellerinde erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Aydın tatilciler tarafından yoğun ilgi gördüğü için özellikle yaz sezonunda doluluk oranına ulaşıyor.

Aydın'ın birbirinden güzel plajlarında uzun ve keyifli bir tatil geçirmeniz dileğiyle…

Aydın Hakkında

Ege Bölgesi'nde bulunan Aydın, kuzeyde İzmir, kuzeydoğuda Manisa, doğuda Denizli, güneyde Muğla, batıda da Ege Denizi ile çevrilidir.

Aydın topraklarının büyük bölümü dağlık alanlardır. Kuzey kesimde doğal sınır oluştururcasına doğu-batı doğrultusunda uzanan Aydın Dağları'nın en yüksek noktası Aydın sınırlarının dışında kalmaktadır. Alçak düzlükler Aydın'ın özellikle orta ve batı kesimlerinde geniş alanlar kaplar. Aydın topraklarının sularını Büyük Menderes Irmağı toplar. Aydın doğal göl açısından zengindir. Aydın'da akdeniz iklimi görülür. Aydın'ın yıllık sıcaklık ortalaması 26° dir. Aydın'da Yazlar sıcak ve kurak,kışlar yağışlı ve ılık geçer.

Aydın ekonomisi büyük ölçüde tarıma dayalıdır. Aydın'da en çok yetiştirilen bitkisel ürünler zeytin, incir, pamuk, domates, patlıcan, karpuz, buğday, dolmalık biber ve mısırdır. Ayrıca Aydın'da azımsanamayacak miktarlarda mandalina, portakal, üzüm, arpa, patates, elma, pırsa ve lahana da yetiştirilir. Aydın'ın en önemli ürünü kuru incirin bir bölümü yurtdışına pazarlanır. Hem küçükbaş hem büyükbaş hayvancılık yapılan Aydın'da hayvancılık tarımsal etkinlikler arasında ikinci sıradadır.

Aydın ilindeki ekonomik etkinlikler arasında turizm önemli bir yer tutar. Aydın'ın en önemli turistik beldesi Kuşadası'dır. Doğal ve tarihi açıdan çok zengin olan Aydın ilinde bu değerlerin korunabilmesi adına bazı çalışmalar yapılmaktadır. Tarihsel yapı kalıntıları içinde turistik açıdan önem taşıyan başlıca ilkçağ kentleri ise Aphrodisias, Didyma, Miletos ve Pirene'dir. Sıkca doğal plajlara rastlanan il kıyılarında çok sayıda tesis bulunmaktadır. Aydın tralles antik kenti, zeus mağarası, Didim ve Kuşadası gibi turistik yerleriyle ünlü bir şehirdir. Her yıl binlerce turist Didim ve Kuşadası sahillerine yüzüp eğlenmeye ve antik şehirlerini dolaşmaya gelmektedir.

Aydın, MÖ 13.yy.da Batı Anadolu kıyılarına yayılan Thrakların ''Antheia'' üstüne kurdukları ''Tralleis'' antik kentidir. Bu kent, MÖ.26'da bir deprem sonucu yıkılmış, kentin onarımında büyük yardımı olan Augustus'tan ötürü bir süre ''Caesareia'' olarak da adlandırılmıştır. Selçuklu Döneminde ''Aydın Güzelhisarı'' olarak geçen kent, osmanlı Dönemindeyse ''Nefs-i Kaza-i Güzelhisar der Liva-i Aydın'' olarak adlandırılmış, 19. yy. dan günümüze değin adı Aydın olarak gelmiştir.

Yöredeki ilk yerleşim Kalkolitik Çağ'a değin uzanır. Anadolu'daki Hitit egemenliği süresince de yörede bu imparatorluğa bağlı kavimlerin yaşadığı sanılmaktadır. Hitit İmparatorluğu'nın yıkılması ve Dor akınları sonucunda Anadolu'ta gelen Karyalılar (MÖ 12.yy.) Aphrodisias ve Kindya kentlerini kurmuş, Alabanda ve Ahinde'yi onarmışlar, Frigler (MÖ 8yy.) ise Nysa ve Magnesia kentlerini kurmuş, Tralleis'i onarmışlardır. MÖ 7.yy.dan başlayarak Anadolu'nun Ege Kıyılarında gelişen Ion uygarlığı süresince yörede kurulan Miletos, Didyma, ve Priene gibi antik kentler çağın uygarlık merkezi olmuş, Thales, Anaksimandros ve Anaksimenes gibi düşünür ve tarihçilerle Hippodamos gibi mimarları yetiştirmişlerdir. MÖ 546'da başlayan Pers saldırısına değin Lidya siyasal egemenliği altında kalan yöre, bu dönemde yapılan ve Miletos'tan başlayarak Tralleis'ten Orta Anadolu'ya uzanan ünlü Kral Yolu nedeniyle önemli bir geçiş merkezi olmuştur.

