Seçilen Filtreler
{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
{{ newGenerationFilterTitles[ngf] }}
İndirimli Tesisler
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
Seçimleri İptal Et
Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Akıllı Filtreler
Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Ağrı Alt Bölgeleri
Gecelik Oda Fiyatı
Tüm Fiyatları Gör
Yıldız Sayısı
Konaklama Tipi
Tesis Türü
Tesis Özellikleri
Oda Özellikleri
Operatörler

Ağrı Otelleri

Ağrı için {{ (filteredHotels).length}} / 14 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana Göre
 • Popülerliğe Göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.
Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

{{ hotel.adi }}

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.comment_count }} Misafir Yorumu

"{{ comment }}"

Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Rezervasyon İçin Arayın
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}
Puan: {{ hotel.score }} | Üyelik Şekli: {{ hotel.uyeliksekli }} | Affiliate: {{ hotel.affiliate_id }}
{{ newGenerationFilterTitles[itemIndex] }}
{{ features[attribute] }}

Ağrı Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Doğu Anadolu Bölgesi'nin gözbebeği olan Ağrı'da, konaklama yapabileceğiniz pek çok alternatif bulunuyor…
Ülkemizin Doğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan Ağrı, ismini görkemli Ağrı Dağı'ndan alıyor. 1927 yılında il statüsü kazanmış olan Ağrı, Türkiye'nin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı'na ev sahipliği yapmasıyla biliniyor daha çok. Elbette bunun yanında eşsiz doğal güzellikleri, tarihi ve kültürel zenginlikleri ile ülkemizin mutlaka görülmesi gereken şehirlerinden biri Ağrı.

Ağrı'daki turizm potansiyelinin büyük bir çoğunluğunu Ağrı Dağı oluşturuyor. Özellikle doğa turizminin merkezi niteliğinde olan Ağrı Dağı'nda, dağcılıktan kampçılığa, doğa yürüyüşlerinden tırmanışa ve yayla turizmine kadar pek çok doğa sporu yapabilme olanağı bulunuyor.

Pek çok doğal ve tarihi güzelliği içerisinde barındıran Ağrı, dünyanın en büyük 2. meteor çukuru ve Nuh'un Gemisi'nin kalıntılarıyla tarih meraklılarını kendisine çekiyor. Eğer olur da bir gün yolunuz Ağrı'ya düşerse; İshak Paşa Sarayı'nı, Beyazıt Eski Camii'ni, Urartu Kalesi'ni, Doğubeyazıt Kalesi'ni, Meya Mağaraları'nı, Diyadin Kaplıcaları'nı ve Pirabat Höyüğü'nü mutlaka görmenizi tavsiye ediyoruz.

Turizm faaliyetlerinin günden güne artması, Ağrı'daki konaklama ihtiyacını da beraberinde getiriyor. Özellikle turistik seyahat amacıyla şehre geldiğinizde, rahatlıkla konaklayabileceğiniz pek çok alternatif yer alıyor Ağrı'da.

Ağrı otelleri, Ağrı Merkez ve Doğubeyazıt bölgelerinde bulunuyor daha çok. Sade bir şekilde dekore edilmiş konaklama birimlerine sahip olan Ağrı otellerinde, istediğiniz konforu yakalayabilmeniz mümkün. Ağrı otellerinde her sabah açık büfe kahvaltıyla güne başlama olanağına sahipsiniz. Bazı Ağrı otelleri ise aile işletmesi. Bu da kalabalık aileler için güvenli ve huzurlu bir konaklama ortamı demek. Yani dilerseniz seçiminizi onlardan yana da kullanabilirsiniz.

Siz de gelecek günlerde Ağrı şehrini keşfetmeyi planlıyorsanız eğer, konaklamak için Ağrı otelleri arasından size en uygun olanında rezervasyon yaptırabilirsiniz.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi tavsiye ederiz.

Türkiye'nin en yüksek dağına ev sahipliği yapan Ağrı, Doğu'nun gözbebeği niteliğinde adeta…
Doğu'nun incisi diyoruz çünkü ülkemizin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı'nın ihtişamına ev sahipliği yapıyor Ağrı. Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nde yer alan Ağrı, ismini de bu görkemli dağa borçlu. 1927 yılında şehir unvanına kavuşan Ağrı, muazzam doğal güzelliklere, eşsiz tarihi yapılara ve kültürel zenginliklere sahip. Bu nedenle de ülkemizde mutlaka ama mutlaka görülmesi gereken şehirlerimizden biri Ağrı.

Ağrı Dağı, Ağrı'daki turizm potansiyelinin en önemli unsurlarından biri. Pek çok doğa sporuna elverişli olan Ağrı Dağı, doğaseverlerin ve doğanın içinde zaman geçirmekten hoşlananların uğrak noktalarından biri. Dağcılık, kampçılık, doğa yürüyüşleri, tırmanış ve yayla turizmi Ağrı Dağı'nda yapabileceğiniz doğa aktiviteleri arasında öne çıkanlar arasında.

Önümüzdeki günlerde Ağrı'ya bir gezi planı yapmayı düşünüyorsanız, bu geziyi biraz uzun tutmanızda yarar var. Çünkü pek çok gezilecek ve görülecek yer bulunuyor Ağrı'da. Dünyanın 2. meteor çukuru ve Nuh'un Gemisi'nin kalıntılarının yer aldığı Ağrı'da; İshak Paşa Sarayı, Beyazıt Eski Camii, Urartu Kalesi, Doğubeyazıt Kalesi, Meya Mağaraları, Diyadin Kaplıcaları ve Pirebat Höyüğü görülmesi gereken ilk yerlerden sadece bazıları.

