Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Aydın Otelleri

Aydın için {{ (filteredHotels).length}} / 412 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}

Aydın Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Ege Bölgesi'nin önemli turizm merkezlerinden olan Aydın'da rahat ve keyifli bir konaklama yapabileceğiniz pek çok otel bulunuyor.

İzmir'e 195, Muğla'ya 130, Denizli'ye 75 km uzaklıkta bulunan Aydın, ülkemizin önde gelen turizm ve tatil merkezlerinden biri. Kuşadası, Didim ve Altınkum gibi popüler tatil bölgelerine ev sahipliği yapan Aydın'da konaklamak için de pek çok alternatif bulunuyor.

Aydın otelleri pek çok kategoride yer alıyor. Bulundukları bölgeye göre farklı konseptlerde karşımıza çıkan Aydın otelleri arasında şehir oteli de var tatil oteli de. Aydın Merkez gibi bölgelerde daha çok kent oteli kategorisinde bulunan Aydın otelleri, Kuşadası ve Didim gibi tatil bölgelerinde ise tatil köyü, butik otel, apart otel ve pansiyon olarak dağılım gösteriyor.

Aydın'da otel sayısı oldukça fazla, bu sayede de Aydın otellerinde her bütçeye uygun bir konaklama fiyatı bulmak da mümkün. Dilerseniz ekonomik bir Aydın apart otelinde veya pansiyonunda konaklayabilir, dilerseniz 4 veya 5 yıldızlı lüks bir tatil köyünde tatilinizi yapabilirsiniz. Size sadece nasıl bir konaklama yapmak istediğinize karar vermek kalıyor.

Turizmin oldukça geliştiği bir şehir olan Aydın'da oteller de hizmet ve kalitede birbirleriyle yarışıyorlar. Her türlü donanımı ve konforu bulabileceğiniz Aydın otellerini bu nedenle yalnızca yurt içinden değil yurt dışından da pek çok turist tercih ediyor.

Aydın otelleri yalnızca tatil amaçlı yapacağınız konaklamalar için değil; iş seyahatlerinizde de rahatlıkla tercih edebileceğiniz konaklama tesisleridir. Özellikle Aydın Merkez otellerini iş toplantılarınız ve konaklamalarınız için tercih edebilirsiniz.

Özellikle yaz aylarında yoğunluğun arttığı Kuşadası, Didim, Altınkum gibi tatil merkezlerindeki Aydın otellerinde konaklama yapmak istiyorsanız rezervasyon yaptırmanızı mutlaka öneriyoruz.

Ege'nin yaz tatilleri için tercih edilen eğlenceli ve bir o kadar huzurlu bir şehirdir Aydın.

Türkiye'nin en önemli plajlarına sahip olan ve her kıyısı yaz sezonları için büyük bir potansiyele sahip olan Aydın, yerli turistler kadar yabancı turistlerin de yoğun ilgisiyle karşılaşmaktadır. Didim ce Kuşadası, şehrin diğer bölgelerine göre daha fazla tatilcinin dikkatini çeker.

Aydın'ın il merkezi başta olmak üzere, hemen hemen her ilçesinde konaklama tesisi bulunur. Aydın otelleri arasında kent oteller, apart oteller, butik oteller, tatil köyleri, lüks oteller ve pansiyonlar mevcuttur. Yani her bütçeye hitap eder Aydın otel fiyatları.

Aydın otel fiyatları bulundukları bölgeye göre farklılık göstermektedir. Didim, Kuşadası gibi bölgelerde Aydın otel fiyatları diğer bölgelere göre daha yüksektir. Fiyatları genelleyecek olursak; Aydın otel fiyatları yaz sezonunda 100 TL'den 250 TL'ye kadar yükselir.

Aydın'daki pansiyonlar diğer konaklama tesislerine göre daha uygun fiyatlara sahiptir. Kalabalık tatiller için apart otelleri tercih ederek konaklama günlerinizi daha ekonomik hale getirebilirsiniz Butik oteller ve lüks oteller ise diğer tesislere göre biraz daha yüksek fiyatlara sahiptir. Şunu söyleyebiliriz ki; Aydın otel fiyatları her bütçeye hitap eder.

Bu fiyatları mayıs, haziran, temmuz ve ağustos ayları için geçerlidir. Eylül ayının ortalarına doğru ise fiyatlar düşüş olur ve kış sezonu boyunca Aydın otel fiyatları 40-90 TL arasında değişiklik gösterir. Aydın, yaz turizminde önemli bir yere sahip olduğu için yaz sezonu ile kış sezonu arasındaki fiyatlar arası büyük bir fark meydana gelir.

Aydın otel fiyatlarını etkileyen faktörler arasında seçeceğiniz oda tipi ve hizmet türü de vardır. Belirli olan fiyatlara genellikle oda kahvaltı hizmeti dahildir. Tercih edeceğiniz her şey dahil hizmette ise fiyatlarda artış görülür.

Aydın otellerini aile veya arkadaş gruplarıyla yapılacak tatiller için ideal olduğu gibi, balayı ve iş seyahatleri için de tercih edebilirsiniz. Bu arada Aydın otellerinde erken rezervasyon yaptırmanızı öneririz. Aydın tatilciler tarafından yoğun ilgi gördüğü için özellikle yaz sezonunda doluluk oranına ulaşıyor.