Pers Döneminde toplumsal ve ekonomik sarsıntılarla kentler, tapınaklar ve sanat ürünleri yıkılmış yada yağmalanmıştır. MÖ 334'te Büyük İskender'in Persleri yenmesiyle başlayan Hellenistik Dönem, onun ölümünden sonra generalleri arasında başlayan paylaşım savaşlarıyla sürmüş, MÖ 281'deki Seleukos egemenliğiyle de son bulmuştur. Yaklaşık 100 yıl sonra Pergamon Krallığı topraklarına katılan Aydın yöresi, MÖ. 129'da Roma İmparatorluğu'na, 395'te imparatorluğun bölünmesiyle de Doğu Roma(Bizans) topraklarına bağlanmıştır. Hristiyanlığın büyük bir siyasal güce ulaştığı bu dönemde Anadolu patrikliğince yönetilmiş, Miletos ve priene piskoposluk merkezleri olmuşlardır. Selçuklular (1186), Menteşeoğulları (1288) ve Aydınoğullarının (1308-90) yönetiminde kalan Aydın ve yöresi, 1426'da Yıldırım beyazıt tarafından Osmanlı topraklarına katılmıştır. Sanat, felsefe, sosyal hizmetler, tarım ve mimaride parlak dönemlere tanık olan Aydın, Türk kültür varlıklarıyla da donatılmış, geçmiş dönemlerin tarihsel izleri korunarak günümüze değin taşınmıştır. 1. Dünya Savaşı sonunda işgal edildikten sonra, 7 Eylül 1922 tarihinde işgalden kurtarılmış, 1923 yılında da il olmuştur. aydın ilinin 16 ilçesi bulunmaktadır.

Aydın otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Misa Pansiyon Apart Güzelçamlı
Misa Pansiyon Apart Güzelçamlı

-

Tertemiz havası

Çok güzel bir üç gün geçirdik. Tertemiz havası, sakinliği, denize yakınlığı (özellikle milli parka yakın olması),harika yemekleri ve muhteşem konukseverlikleriyle Misa Pansiyon Apart Güzelçamlı kesinlikle tercih edilmesi gereken bir yer. Her şey için teşekkürler. Seneye görüşmek dileğiyle...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Esra & Family Suite
Hotel Esra & Family Suite

-

Yemek servisleri mükemmel

Kapalı bayanlar için de tesettürlü, aileli ve çocuklarınızı eğlendirecek en güzel hotel. Yemek servisleri mükemmel. Yemek sonrası sabah olsun, öğle olsun veya akşam yemeklerinden sonra yine de doymayanlar için yemek servisleri mevcut.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Misa Pansiyon Apart Güzelçamlı
Misa Pansiyon Apart Güzelçamlı

-

Ormanın içinde

Olumlu yorumlara bakarak gelmiştim, iyi ki de gelmişim. Fiyat/performans olarak en iyiye yakın denebilir, hem trafik ve milli parka yakın hem de yeşil alan, ormanın içinde, alanında en iyi turizm oteli, bir de yemekhane/teras bölümünde çok ses yapılmasa daha iyi olurdu, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ecer Pansiyon
Ecer Pansiyon

-

Tesis gayet temiz

Çok güzel, doğayla baş başa olabileceğiniz bir yer. Denize, gece pazarına, Zeus Mağarası'na, milli parka kolayca gidebilirsiniz. Tesis gayet temiz. Sabah yapılan köy kahvaltısı muhteşemdi. Bilhassa çocuklu ailelerin rahatlıkla gelip kalabileceği, çam ağaçları altında çocuklarının oynayabileceği kocaman bir bahçesi var. Hamağında sallanıp tatilin tadını çıkarabilirsiniz. Güler yüzlü işletmecisi Necip Bey ve Melek Hanım'a evimizdeki rahatlığı bulabildiğimiz için çok teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selene Otel
Selene Otel

-

Çok güzel bir aile ortamı

Bu otele 2. defa gidişimiz, verilen paraya göre güzel bir hizmet. Ailecek çok memnun olarak konaklama yaptığımız bir yerdi. Çok güzel bir aile ortamı. Otel sahipleri ve çalışanları çok samimi ve sıcakkanlı insanlardı. Gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selene Otel
Selene Otel

-

Çok güzel bir aile ortamı

Bu otele 2. defa gidişimiz, verilen paraya göre güzel bir hizmet, ailecek çok memnun olarak konaklama yaptığımız bir yerdi. Çok güzel bir aile ortamı. Otel sahipleri ve çalışanları çok samimi ve sıcakkanlı insanlardı, gönül rahatlığı ile tavsiye edebileceğim bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Carpe Mare Beach Resort
Carpe Mare Beach Resort

