Batman Otelleri

Tarihi ve doğasıyla ülkemizin görülmesi gereken şehirlerinden biri olan Batman'da herkese uygun bir otel ve konaklama seçeneği bulunuyor.Kelime ile arama yap

Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Gecelik fiyat aralığı

İndirim ve Fırsatlar

Türü

Yıldız

Konaklama Tipi

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Batman Otelleri

Toplam 9 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Lütfen seçiniz
  • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele
  • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
  • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

"Havuzu olan tek hotel"

10

Misafir yorumu

1 yorum
Tesis için uygun fiyat gösterilemiyor.

Batman Otelleri ve Batman Otel Fiyatları

Tarihi ve doğasıyla ülkemizin görülmesi gereken şehirlerinden biri olan Batman'da herkese uygun bir otel ve konaklama seçeneği bulunuyor.

Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan şehirlerden biri olan Batman, tarihiyle ve doğasıyla ülkemizin özel bölgelerinden biri üzerine kuruludur. Son 20 yılda çok hızlı bir gelişim hızına sahip olan Batman'da konaklama tesisleri ve oteller de birbiri ardına hizmete girmeye başlamıştır.

Batman'a seyahat etmeye karar verdiyseniz şehirde konaklama yapabileceğiniz Batman otelleri yer alıyor. Batman otellerinin pek çoğu son birkaç yıl içinde hizmete giren yeni tesislerdir. Batman'daki otellerin çoğu il merkezinde ve merkeze yakın bölgelerde yer almaktadır. Bunun yanı sıra havaalanına da yakın Batman otelleri bulunmaktadır.

Batman otelleri konuklarına ev rahatlığında bir konaklama imkanı sunarken aynı zamanda son donanım ve kaliteli hizmeti de sunuyor. Aynı zamanda Batman'ın gelenekselliğini de misafirlerine yaşatan Batman otelleri konuklarına sıra dışı bir tatil sunuyor.

Genellik 3 ve 4 yıldızlı olan Batman otellerinin yanı sıra şehirde daha küçük oteller de bulmanız mümkün. Her sene sayıları artan Batman otellerinde fiyat seçenekleri de çeşitlilik gösteriyor. Her bütçeye uygun bir konaklama imkanı sunuyor Batman'daki oteller.

Batman otelleri sadece tatil amaçlı değil iş seyahatlerinizde yapacağınız konaklamalar için de oldukça ideal tesislerdir. Aynı zamanda toplantı ve davetleriniz için de Batman'da yer alan otelleri tercih edebilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir konaklama dileriz...

Çok yoğun bir ziyaretçi potansiyeli olmasa da, sahip olduğu tarihi değerleri ve doğasıyla keşfetmenizi önerdiğimiz şehirlerden biridir Batman.

Kimimize uzak bir şehir olan Batman, içinde gizlediği güzellikleriyle birçok gezginin keşif rotaları arasında yer alıyor. Aynı zamanda iş seyahatleri için de ziyaret gören Batman'da birçok konaklama tesisi bulunuyor.

Batman'ın ziyaretçi potansiyelinin az olması sebebiyle Batman otel fiyatları çok fazla yüksek değildir. Her bütçeye hitap edip, ekonomik bir konaklama yapabilirsiniz Batman'da yer alan tesislerde. Şehrin her yıl gelişmesinden dolayı hızlı bir şekilde otellerin sayısı artıyor. Otellerin geneli ise Batman Merkez'de bulunuyor.

Batman Merkez otel fiyatlarını 70 TL-120 TL arasında değişiyor. Yaz ve kış sezonunda çok fazla fiyat farkı meydana gelmiyor. Batman otel fiyatlarına her tesiste olduğu gibi kahvaltı hizmeti dahildir. Diğer taraftan yarım pansiyon ve tam pansiyon konaklamalarda fiyatlarda farklılık meydana gelir. Özellikle kent otelinden meydana Batman'daki tesisler yılın belli dönemlerinde indirimli kampanyalar da sunmaktadır. 2017 yılında da Batman otel fiyatları çok fazla artış göstermemiş olup, geçen yılla kıyaslandığında fiyatlar hemen hemen aynı doğrultuda devam etmektedir.

Batman otel fiyatları sayfamızı inceleyebilir ve rezervasyon işlemlerinizi şimdiden yaptırabilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Bölgede Son Yorumlananlar