Aydın'ın birbirinden güzel plajlarında uzun ve keyifli bir tatil geçirmeniz dileğiyle…

Aydın Hakkında

Ege Bölgesi'nde bulunan Aydın, kuzeyde İzmir, kuzeydoğuda Manisa, doğuda Denizli, güneyde Muğla, batıda da Ege Denizi ile çevrilidir.

Aydın topraklarının büyük bölümü dağlık alanlardır. Kuzey kesimde doğal sınır oluştururcasına doğu-batı doğrultusunda uzanan Aydın Dağları'nın en yüksek noktası Aydın sınırlarının dışında kalmaktadır. Alçak düzlükler Aydın'ın özellikle orta ve batı kesimlerinde geniş alanlar kaplar. Aydın topraklarının sularını Büyük Menderes Irmağı toplar. Aydın doğal göl açısından zengindir. Aydın'da akdeniz iklimi görülür. Aydın'ın yıllık sıcaklık ortalaması 26° dir. Aydın'da Yazlar sıcak ve kurak,kışlar yağışlı ve ılık geçer.

Aydın ekonomisi büyük ölçüde tarıma dayalıdır. Aydın'da en çok yetiştirilen bitkisel ürünler zeytin, incir, pamuk, domates, patlıcan, karpuz, buğday, dolmalık biber ve mısırdır. Ayrıca Aydın'da azımsanamayacak miktarlarda mandalina, portakal, üzüm, arpa, patates, elma, pırsa ve lahana da yetiştirilir. Aydın'ın en önemli ürünü kuru incirin bir bölümü yurtdışına pazarlanır. Hem küçükbaş hem büyükbaş hayvancılık yapılan Aydın'da hayvancılık tarımsal etkinlikler arasında ikinci sıradadır.

Aydın ilindeki ekonomik etkinlikler arasında turizm önemli bir yer tutar. Aydın'ın en önemli turistik beldesi Kuşadası'dır. Doğal ve tarihi açıdan çok zengin olan Aydın ilinde bu değerlerin korunabilmesi adına bazı çalışmalar yapılmaktadır. Tarihsel yapı kalıntıları içinde turistik açıdan önem taşıyan başlıca ilkçağ kentleri ise Aphrodisias, Didyma, Miletos ve Pirene'dir. Sıkca doğal plajlara rastlanan il kıyılarında çok sayıda tesis bulunmaktadır. Aydın tralles antik kenti, zeus mağarası, Didim ve Kuşadası gibi turistik yerleriyle ünlü bir şehirdir. Her yıl binlerce turist Didim ve Kuşadası sahillerine yüzüp eğlenmeye ve antik şehirlerini dolaşmaya gelmektedir.

Aydın, MÖ 13.yy.da Batı Anadolu kıyılarına yayılan Thrakların ''Antheia'' üstüne kurdukları ''Tralleis'' antik kentidir. Bu kent, MÖ.26'da bir deprem sonucu yıkılmış, kentin onarımında büyük yardımı olan Augustus'tan ötürü bir süre ''Caesareia'' olarak da adlandırılmıştır. Selçuklu Döneminde ''Aydın Güzelhisarı'' olarak geçen kent, osmanlı Dönemindeyse ''Nefs-i Kaza-i Güzelhisar der Liva-i Aydın'' olarak adlandırılmış, 19. yy. dan günümüze değin adı Aydın olarak gelmiştir.

Yöredeki ilk yerleşim Kalkolitik Çağ'a değin uzanır. Anadolu'daki Hitit egemenliği süresince de yörede bu imparatorluğa bağlı kavimlerin yaşadığı sanılmaktadır. Hitit İmparatorluğu'nın yıkılması ve Dor akınları sonucunda Anadolu'ta gelen Karyalılar (MÖ 12.yy.) Aphrodisias ve Kindya kentlerini kurmuş, Alabanda ve Ahinde'yi onarmışlar, Frigler (MÖ 8yy.) ise Nysa ve Magnesia kentlerini kurmuş, Tralleis'i onarmışlardır. MÖ 7.yy.dan başlayarak Anadolu'nun Ege Kıyılarında gelişen Ion uygarlığı süresince yörede kurulan Miletos, Didyma, ve Priene gibi antik kentler çağın uygarlık merkezi olmuş, Thales, Anaksimandros ve Anaksimenes gibi düşünür ve tarihçilerle Hippodamos gibi mimarları yetiştirmişlerdir. MÖ 546'da başlayan Pers saldırısına değin Lidya siyasal egemenliği altında kalan yöre, bu dönemde yapılan ve Miletos'tan başlayarak Tralleis'ten Orta Anadolu'ya uzanan ünlü Kral Yolu nedeniyle önemli bir geçiş merkezi olmuştur.