-

Yemek çeşidi çok az

Otel 4 yıldızı hak etmiyor. Yemek çeşidi çok az. Kırmızı et sadece hazır köfteden yapılan yemek çıkıyor. Ha bire hindi, tavuk, patates kızartması, makarna. Bu dörtlü fiks. İçki, adı sanı belli olmayan içkiler. Eşim son gün zehirlendi, düşünün, hastaneye gitmek zorunda kaldık. Oda temizliği pek yapılmıyor. Animasyon hiç yok. Akşam otel sessizliğe bürünüyor. Sadece denizi güzel. Sıcak, dalgasız ve sığ. Başka hiçbir elle tutulur yanı yok. Bu yorumu eve adımımı bugün attım ve anında yazıyorum. Tavsiyem uzak durun. Bu fiyata çok daha iyi yerler var.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
West Ada Inn Otel
West Ada Inn Otel

-

Havuz güzeldi

4 gün konakladık. Bu fiyat bazında daha iyisi yoktur herhalde. Havuz güzeldi, 3 metreye kadar filan derinlik vardı. Otel sahibiyle personeller oldukça yardımsever ve güler yüzlülerdi. Otelin tabi ki eksiklikleri var her otel gibi ama ideal ve tercih edilebilecek bir yer. Dışarıdan sipariş ederek odamıza kadar yemek getirilebilmesi çok iyi. Odalarda da TV, buzdolabı, klima, vs. var zaten.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Misa Pansiyon Apart Güzelçamlı
Misa Pansiyon Apart Güzelçamlı

-

Çalışanların yardımseverliği

Güzelçamlı'da bol oksijenli, ferah, sakin bir tatil geçirmiş olduk, oda hijyeni ve çalışanların yardımseverliği için teşekkürler. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yağmur Apart & Otel
Yağmur Apart & Otel

-

Kaliteden ödün vermeyen bir yer

Yağmur Apart & Otel bugüne kadar gördüğüm en düzgün işletme. Mustafa Bey ve ekibinin güler yüzleri, sorunları hiç bir bahane bulmadan çözüm bulmaları, ayrıca yemeklerde kaliteden ödün vermemeleri, hijyende verdikleri titizlik… Kısacası işlerin layıkıyla yapıldığı, her kesimin gönül rahatlığı içinde tatil geçireceği bir müessese. Tüm kalbimle tebrik ve teşekkür ederim. Başarılarını devamını dilerim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Didim Turkuaz Otel
Didim Turkuaz Otel

-

Odaların kapıları arızalı

Yorumlara baktım. Yemekler çok iyi, vb. terimler kullanılmış ancak 1 hafta konaklama yaptım. Sıcak su arıyorsanız çok zor. Yemekler açık büfe altında sadece meze veriyorlar, çıkan 2 çeşit yemek ise akıllara zarar. Odaların kapıları arızalı, klimanın kendine faydası yok, temizlik yapan arkadaşı 1 haftada 1 kere gördüm, o da pat diye odaya daldı. Açıkçası fiyata aldanıp tatilinizde rezillik çekmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Gold Hotel
Green Gold Hotel

-

Tam bir aile oteli

Kendi başıma gelmiştim ama burada iyi bir arkadaş topluluğu edindim. Müşterileri de güzel kalpli insanlar, çalışanları gibi. Her ne kadar mükemmel olmasa da tam bir aile oteli. Aslında bir dahakine ailemle geleceğim. Görüşmek üzere Green Gold Hotel çalışanları. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Esra & Family Suite
Hotel Esra & Family Suite

-

Otel çok kalabalık

Otel çok kalabalık. Gelen insanlar da farklı, sizi ittirip yemek alıyorlar. Temizliğe, yemek çeşitliliğine takılmıyorsanız gidebilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Gold Hotel
Green Gold Hotel

-

Kalite ve hizmet

Ailece uygun fiyatlı, kaliteli tatil geçirdik ve çok memnun kaldık, gerçekten bu fiyata bu kalite ve hizmet zor bulunur, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Gold Hotel
Green Gold Hotel

-

Akşam yemekleri çok güzeldi

Ailece internetten tesadüfen bulduğumuz Green Gold Hotel'de çok rahat ettiğimiz huzurlu 5 gün geçirdik. 1 yaşındaki bebeğimle hiç sıkıntı çekmedik. Akşam yemekleri çok güzeldi. Kocaman bir aile ortamı, çok memnun kaldık, herkese tavsiye ediyorum...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Art Beach Hotel
Art Beach Hotel

-

Denize sıfır

Müthiş bir manzaraya sahip olan bu şirin, otantik butik otele tavsiye üzerine geldiğimiz için ailecek çok mutluyuz. Çocukların eğlenebileceği, tertemiz havuzunda ve geniş yatak odalarında hijyene önem veren bu şirin hotelde keyifli bir zaman geçirdik. Denize sıfır, palmiye ağaçlarının altında ve yemyeşil, huzur veren bahçesiyle ayrıca dinlenmek için ideal bir yer. Güler yüzlü personeli ve işletmenin sahipleri Baran Bey ve Semra Hanım'a çok teşekkür ederiz. Seneye tekrar görüşmek ümidiyle, Koç ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selene Otel
Selene Otel