Pers Döneminde toplumsal ve ekonomik sarsıntılarla kentler, tapınaklar ve sanat ürünleri yıkılmış yada yağmalanmıştır. MÖ 334'te Büyük İskender'in Persleri yenmesiyle başlayan Hellenistik Dönem, onun ölümünden sonra generalleri arasında başlayan paylaşım savaşlarıyla sürmüş, MÖ 281'deki Seleukos egemenliğiyle de son bulmuştur. Yaklaşık 100 yıl sonra Pergamon Krallığı topraklarına katılan Aydın yöresi, MÖ. 129'da Roma İmparatorluğu'na, 395'te imparatorluğun bölünmesiyle de Doğu Roma(Bizans) topraklarına bağlanmıştır. Hristiyanlığın büyük bir siyasal güce ulaştığı bu dönemde Anadolu patrikliğince yönetilmiş, Miletos ve priene piskoposluk merkezleri olmuşlardır. Selçuklular (1186), Menteşeoğulları (1288) ve Aydınoğullarının (1308-90) yönetiminde kalan Aydın ve yöresi, 1426'da Yıldırım beyazıt tarafından Osmanlı topraklarına katılmıştır. Sanat, felsefe, sosyal hizmetler, tarım ve mimaride parlak dönemlere tanık olan Aydın, Türk kültür varlıklarıyla da donatılmış, geçmiş dönemlerin tarihsel izleri korunarak günümüze değin taşınmıştır. 1. Dünya Savaşı sonunda işgal edildikten sonra, 7 Eylül 1922 tarihinde işgalden kurtarılmış, 1923 yılında da il olmuştur. aydın ilinin 16 ilçesi bulunmaktadır.

Aydın otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Orkide Otel
Orkide Otel

-

Havuzu temiz

Odalar eski ama temiz yemek herkesin damak tadı farklı. Yiyeceğiniz bir şeyler mutlaka var akşam yemeği esnasında her gün havuzun temizlendiğini gördük bu bizi memnun etti. Abartılı kötü yorumlara katılmıyorum. Odalarımız temizdi, havuz her gün temizlendi. 3 öğün yemek var tek olumsuz otel sahibinin tutumu oldu. Büfenin önünde oturup aldıklarınızı sayıyor, çıkış günü yemek yerseniz masanıza kadar gelip yiyemezsiniz diyor. Gerisi süper.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orkide Otel
Orkide Otel

-

Bahçesi huzur dolu ve geniş

Odalardaki eşyalar lüks değil ama temiz ve düzenli. Personel olarak gerçekten çok sıcakkanlı ve güler yüzlü insanlar. Resepsiyona otelden çıkarken teşekkür ettik, buradan da yazmak istedim. Bahçesi huzur dolu ve geniş, yemekleri lezzetli. Tavsiye ederim, biz ailemle memnun kaldık. Sadece otelin sahibi yediğinize içtiğinize karışıyor, çocuklara kızıyor. Onun haricinde her şey mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Holiday Apart
Hotel Holiday Apart

-

İşletmeciler güler yüzlü ve yardımsever

Otel işletmecileri Engin Bey ve Duygu Hanım gayet güler yüzlü, yardımsever. Bize her konuda yardımcı oldular. Bahçede hoş sohbet var. Hele ki akşamları Mustafa abi var. Mutlaka geceleri inin sohbet edin derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Misa Pansiyon Apart Güzelçamlı
Misa Pansiyon Apart Güzelçamlı

-

Güler yüz ve ilgililer

Sakin, huzurlu, samimi ve ekonomik bir aile işletmesi. Tatili pansiyonda geçirmeyi düşündüğünüzde hiç düşünmeden tercih edilebilir bir pansiyon. Müşteri memnuniyeti açısından olağanüstü çaba gösteriyorlar. Yemekler ev yapımı tadında, leziz. Güler yüz ve ilgililer. Umut'a ayrıca teşekkürler. Milli Park'a kendi aracınızla 5 dakikada gidebilirsiniz. Halka açık plaja 15 dakika yürüme mesafesinde gidilerek belediyeye ait alanda şezlong (10 TL) kiralayabilirsiniz. Plajı taşlı, deniz öğlene kadar sakin sonrasında biraz dalgalı oluyor. Bu güzel tatil için Aydın Bey ve Mina Pansiyon ailesine teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Evin Otel
Evin Otel

-

Denize çok yakın

Sakin huzurlu bir yer. Denize çok yakın. Çalışanlar çok samimi ve nezaketli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Misa Pansiyon Apart Güzelçamlı
Misa Pansiyon Apart Güzelçamlı

-

Çok misafirperver ve cana yakınlar

Konaklama ve oda açısından oldukça ferah bir ortamdı. Yemekler çok güzeldi öyle söyleyebilirim ki birkaç kilo almış olabiliriz. Bunun yanı sıra çok güzel ve iyi bir personel var. Çok misafirperver ve cana yakınlar. Bir dahaki sefere gelmek için hiç tereddütümüz yok. Tüm güzellikler için teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yağmur Apart & Otel
Yağmur Apart & Otel

-

Her şey çok güzeldi

Ekibiyle birlikte çok mükemmel bir otel. Harika bir tatil geçirdik, herkese tavsiye ederim. Temizlik, yemek her şey çok güzeldi. Mustafa Bey'e de ilgi ve alakalarından dolayı çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aurum Moon Resort
Aurum Moon Resort

-

Yemek bol, temizlik eksik

Merhaba; otelden bugün çıkış yaptım. Bir gün havlumun değişmesini ve odama pamuk talep ettim. Pamuk deposunun açılmadığını (kat görevlisi) havlu bırakacağını beyan etmesine karşın hiçbiri olmadı. İki gün odama temizlik için girilmedi. İnanın odama su bile bırakılmamış ki ben gecenin birinde aratarak su talep ettim çünkü klima çalışmadığından çok susamıştım ölüyordum. Klima bozuk olduğunu kaç kere söylememe karşın parçanın bozuk olduğu ve yurt dışından talep edileceği tarafıma beyan edildi. Klima çalışmıyor oda temizlenmiyor. Bence temizlikçileri suçlamak yerine onların yöneticilerine sahaya inmesi gerektiğinin hatırlatılması gerekiyor. Ben de banka yöneticisiyim ve her personelimin hatasını kendim yapmış gibi davranırım. Bunların yanı sıra yemek anlamında bol çeşit var sıkıntı çekilmez. Herkese iyi tatiller. 6111 odada şakın kalmayın sanırım o odayı yokmuş gibi sayıyorlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orkide Otel
Orkide Otel

-

Temizlik iyi değildi

Hijyen diye bir kavram asla yok. Çatal kaşıklar o kadar yıpranmış ki, ağzını değdirmeden yiyorsun. Siz çağırmazsanız oda temizliği yapılmıyor. Duvar ve perdeler hep sivrisinek leşleriyle dolu. Lavabo ve duştan hiç bahsetmiyorum. Kendi elemanları yok. Üniversite öğrencileri yapıyor servis temizliğini falan... Kendi evimden çarşaf, yastık kılıfı götürmeseydim asla yatamazdım. TV'de sadece Atv çekiyor. Milattan kalma bir TV ve simsiyah halıfleks kaplı yerleri, kapkara mobilyalar. Otopark yok. Bence gidip parayla rezil olmaktansa, evinizde oturun çok çok çok daha iyi. Hayatımda gittiğim en kötü oteldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Markizet Otel ve Apart
Markizet Otel ve Apart

-

Yemek lezzeti

Tatil eğer Didim Markizet Otel ve Apart'taysa her yıl gelsem sıkılmam... Bu kadar mükemmel bir mutfak, gülen yüzlü bir personel, işine saygılı insanlar, Didim Altınkum'un tam ortasında, denize yakın, çarşı ortası... Tam bir aile oteli, oda temizliği, mutfak titizliği, yemek lezzeti, işini tam yapan bir otel sahibi... Gözüm kapalı geldiğim, güvendiğim bir otel. Herkese şiddetle tavsiye ederim... İyi tatiller. ❤

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
By Karaaslan Inn Hotel
By Karaaslan Inn Hotel

-

Konumu harika

Temmuz 2018 ayında 5 gece konakladık. Konumu harika, temizlik iyi, kahvaltı ve akşam yemeği bizi tatmin etti. Sezon itibariyle fiyat/beklenti memnun etti. Personeli güler yüzlü, özellikle Ümit Cavlak Bey'e ayrıca teşekkürler. Ali Dişçioğlu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Akasya Apart Altınkum
Akasya Apart Altınkum

-

Sadece denize yakınlığı

Yorumlara aldanmayın, tam bir hayal kırıklığı. 10 gün için aile olarak geldik. 5 gün sonra ayrıldık. Sadece denize yakınlığı haricinde bir artısı yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

5 kişi olarak yer ayarlayıp sonrasında 10 kişi gelirseniz tabiki de hayal kırıklığı olur. 5 kişi fiyatına 10 kişi kalmaya çalışmanız yanlış. İyi günler.

13 Ağustos 2018, Pazartesi 16:58
Korumar Hotel De Luxe
Korumar Hotel De Luxe

-

Otel fevkalade

Bugün 4. günümüz. Tatilimiz harika geçiyor, otel fevkalade. Personel 10 numara, kesinlikle tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aurum Exclusive Club Marmara
Aurum Exclusive Club Marmara

-

Animasyonu gayet başarılıydı

Çok güzel bir tatil geçirdik. Yemekleri, temizliği, animasyonu gayet başarılıydı. Deniz biraz taşlık başka bir sıkıntısı yok.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aurum Exclusive Club Marmara
Aurum Exclusive Club Marmara

-

Yemekler çok iyiydi

Otelden bugün ayrıldık. İlk gün klima sorunu yaşadık sonra odamızı değiştirdiler ve tatilimiz o zaman başladı. Çocuk havuzu ile büyükler için olan havuzun yanana olması çok güzel. Mekanlar birbirine çok yakın. Denizi çok taşlık. Deniz ayakkabısı kesinlikle olmalı. Yemekler çok iyiydi. Çeşit her zaman boldu. İçkiler kaliteliydi. Şezlong bulmak için sabah erken uyanmanız gerekiyor. Animasyon ekibi işini gerçekten iyi yapıyor. Oğlumla çok ilgilendiler sağ olsunlar. Bizimle özellikle ilgilenen resepsiyon ve animasyon ekibine özel çok teşekkür ederiz. Güzel bir tatil geçirdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aydın Dinç Pansiyon
Aydın Dinç Pansiyon