-

Yemekleri, temizliği, bahçesi

Ben Hamit Roshaev. Selene Otel'de 45 gün tatil yaptım. Yemekleri, temizliği, bahçesi, mükemmel havası, mükemmel denizi, misafirperver işletmecileri, sempatik ve cana yakın çalışanlarıyla mükemmel bir işletme. Geçirdiğim her gün benim için mükemmeldi. Hiç mi sorun yaşamadınız derseniz evet, vardı, benim değil işletmecilerin yaşadığı problemlere şahit oldum. Ben kendim Kazakistan'da doğmuş olup, oranın kültürünü almış olduğum için şu andan itibaren şanslı hissediyorum. Halbuki biz Türk halkını kendimizden 40 yıl ileri görüyorduk, şimdi yanıldığımı anladım. Neden mi? Anlatayım; gözlemlerim klozete bırakılan kadın petleri, ıslak mendiller, şelalenin havuzuna atılan çekirdek kabukları, ıslak mendiller, sigara izmaritleri, çimlerin üstünde ayakla vurularak söndürülen sigaralar, çamurlu sulanmış çimlerin üstünde gezinip, çamurlu ayaklarla odaya çıkıp, bu çamurları banyo havlusuyla silip, koridora atan kadınlar saçlarını boyayıp banyo havlusuyla silip, havluyu boya yapan kadınlar, oda kapısını sokak kapısı gibi çarpanlar, koridorda top oynayan çocuklarına ses çıkarmayan kadınlar, tuvalete girip duş almadan havuza giren kişiler, daha saymakla bitmeyecek kültür revizyonları. Tesisin hataları suyu biraz tuzlu, bazı banyolar küçük.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Gold Hotel
Green Gold Hotel

-

İyi bir tatildi

2 gün kaldık, karım ve çocuğumla. Güzel bir aile oteliymiş. Bundan sonra ailemle tatile çıkarsam bu otele gelirim. Yemeklerde pek çeşit yok ama lezzetli. Küçük çocuklar için 7 / 24 süt alabiliyoruz. İyi bir tatildi. Bu arada teşekkürler, bardaki ve resepsiyondaki arkadaşlar bizimle çok çok iyi ilgilendi. Eksik olmasınlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Gold Hotel
Green Gold Hotel

-

Çok samimilerdi

Kendim geldim bu otele. Hem aileler için daha uygun olsa da etkinlikleri falan beni etkiledi. 2 gün kaldım. Diğer hafta da 2 gün geldim, kaldım. Her geldiğimde hiç samimiyetleri eksilmemişti sanki her gün berabermişiz gibi güler yüzleri eksilmedi, çok samimilerdi. Yemekleri de sadece bir kere beğenmedim. O gün de ağzımın tadı yoktu bence, ondan böyle oldu. İnşallah tekrar görüşürüz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Gold Hotel
Green Gold Hotel

-

Çalışanlar kibar

Kaliteli ve hizmet konusunda çok hassas davranılıyor. Çalışanları gayet kibar ve güler yüzlü kimseler. Her kesimden tatilcilerin gidip görmesi gereken güzel bir yer. :))

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Gold Hotel
Green Gold Hotel

-

Çok memnun kaldık

Geçen hafta tatilimizi geçirdik ve umduğumuzdan daha memnun kaldık. Sadece yaz mevsimi değil, her sene tatil geçirebileceğimizden emin olduğumuz bir adres oldu Green Gold Hotel. Başta Mahmut Bey olmak üzere herkese teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Gold Hotel
Green Gold Hotel

-

Denize sıfır

Bu yıl çok kısa da olsa yaptığım en güzel, rahat, aile ortamı içerisinde gibi hissettiğim tatil. Başta Mahmut Bey ve ekibine sonsuz teşekkürlerimi iletir, yılın herhangi bir ayında bile gidilip rahatlıkla kalabileceğiniz, temiz, güler yüzlü kadrosuyla ev ortamını aratmayan, denize sıfır, kafa dinlenilip rahat edebileceğiniz bir ortam. Tekrar buluşmak umuduyla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Risus Aqua Beach Resort Hotel
Risus Aqua Beach Resort Hotel

-

Yemekler kötü

İnternetteki resimlere sakın aldanmayın. Yemekler kötü. İşletmecilik kötü. Hizmet kötü. Yemek kuyruğu için girdiğin sıradan yarım saat aldığınız yemekleri soğutmadan yeme şansınız yok. Kötü bir otel. Aklınız varsa uzak durun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Misa Pansiyon Apart Güzelçamlı
Misa Pansiyon Apart Güzelçamlı

-

Kahvaltısı ve yemekleri mükemmel

Öncelikle kalite ve hizmet için Misa Pansiyon Apart Güzelçamlı'nın tüm çalışanlarına teşekkür ederim. Aydın Bey, Sevinç Hanım, ikizler Umut ve Ümit, yemek yapanından, katçısına hepsi de bizlerle yakından ilgilendiler. Sanki otele değil de bir yakınımızın evine gitmiş gibi tam bir aile ortamı vardı. Sabah kahvaltısı ve akşam yemekleri mükemmeldi. Tatile çıkmak isteyenler için ideal bir yer. Pişman olmazsınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Art Beach Hotel
Art Beach Hotel