-

Temiz ve şirin bir pansiyon

Çok temiz ve çalışanları çok içten insanlar. Temiz ve şirin bir pansiyon. Farklı oda tipleri, bütçene göre odalar bulabilirsin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Doridaş Otel
Doridaş Otel

-

Tertemiz bir otel

Temmuz ayında 3 gece konakladık. Tertemiz bir otel. Sakinlik arıyorsanız hiç kaçırmayın derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nazanca Otel
Nazanca Otel

-

Tertemiz bir deniz

Konum olarak denize sıfır. Tertemiz bir deniz. Nazan Hanım'ın güler yüzlülüğü, sanki kendi evimiz gibi rahat ettiğimiz bir tatil oldu. Teşekkürler Nazan Hanım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aydın Dinç Pansiyon
Aydın Dinç Pansiyon

-

Kesinlikle tavsiye ederim

Herkesin gelebileceği özellikle öğrenciler için rahat, uygun fiyat içeriğiyle kolaylık sağlıyorlar. Gayet güler yüzlü samimi insanlar. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Holiday Apart
Hotel Holiday Apart

-

Su problemi var

Çalışanlar oldukça saygısız ve kaba. Bu güne kadar yurt içi ve yurt dışında gittiğim konaklama yerleri içerisinde en kötüsü. Daha ilk günden müşteri olarak her iki yatağın da aynı oda yerine birinin salon kısmında hazırlanmış olmasının daha uygun olacağı şeklindeki eleştirimizi, üzerinde düşünmek yerine, "Siz tek gece kalın, sonrası için kendinize başka yer arayın." şeklinde hoş olmayan bir ifade ile cevaplamaları, sonra olacakların habercisi gibiydi. İlk gün akşam denizden gelip duşa girdiğimizde sular akmıyordu. Uzun süre diğer apart sakinlerinin duşlarını bitirmesini bekledik. Herkes duşunu aldıktan sonra 3. katta bulunan odalara su geldi ve duş alabildik. Aynı durumla ikinci gün akşamında da karşılaştık. 18:45'te kızım duşa girdi. Kafası şampuanlı iken su kesildi. Şampuanlı kafa ile 20:45'e kadar su bekledik. İlginç olan özür dilemek yerine bu sorunun şehir şebekesi arızası ve depolarının yetersiz olmasından kaynaklandığını, bunun çok normal olduğunu ifade etmeleriydi. Bu aksaklık karşısında sonraki günlerimizi iptal ettiğimizi ve sabah ayrılacağımızı söylediğimizde ise işletmecilikle bağdaşmayacak tarzda "Bu çok sevindirici bir haber." ifadelerini duyduk.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Merhaba Vahap Bey, keşke burada anlattığınız gibi olsaydı da biz özür dileseydik sizden. Yaşadığımızı bilmesem neredeyse size hak verecektim. Rezervasyon yaptınız ve odaya bakıp odayı acayip yüz hareketleri ile kötülediniz, ben de sizi memnuniyetsizlikle konaklamamanız adına bir gece kalın kendinize DAHA GÜZEL bir yer bulabilirsiniz paranızı hemen almayayım dedim. Siz parayı resepsiyona attınız. Su sorunu oteller bölgesinde yaşanır. Hemen hemen her yerde böyledir. Sıcak suyumuz akıyordu sıcak suyumuzda DEPO SORUNUMUZ yok ama şebeke suyunu hep birlikte Didim olarak beklemek durumundayız dedim. Fakat müşterilerin içinde eşiniz de siz de uygunsuz davrandınız! Çıkış kararınıza gelince size girerken söylediğime denk geldi hiç kalmamanız daha iyiydi. Para düşkünü bir işletme olmadığımız için konaklamanın problemli olacağını önceden anlayıp önlem alma çabamıza siz saygısızlık diyorsunuz biz öngörü diyoruz. Bir de odadan çıktıktan sonra gördülkerimizi burada yazmam uygun değil. Beni arasanız size hatırlatırım. İyi günler.

7 Ağustos 2018, Salı 11:24
Yağmur Apart & Otel
Yağmur Apart & Otel

-

Yemekleri harika

Yağmur Apart Otel, saygın hizmet kalitesinde. Gerçekten her şekilde eğlenceye doyum olmayan, eğlenceli personelleri ile süper bir tatil geçirdik. Çok teşekkür ediyoruz. Yine geleceğiz inşallah. Yemekleri de harikaydı bu arada.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sare Hotel Kuşadası
Sare Hotel Kuşadası

-

Personel son derece kibar

Harika bir butik otel! Tertemiz, personel son derece kibar ve güler yüzlü, denize karşı çok güzel bir otel. Çok tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Nuova Beach Hotel
Nuova Beach Hotel

-

Mükemmel bir otel

Kötü diyenler çok abartmışlar. Mükemmel bir otel. Sıkılmıyorsunuz. Sadece bazı yemekleri bayat o kadar. Onları da öbür gün kaldırıyorlar. Sadece benim izlenimlerim bunlar. Gördüğüm bu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aydın Dinç Pansiyon
Aydın Dinç Pansiyon

-

Çok temiz ve düzgün bir ortam

Yaklaşık iki ay kadar kaldım. Çok temiz ve düzgün bir ortam. Çalışanlar güler yüzlü ve işlerini iyi bir şekilde yapıyorlar. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Capri Riva
Capri Riva

-

Denize oldukça yakın

Odalar tertemiz, sessiz, sakin, nezih. Denize oldukça yakın. Kahvaltıda kahvaltı tabakları sıcak ve lezzetli.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkürler.