-

Kahvaltıları mükemmeldi

Tavsiye üzerine gittiğimiz, internette resimler ve okuduğumuz bilgilere dayanarak merakla gittiğimiz bu şirin otel, beklediğimizden çok daha güzel ve bakımlıydı, güler yüzlü işletmeciler ve personeli çok sıcak insanlar, otel her gün baştan aşağı komple temizleniyor, havuzuna özellikle işletme sahibi Baran Bey çok özen gösteriyordu, yemyeşil ve çok bakımlı bahçesinden hemen denize girilen, kendi sahiline sahip şirin butik otel. Kahvaltıları mükemmeldi, müzik çok az çalınıyor, insanlar tüm yılın yorgunluğunu burada palmiye ağaçları altında çok sessiz bir ortamda atabiliyor. Kısacası çok memnun kaldık, odalar büyük ve ferah, hepsinde üç yatak ve büyük balkon var. Gelecek tatil adresimiz şimdiden belli. Art Beach Hotel, sonsuz teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pine Club Boutique Hotel & Spa
Pine Club Boutique Hotel & Spa

-

Neredeyse her saat yemek var

Villada görünmeden kendi özel havuzumuzda ailemizce doyasıya eğlendik. Neredeyse her saat yemek var. Mini bar dolu. Her gün havlular yenileniyor. Villaya özel havuz dışında bay-bayan havuzları da var. Dileyen kişileri plaja da bırakıyorlar. Her şeyi ile güzel. Villada 2 adet banyo, tuvalet var fakat mutlaka modernize edilmesi gerekiyor. Bir de çamaşır kurutma askısı da olmalı. Tekrar gelirim. Tavsiye de ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aqua Fantasy Aquapark Hotel & Spa
Aqua Fantasy Aquapark Hotel & Spa

-

Mini disco da çocuklara hitap etmiyordu

ETS'nin bize neye dayanarak önerdiğini anlamadığımız bu otel, hiçbir beklentimizi karşılamıyordu. Tam bir hayal kırıklığıydı. Her yer çok kirli ve bakımsızdı. Buna bağlı olarak sineksiz yer yoktu. Personel ve ETS yetkilisi ilgisizdi. Hiçbir talebimize dönüş alamadık. Odadaki yatak gıcırdadığından değiştirilmesi için 3 kez aradım. En sonunda gece biri geldi ve o saatte değiştirmenin mümkün olmadığını söyleyip gitti. Bir daha da arayıp soran olmadı. Her şey dahil otelde sıkma portakal suyu 10 TL. Mini club ile ilgili hiçbir şeyden faydalanamadığımız gibi, mini disco da çocuklara hitap etmiyordu. Günümüz şarkıcılarının anlamsız şarkıları mini discoda çalınıyordu. Deniz dalgalı ve bulanıktı. Kıyıda çer çöp, ot yüzüyordu. Hiç memnun kalmadık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
West Ada Inn Otel
West Ada Inn Otel

-

Tatil huzurlu ve eğlenceli geçti

Arkadaşımla ile birlikte 3 günlük konaklama gerçekleştirdim. Oldukça uygun fiyata gerçekleştirdiğimiz tatilimiz beklediğimizden çok çok daha huzurlu ve eğlenceli geçti. İşletme sahibi ve çalışanların ilgisi için teşekkürler. Deniz manzaralı odalar çok iyiydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aurum Exclusive Club Marmara
Aurum Exclusive Club Marmara

-

Denizi güzel ama taşlı

6-12 Ağustos tarihinde Tatil Sepeti'nden Aurum Exclusive Club Marmara'da tatil satın aldım. 11 Ağustos tarihinde eşimle havuza girerken eşimin ayağı havuz kenarındaki mazgalların kırılması sonucu yarıldı. Otelin sağlık personeli müdahaleyi yapıp pansuman ücretinin 40 TL olduğunu ayrıca istersek kliniklerine götürüp 150 TL ücreti ve dikiş atılacağı için ona da ayrıca ücret ödeyebileceğimizi söyledi. Biz de bu duruma sinirlendik. 2 aile tatile gittiğimiz bu otele diğer aileden yardım alarak Didim Devlet Hastanesi'ne gittik. Ayağa dikiş attırdık. Adli rapor aldık. Otel jandarma bölgesinde olduğundan jandarma komutanlığına ifade vermeye gittik. Jandarma komutanlığı otel yetkililerini arayınca başımıza gelen olaydan haberleri oldu. Jandarma komutanlığına otel yetkilisi geldi. Mağdur olduğumuzu ve bu şekilde aracımızla evimize gidemeyeceğimizi söyledik. Bize otelin çok yoğun olduğunu boş oda olmadığını konaklama uzatma konusunda net cevap veremediler. Sonuç olarak 5 yıldızlı otelin havuz mazgallarının bu kadar kötü olması ve otel sağlık personelinin ve havuz kenarındaki personelin otel yetkililerine haber vermemesi en büyük sorun. O havuzda çocuklar da veya başka insanlar da zarar görmesin. Bizde kendimiz sorunumuzu gidererek aile yakınımızın bizi otelden alıp evimize götürmesini bekliyoruz. Ayrıca tatil sepetini arayıp yaralanma konusunda bilgi verdik ne yapabiliriz diye onlarda şikayetleri internet üstünden aldıklarını söylediler. Ama otel rezervasyonlarını ve ödemelerini çok güzel telefondan yapıyorlar. Mağduriyetimizi kendi kendimize çözümledik. Otelin halka ilişkiler müdürü hanımefendi bizimde olaydan sonra çok ilgilendi. Otelde arıtılmış deniz suyu akıyor. Bu olay haricinde sorun yaşamadık. Konumu güzel. Denizi güzel ama taşlı. Aç kalınacak bir durum yok. Yemek çeşidi çok. Restorandaki görevliler işlerini layıkıyla yapıyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Misa Pansiyon Apart Güzelçamlı
Misa Pansiyon Apart Güzelçamlı

-

Doğayla iç içe bir tatil

Doğayla iç içe muhteşem bir tatil geçirdik. Milli park inanılmaz güzel ve uygun fiyatlı bir yermiş. Kuşadası'na yolumuz tekrar düşerse burayı değerlendireceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Gold Hotel
Green Gold Hotel

-

Stresimizi attık

Biz askere gitmeden önce tatile çıkalım dedik. 3 arkadaş geldik, tüm sinir stresimizi bu otelde, otel çalışanları ve yetkilileri sayesinde attık. Artık askerdeyiz. Bizi güzel uğurladılar. Onlara tekrar çok teşekkür ediyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Tarhan Beach
Club Tarhan Beach

-

İyi olan tek şey denizi

Kesinlikle gitmeyin. Her şey kötü. İyi olan tek şey denizi. Otelin imkanı olsa onu bile bozar. Çok kötü değerlendirmesi bu otel için yetersiz kalır.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Gold Hotel
Green Gold Hotel

-

Güzel bir otel

Kendi başıma geldim, bu otele bundan önce çok otel gezdim. Bundan iyisini de gördüm, bundan kötüsünü de ama fiyatları ve verdiği hizmeti göz önüne alırsak güzel bir otel. 1 haftam çok iyi geçti, futbol falan oynadık, etkinlikleri güzel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Green Gold Hotel
Green Gold Hotel

-

Eğlenceli bir otel

Bazı yorumları okudum, boş şeylere sinirlenip oteli kötüleyenler var. Bence otel gayet samimi bir otel. Hem fiyatı da her şey dahile göre uygun. Eğlenceli bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selene Otel
Selene Otel

-

Böyle otel görmedim

Otel konumu itibariyle güzel, manzarası da fena değil fakat işletenler çok kötü. Bu tatilde 6 yer gezdik, en kötüsü diyebilirim. Odaya geçer geçmez arayıp ücretleri istediler. Çıkış yapacağımız gün abartısız 10.45'de başlayıp aramaya başladılar. En az dört kere, ses vermiyorlar, en sonunda 10.55 biri kapıya dayandı çıkış yapacakmışsınız diye. 11 olmadan resmen baskıya başladılar. Ben böyle işletme, böyle otel görmedim. Aklı olan varsa önünden bile geçmesin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pine Club Boutique Hotel & Spa
Pine Club Boutique Hotel & Spa

-

Parasını hak eden harika bir yer

Şuanda Pine Club Boutique Hotel & Spa'dan yazıyorum. Kasıtlı kötü yorumları dikkate almadım geldim. Çok mutluyum. Her şeyi ile parasını hak eden harika bir yer. Otelde 2000 kişi ile sıkışık tatil yerine burada özel havuzlu villanız var. 7/24 yemek içme ve servis mevcut. Villaların fiziki şartları gayet iyi. Sadece banyolar yenilenebilir. Gerisi çok iyi. Ülkemizde sadece başörtülü değil, her türden herkes artık mahremiyete önem veriyor. Ailece gözlerden uzak, kocaman havuzda eğlenip güneşlenmek için biçilmiş kaftan.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
The Grand Blue Sky
The Grand Blue Sky

-

Çalışma disiplini yok

Ben hayatımda böyle kötü bir otele gelmedim. Çalışma disiplini yok, işletme iyi değil. Aklınız varsa ve paranız batmıyorsa sakın arkadaşlar bu otele gelmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Pigale Beach Resort
Pigale Beach Resort