6 Ağustos 2018, Pazartesi 22:12
Hotel Erciyes
Hotel Erciyes

-

Denize yakın

Çok memnun kalabileceğiniz bir oteldir. Denize yakın ve güler yüzlü personeli ile rahat ve ferah odalarıyla burayı tercih etmenizi dilerim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yağmur Apart & Otel
Yağmur Apart & Otel

-

Personel güler yüzlü

Biz beş gün kaldık. Yemekler gerçekten çok güzel. Personel güler yüzlü. Mustafa Bey ve personeline çok teşekkür ederiz. Herkese tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Garden Of Sun Hotel
Garden Of Sun Hotel

-

Otel gayet güzeldi

Otel gayet güzeldi. Yemekleri de iyiydi. Çalışanları da iyiydi. Herkes mükemmel, beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orkide Otel
Orkide Otel

-

Yemek yiyemedik

1-2 Ağustos'ta 2 gece kaldık. İlk gün gece girdiğimiz için yemek yemedik. Ertesi gün ne öğlen ne de akşam yemek yiyebildik. Resmen aç kaldık, dışarıda yedik. Ana yemek diye bir şey yok. İki çeşit yemek çıkıyor. Bizim şansımıza öğlen makarna, ıspanak, akşam da sulu köfte olduğunu söyledikleri bir karışımla bulgur pilavı vardı. Öğlen çorba bile yok. Alkolsüz bir otelde meze var, salata var, yemek yok. Kahvaltı idare eder en azından peynir, zeytin, yumurta var. Otel çok eski her şey dökülüyor. Eski olmasına rağmen temizlik fena değil. Çalışanlar ilgili havuza hiç girmedik temizliği konusunda yorum yapamayacağım. Denize biraz uzak, 15 dk. yürüme mesafesinde. Vasat bir otel. Ben ödediğim paranın karşılığını alamadım. 4 kişiye 2 gece için 1000 TL ödedim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Yağmur Apart & Otel
Yağmur Apart & Otel

-

Temizlik, hijyen süper

Bu güne kadar gittiğim apartmanlar arasından en iyisi diyebilirim. Güler yüzlü personel, temizlik, hijyen süper. Personelden Recep son derece mütevazi, saygılı... Herkese çok teşekkür ederim. Seneye tekrar görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Asena Otel Kuşadası
Asena Otel Kuşadası

-

Odadaki klima çok ses çıkartıyor

Yemekler kötü. Yıllardır tadını bildiğiniz şeyleri size taze diye yutturmaya çalışıyorlar. Açıkta servis edilen yiyeceklerin üstünde saçlar dolaşıyor. Tabaklar pis, doğru düzgün yıkanmıyor. Şikayetler kimsenin umurunda değil. Buranın işletmecisi, bu otelin başına gelebilecek en kötü şey. Ailecek aç kaldık resmen. Bilseydik sadece oda alıp yemeğimizi dışarda yerdik ki odanın da pek iyi olduğunu söyleyemem. Tavanda tek ve yanmayan bir lamba ve çalışırken deli gibi ses çıkartan bir klima vardı. Eğer siz de işletmecilikle yakından uzaktan alakası olmayan bir otelde kalıp paranızın karşılığını almak istemiyorsanız bir de üstüne böyle insanlara para kazandırmak istiyorsanız buyurun gelin. Burası sizin için doğru adres.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Garden Of Sun Hotel
Garden Of Sun Hotel

-

Hijyen yok

26 Temmuz'da Perşembe giriş yaptık ve dört gece konakladık. Gerçekten hiç memnun kalmadık. Yemekler kötü, odalar kirli, temizlik olmuyor. Gözleme saatinde resmen 15 dakika var denilirken, yabancı gelince ona itiraz edilmeden ikram verildi. Bir de yemek esnasında en çok kedilerin içeride gezinmesi, hijyen yok. Havuz içi çok pis, çalışanlar çok saygısız. En önemli olan asansör yetersiz. Beş yıldızlı otel değil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Aladin
Hotel Aladin

-

Tam bir aile hoteli

Düşük fiyat, yüksek kalite… Her yönüyle memnun bıraktı. Gerek hotel sahibi Zeynel Bey, gerek hotel personeli ile dört dörtlük bir hizmet sunuyorlar. Hotelin konumu süper. Altınkum Sahil hemen önünüzde; ama aynı zamanda Altınkum barların aşırı gürültüsünden uzak. Nezih, tam bir aile hoteli. Yemekleri çok lezzetli. Odalar temiz. Kısacası şiddetle tavsiye ederim. Not: Serkan Bey'e de ilgi ve alakası için ayrıca teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Erciyes
Hotel Erciyes