-

Cam bardak yok

Öncelikle şu an otelde konaklamaya devam eden biri olarak yorumumu önemle dikkate almanızı öneririm. Nerden başlasam bilemiyorum, otel o kadar vasat ki, yemekler aşırı derecede kötü, A101 ve Bim'de satılan donuk ürünler, 3 oyun nugget var. Masadan aç kalkıyoruz, yemek bitince bitti deniyor, yenisini koymuyorlar büfeye. Yemek yiyecek masa bulamıyoruz, masayı bulduk diyoruz, çatal, kaşık yok, ayrıca masalar çok pis. İçecekler bar kısmında, tabi çocuklu bir aile olarak kola, gazoz, Fanta dışında başka içecek yok, içecekler plastik bardakla veriliyor. Kola istiyorsun, 2,5 litrelik şişelerden asidi gitmiş şekilde plastik bardakta veriyorlar. Cam bardak yok, olanlar da çok pis. Odalara gelelim; siz söyleyince değişiyor havlular, hiçbir şeyi söylemeden yapmıyorlar. Denizden geldim, bir duş alayım diyorsunuz, sular tuzlu akıyor, bebeğimiz var, onu yıkamak için marketten su alıyoruz, emzirdiğim için, asitsiz içecek olmadığı için içecek içeceğimizi de suyumuzu da marketten alıyoruz, şaka gibi. Televizyon bozuk. İnternet sadece resepsiyonda diyorlar, resepsiyonun içine kadar girdim, çekmiyor. Personeller aşırı laubali, sizden sigara istiyorlar. Eğer ki bir de çocuğunuzun ne yiyip içtiğine dikkat eden bir aileyseniz kesinlikle gelmeyin!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Flora Garden Ephesus
Flora Garden Ephesus

-

Yemekler fena değildi

Rezervasyon yaptığım deluxe oda yerine 5 kişi gittiğimiz otele bize standart oda verdiler, itiraz edince yer yok, paranızı geri iade edelim, "gidin!" dediler. İtiraz ettik ve akşama kadar beklemek zorunda kalıp akşam 7'de kendi odamıza geçebildik. Bizim gibi mağdur 2 aile daha vardı bu arada. Ailenin biri o gün başka yerde konakladı, ertesi gün otele aldılar. Resepsiyon bölümü, rezervasyon bölümü ve otel müdürünün yaklaşımı hiç hoş değildi. Çalışanların birçoğu suratsız zaten. Çatal, bıçak isteyip 10 dakika bekliyorsun, masaların üzeri peçete ile siliniyor, sebzeler doğru düzgün yıkanmamıştı, hep çamurluydu. Yemekler fena değildi. Havuz çok yetersiz, Allah'tan deniz var da, denize giriyorsun. Oda temizliği de doğru düzgün yapılmıyor. Bir daha deseler asla diyorum. İyi yorum yapanları da hiç ama hiç anlamadım, onlar da herhalde tanıdıkları falan... Kesinlikle tavsiye etmiyorum, kötü ötesi kötüydü.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Efeler Hotel
Efeler Hotel

-

Personel ilgisi ve güler yüz

Müthiş bir otel... Gerek kalite gerekse personel ilgisi ve güler yüz... Otelde kaldığınız sürece sizin sorunlarınızı kendi sorunları gibi görüp canla başla yardımcı oluyorlar. Hem her şeyi ile kaliteli bir konaklama hem de misafirlerine sahip çıkma açısından Aydın ilinde sanki bir akrabanız varmış gibi davranıyorlar. Çok çok teşekkürler Efeler Hotel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Efeler Hotel
Efeler Hotel

-

Yardımsever çalışanları

İlk defa geldiğim Aydın'da 2 günlük ziyaretimin ilk günü. Mütevazı, konforlu, mükemmel misafirperverliği, güler yüzlü ve yardımsever çalışanları ile Efeler Hotel'e teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Göç Otel
Göç Otel

-

Temiz ve düzenli

Öncelikle ödediğiniz paranın karşılığını ilgi ve alakadan dolayı fazlasıyla hak ediyorlar. Başta Deniz Hanım ve Kadir kardeşime teşekkür ediyorum, odalar binanın yaşından dolayı orta halli olmasına rağmen temiz ve düzenli, her şey bir yana yemekler mükemmel. Teşekkürler Göç Otel yönetimi, yaklaşık 1000 km yola değdi, tekrar görüşmek üzere nasipse.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Blue Sea
Hotel Blue Sea

-

Havuzu iyi

Tam bir fiyat/performans oteli. Bu paradan fazlasını hak ediyor. Verdiğiniz paraya göre beklentiniz olsun. Havuzu iyi, odalar temiz ve manzara güzel, tatil için tavsiye edilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Mor Suite Hotel
Mor Suite Hotel