-

Plaja çok yakın

Plaja çok yakın, temiz, çok güler yüzlü ve ilgili personel. Deniz manzarası eşliğinde kahvaltı imkanı. Uygun fiyata ailece rahat kalınabilecek keyifli bir otel. Market fiyatına soğuk içecek alabilme imkanı ise ayrı bir rahatlık. Tüm otel ailesine teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aydın Kent Suite
Aydın Kent Suite

-

İşletme sahipleri çok kibar

İşletme sahipleri çok kibar, bize çok yardımcı oldular. Kaldığımız yer tertemizdi ve lokasyonu harika. Hiç düşünmeyin gidin kalın derim. Odaları tertemiz, cadde üzerinde. Biz sevdik.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ephesia Holiday Beach Club
Ephesia Holiday Beach Club

-

Konumu çocuklu aileler için ideal

Otel konum olarak çok iyi. Özellikle çocuklu aileler için son derece mükemmel. Yemekler güzel, odalar fena sayılmaz. Personelleri tebrik etmek gerekir. Çok başarılı ve güler yüzlüler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ramada Resort Akbük
Ramada Resort Akbük

-

Güzel bir otel

Akbük Ramada Otel güzel bir otel; fakat resepsiyon, karşılama iyi değil. Güvenlikte Gamze Hanım ve Dilek Hanım çok güler yüzlü, ilgili.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sürer Otel
Sürer Otel

-

Elinden gelenin en iyisini yapıyorlar

Elinden gelenin en iyisini yapmaya çalışan, güler yüzlü, özverili, aldığı ücreti kuruşuna kadar hak eden ekip.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ephesia Hotel
Ephesia Hotel

-

Harikulade

Konum olarak çok güzel bir yerde. 2015'te keşfettiğimiz bu otele ondan beridir her sene geliyoruz ve tercihimizdeki en büyük pay kesinlikle konumu. Personel genelde her şeye yardımcı ve çok da ilgili. Temizlik konusunda çok hassas davranmaları ayrıca hoşuma gitti. Odamızın manzarası şahaneydi. Deniz manzaralı odayı tercih etmenizi kesinlikle öneririm. Çünkü kaçırılmayacak bir manzarası var. Ayrıca odamız da çok rahattı. Ailelere kesinlikle tavsiye edebileceğim bir otel. Yemeklerde ne lezzette ne de çeşitte sıkıntı vardı. Her şey harikuladeydi. Ayrıca fiyat olarak da bu kadar hizmet karşısında uygun olduğunu düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ephesia Hotel
Ephesia Hotel

-

Harika bir işletme

Konum olarak çok avantajlı bir yerde bulunuyor. Yürüyerek Kuşadası'nda güzel yerlere gezmek için gidebilirsiniz. Ayrıca her yaşta müşteriye hitap edebilecek her yönden iyi bir otel olduğunu düşünüyorum. Eğlencesi de var, dinlenmek için de çok rahat bir otel. Yiyecek-içecek ve personel konusunda da çok başarılı bir oteldi. Kısacası her şeyden memnun olarak çok güzel bir tatil geçirdik. Teşekkürler Ephesia Hotel ailesi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ephesia Hotel
Ephesia Hotel

-

Çok sevdik

Geçen sene arkadaşlarımız bu otele gelmişti. Bu sene de bu kadar övdükleri için bir de biz gelip görelim dedik ve övdükleri kadar iyi olduğunu görmüş olduk. Odalarını çok beğendik, çok temiz ve de düzenliydi. Yemeklerde tüm öğünler çok güzel ve doyurucuydu. Animasyonları şahaneydi, her dakika deli gibi eğlendik. Animatörler olmak üzere tüm personellere teşekkür ederiz. Hepsi şahaneydi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ephesia Hotel
Ephesia Hotel

-

Pidelerini tatmadan geçmeyin

Burada eşimle 3 gün süren çok keyifli bir tatil yaptık. Kendi aracımızla geldik ve hemen görevliler bavul ve park konularında yardımcı oldular. Girişte resepsiyonda aynı ilgiyle karşılandık. Yemeklerin kalitesi ve tadı güzel, çeşitliliği yeterli seviyedeydi. İçeceklerden de aynı kaliteyi beklerdim ancak bulamadım işin doğrusu. Bir de odamızdaki mini barda keşke sudan farklı bir şeyler de olsaydı. Hoş değildi. Yemeklerde kuyruk olmaması güzeldi. Beklentimizin üstünde bir hizmetle karşılaştık. Biz memnun kaldık açıkçası, tavsiye ederim. Pideleri çok güzel bu arada, yemeden geçmeyin. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orion Beach Hotel Didim
Orion Beach Hotel Didim

-

Odalardaki eşyalar eski

Hemen deniz kenarında bir otel olmasıyla konumunu beğendim. Kendine ait plajı var ve çok da bakımlı. Ayrıca çarşıya yakın oluşu da bir avantaj. Personellerinden çok memnun kaldım, çok yardımcıydılar ve ilgiliydiler. Tabii merkezi olunca eğlence yerlerine de yakın oluyor. Bu sebeple geceleri gürültüden rahatsız olabilirsiniz ama merkezi olmasını isteyince katlanmak gerek. Odaları pek beğenmedim, biraz eskiydi eşyalar. Yenileseler iyi olacak. Yemekler gayet güzeldi. Havuz da vardı ama deniz çok güzel olduğu için kullanmadım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orion Beach Hotel Didim
Orion Beach Hotel Didim

-

Dolu dolu tatil

4 günlük kısa ama dolu dolu bir tatil geçirdik. Odamızın manzarası da konforu da harikaydı. Yemekler çok güzeldi ve çeşit açısından çok zengindi. Plaj da deniz de çok güzel ve temizdi. Otelin müşteri profili de gayet iyiydi. Genelde ailelerin geldiği bir oteldi. Personelin güler yüzlü ve ilgili olması çok hoştu. Odalarda cam açmak isterseniz sineklik yok. Klima çalışıyor evet ama bazen cam açmak da istiyor insan. Bence olsa daha iyi olabilir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orion Beach Hotel Didim
Orion Beach Hotel Didim

-

Huzurlu tatil

Odamız muhteşem bir deniz manzarasına bakıyordu ve çok da ferahtı. Otelin öğle yemekleri dışında tüm öğünleri çok güzel ve çok kaliteliydi. Keşke öğle yemeklerini de aynı kaliteye taşısalar. Denize çok yakın hatta direkt olarak dibinde diyebilirim. Sahildeki şezlong sayısı yeterince fazla, bu yüzden hiçbir şekilde yer sıkıntısı yaşamadık. Dinlenmek için sakin ve huzurlu bir ortamı var. Otel personelinden de son derece memnun kaldık. Temizlik konusunda çok titizlerdi. Herhangi bir sorunumuz olduğunda yakından ilgilendiler. Her konuda çok yardımcı oldular. Çok güzel bir tatil geçirdik. Özellikle huzur arayanlara tavsiyemdir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Orion Beach Hotel Didim
Orion Beach Hotel Didim

-

Tadı damağımızda kaldı

İlk defa gideceğimizden ve çok da emin olmadığımızdan kısa bir tatil yapmayı tercih ettik. Ancak bu kısa tatilimizin sonunda keşke daha fazla kalabilsek dedik. Hele ki çocuklarımız otelden çıkmak istemediler. Seneye kesinlikle seçeceğimiz otel yine burası olacak ve daha uzun kalacağız. Yemekleri, personeli, odaları, temizliği kısacası her şeyi çok güzeldi. Denize sıfır oluşu da en güzel yönüydü. Çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Temple Beach Hotel
Temple Beach Hotel

-

Eksilerine rağmen güzel

Konum olarak denize yakın bir yerdeydi ve güzel bir denize sahipti. Denize üşenenler veya sevmeyenler için havuzu da gayet güzel. Personel kalitesi ve ilgisi çok iyiydi. Temizlik açısından çok memnun kaldığım bir otel oldu. Odamız temiz ve bakımlıydı ancak televizyonumuz çalışmıyordu ve tatilimiz süresince herhangi bir şey yapılamadı. Yemekler çok çeşitliydi ama keşke lezzetleri daha iyi olsaydı. Genel olarak bu eksiler hariç beğendiğim bir otel oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Temple Beach Hotel
Temple Beach Hotel

-

Süper

2014'ten beri tatillerimizi bu otelde geçiriyoruz. Bu sene de eşimle beraber baş başa çok güzel bir tatil geçirdik ve çok memnun kaldık her şeyden. Yemekler deseniz lezzetli, personeller deseniz hem saygılı hem ilgili, eğlence deseniz inanılmaz keyifli vakit geçirdik... Kısacası otelde her şey kaliteli ve güzeldi. Tekrar geleceğiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Hotel Ephesus Princess
Club Hotel Ephesus Princess

-

Türk mutfağı yemekleri muazzam

Geçen sene de burada tatil yapmıştık ve çok beğenmiştik. Bu yıl da macera aramaya gerek yok dedik ve yine bu oteli tercih ettik. Otelde çocuklarımızla ilgilenen, onları oyalayan ve eğlendiren ablalara teşekkür ederim. Otelde havuzla ilgili bir problemimiz olmuştu ama otel görevlileri hemen halletti. Çok profesyonel ve hemen iş bitirici bir tavır içindeler. İşlerinde çok başarılı personel ekibi var. Bunujn dışında Türk mutfağı yemekleri çok güzeldi. Harika ellerden çıkmış belli. Teşekkürler bu harika tatil için, çok güzeldi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Club Hotel Ephesus Princess
Club Hotel Ephesus Princess

-

Müşterilere dikkat edilmeli

Her şey tek kelimeyle mükemmel. Yemekleri lezzetli, hizmeti ve personeli kaliteli, odalar tertemiz ve rahat... Denizi, havuzu ve birçok aktivitesiyle de üst kalitede hizmet sağlıyorlar. Ancak bu kalitede bir -otele müşteri alınırken bana kalırsa biraz dikkatli olunmalı. En azından içerdeki hareketlerine bakılmalı. Bazı müşterilerden rahatsız olmadım değil. Ancak bunun dışında her şeyiyle bayıldığım bir otel oldu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)