-

Temizliğe dair hiçbir şey yok

Merhaba, öncelikle sakın gitmeyin demek istiyorum. 2/tek kişilik odalarında kalacaksanız sakın tercih etmeyin, aynı fiyata çok daha iyi yerlerde kalabilirsiniz, paranıza yazık etmeyin. Şöyle ki; daha ilk gün, otele giriş yapacağımız sırada saat 12'ydi ve 1 saat öncesinden resepsiyondaki Deniz Hanım'a geldiğimizi haber vermeme rağmen bize odaların saat 2'de temizlendiğini söyleyip almadılar. 2'de giriş yaptık derken odalara yerleştik, yatak çarşafları ve yastıklar buruş buruş, verilen havlulara baktım, hepsinin üzerinde saç kılları var. Yenilerini istedim, getirdiler. Getirdiklerinde de kıllar vardı. Madem temizlenmiyor, kardeşim sen hiç mi bakmıyorsun havluya, çarşafa müşteriye vermeden önce? Hadi neyse dedim, duşa girdim. Duştan çıktım, bir baktım yerler şıp şıp su olmuş... Yatağı bir çektim, daha fazla su geldi. Odamı değiştirmek istediğimi söyledim, başka odaya geçtim. Temizlikçi beyefendi öyle bir surat astı ki, sanırsınız her şey benim kabahatim. O odanın da diğerinden kalır yanı yoktu maalesef... Çarşaflar ve havlular aynı durumdaydı ve banyosu çok eskiydi. Musluklar hep pas tutmuştu, havlu asılan demir de paslıydı... Kısacası otelde temizliğe dair hiçbir şey yoktu. Verilen kahvaltı da kahvaltı denilmeye şahit ister, ben hayatımda böyle bir 'açık büfe' görmedim. 5 çeşit var. Ve temmuzun sonunda gitmemize rağmen otelde tek tük müşteri vardı. Son olarak tekrar ediyorum, rezervasyon yaptırdıysanız da gitmeyin, tek kelime ile pişmanlık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hedef Dağ Termal Hotel
Hedef Dağ Termal Hotel

-

Yemekler çok lezzetli

Gayet memnun kaldık. Yemekler çok lezzetli. Personel oldukça ilgili. Termal ve havuzlar gayet güzeldi. Kesinlikle tekrar gideceğim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Selene Otel
Selene Otel

-

Banyo çok çok dar

İki çocuğum, eşim ve ben otelden mikrop kaptık ve hasta olduk... Çeşmelerden, banyodan tuzlu deniz suyu akıyor. Banyo çok çok dar. Hayatımın berbat tatili idi. Bir daha asla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Sayın Ali Kaya, size uyarılarımıza rağmen yedi saat boyunca güneşte kalıp çocukları güneşe aldırıp sonrada kendi telefonunuzdan değil de bizde hiç konaklamayan bir kişinin, Ali Kaya'nın adına takma isimle karalayıcı, mikrop kaptık gibi itham edici, gerçek dışı, yorumunuzu ispata davet ediyoruz. Aksi halde müessesemiz haklarını kanuni yoldan arayacaktır. Hem siz hem de adını kullandıran Ali Kaya bu konuda, bu mikrop kapma iddianızı kanıtlama durumundasınız ve ya bu yorumunuzu en kısa zamanda özür dileyerek geri çekiniz. Not: Diğer şikayetlerinizi; mesela banyomuz dar fakat görerek konakladınız. Suyumuza gelince içilmediğini biliyordunuz. Biz size bunları söyledik buna rağmen biz sizi kandırmışız gibi yorum yapmanız etik değil. Çünkü biz hiçbir müşterimizden odayı görüp kabul etmeden ücret talep etmiyoruz. Aldığımız ücret sadece rezervasyon gerçekleştirme amaçlı. Elli veya yüz liradır. İsteyen herkes odaları görüp, şartları bilip, kabul ettikten sora ödeme alınıyor. Dolayısıyla kimsenin gözüyle görüp kabul ettiği konuda, ben mağdur oldum, demesi etik değildir.

12 Ağustos 2017, Cumartesi 15:17
Green Gold Hotel
Green Gold Hotel

-

Çok eğlendik

Ailemle gelmek nasip olmadı, o yüzden arkadaşlarla geldik, çok eğlendik. Kahvaltıdan sonra havuzdaki su topu falan oynadık, akşam kareoke yaptık. 2 gün boyunca çok eğlendik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Didim Turkuaz Otel
Didim Turkuaz Otel

-

Yemekleri çok çok iyi

Ben öncelikle hizmete ve güler yüze çok önem veririm. Her yerde otel var ama hizmet, samimiyet, içtenlik zor bulunur. Didim Turkuaz Otel'de bunların fazlası varmış, biz arkadaş tavsiyesiyle gittik, çok memnun kaldık. Denize çok yakın, yemekleri çok çok iyi, başka otellerle kıyaslanamayacak kadar kaliteli. Her yaz tek adresimiz oldu. Özellikle Yunus Bey ve çalışanlarına çok teşekkür ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Risus Aqua Beach Resort Hotel
Risus Aqua Beach Resort Hotel

-

Çok memnun kaldık

Ailece gidilebilecek güzel tesis. Çok memnun kaldık. Tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Risus Aqua Beach Resort Hotel
Risus Aqua Beach Resort Hotel

-

Güzel vakit geçirdik

Ailece gelinebilecek güzel tesis. Deniz çok yakın. Yemek çeşidi az ama lezzetli. Aquapark, deniz, havuz odalar temiz. Çok eğlendik. Personel güler yüzlü ve ilgili. Güzel vakit geçirdik. Otel müdürü Ercan Bey ve personele teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)