Ağrı için planlayacağınız gezi süreniz boyunca nerede kalacağınızı ise hiç dert etmeyin. Çünkü Ağrı'da giderek artan turizm faaliyetleri, Ağrı otellerinin günden güne artmasına sebebiyet verdi. Yani her keseye ve bütçeye uygun bir otelde konaklama yapabilmeniz mümkün Ağrı'da.

Konaklama masrafını ise hiçbir şekilde dert etmenize gerek yok. Ağrı otel fiyatları o kadar geniş bir yelpazeye sahip ki, her gelir düzeyine uygun bir otel mutlaka bulunuyor bu otantik şehirde. Konaklama yapacağınız otelin konumu, aradığınız olanaklar ve beklediğiniz hizmet kalitesi, Ağrı otel fiyatlarını da şekillendiriyor elbette. Şöyle 2019 Ağrı otel fiyatlarını incelediğimizde ortalama fiyatların 80 TL ile 285 TL arasında değiştiğini görebiliyoruz.

Öncesinde beklentilerinizi şekillendirerek bütçenize uygun bir Ağrı oteli bulmakta hiçbir şekilde zorlanmayacağınızı söyleyebiliriz. Unutmayın, erken rezervasyon Ağrı otel fiyatlarından çok daha uyguna yararlanmanızı sağlayabilir. Takipte kalmakta yarar var.

Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi tavsiye ederiz.

Ağrı Hakkında
Doğu Anadolu'nun incisi, Ağrı Dağı'nın evi, eşsiz güzelliklere ve köklü bir kültüre sahip, ülkemizde mutlaka görülmesi gereken yerlerden biridir Ağrı.
Ağrı, Türkiye'nin Doğu Anadolu Bölgesi'nde bulunan illerden biridir. 1927 yılında il statüsü kazanan şehir, ismini Ağrı Dağı'ndan almıştır.

Doğusunda İran ile komşu olan Ağrı; Kars, Van, Bitlis, Erzurum, Muş illeriyle de sınır komşusudur. Ülkemizin İran ile bağlantısını sağlayan yol üzerinde bulunması sayesinde önemli bir coğrafi konuma sahip olan Ağrı, yüksek Anadolu yaylasının devamında yer alır.

Tarih boyunca Anadolu'ya doğudan gelen toplulukların ve kavimlerin en önemli geçiş noktalarından biri olan Ağrı, pek çok uygarlığı ağırlamıştır. Ağrı'da varlık göstermiş en önemli medeniyet Urartular'dır. Daha sonraki dönemlerde ise Ermeniler'in ve farklı Türk beyliklerinin yaşamış olduğu Ağrı, son olarak Osmanlı hakimiyetine girmiştir.

Yüzyıllar boyunca doğu ile batı arasındaki en önemli köprülerden biri olan Ağrı hem dünyadaki en önemli ticaret yollarının hem de kavimlerin vazgeçilmez geçidi olmuştur. Tarih boyunca Avrupa'ya doğudan giden ticari malların mutlak geçiş noktası olan Ağrı, günümüzde de çok önemli bir köprüdür.

Ağrı, Türkiye'nin en yüksek dağı olan Ağrı Dağı'na da ev sahipliği yapmaktadır. Turizm faaliyetlerinin potansiyelini arttıran en önemli etkenlerden biri Ağrı Dağı'dır. Dağcılık, kampçılık, doğa yürüyüşleri, tırmanış, yayla turizmi gibi sporların ev sahibidir Ağrı Dağı.

Ağrı bunun yanı sıra pek çok tarihi ve doğal varlığa sahiptir. Dünyanın en büyük 2. meteor çukuru, Nuh'un Gemisi'nin izleri, İshak Paşa Sarayı, Beyazıt Eski Camii, Urartu Kalesi, Doğubeyazıt Kalesi, Meya Mağaraları, Diyadin Kaplıcaları ve Pirabat Höyüğü Ağrı'da yer almaktadır.

Turizm faaliyetlerinin yoğunlaşmasıyla birlikte Ağrı'da konaklama seçenekleri de artmıştır. Ağrı'da geziniz boyunca rahatlıkla konaklayabileceğiniz pek çok otel ve konaklama tesisi yer almaktadır.

Ağrı, sahip olduğu doğal güzellikler, tarihi ve kültürel varlıklar ile doğa, termal, kültür, mağara, yayla turizmlerinin her geçen gün daha da geliştiği, ülkemizde mutlaka görülmesi gereken yerlerden biridir.

Ağrı otel tavsiyeleri
 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
21
10
0 (850) 602 41 93
Doğuş Hotel Doğubeyazıt
Doğuş Hotel Doğubeyazıt
Çiftepınar Mah. Belediye Cad. No. 100
Doğubeyazıt / Ağrı
Türkiye

-

Ben memnun oldum. Çok güzel hizmet, çok temiz, güzel kahvaltı yedim. Odalar çok müthiş olmuş. Elinize sağlık, çok beğendim. 5 yıldız gibi memnun oldum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
21
10
0 (850) 600 33 01
Grand Ağa Hotel
Grand Ağa Hotel
Çevre Yolu Bulvarı İç Gümrük Karşısı No. 204
Doğubeyazıt / Ağrı
Türkiye

-

Mükemmel bir otel, her şey çok iyi, bölgeye gelen kişilerin konaklamalarını tavsiye ederim. Daha önce kaldığım otellerden çok çok farklı bir otel, çok kaliteli yapmışlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Görüşünüzü paylaştığınız için teşekkür eder bir daha ki konaklamanızda daha iyi görmeniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Sizler için en iyisi değil her zaman iyi olmayı başaracağız, saygılarımla.

4 Nisan 2019, Perşembe 15:39
21
5
0 (850) 600 33 01
Grand Ağa Hotel
Grand Ağa Hotel
Çevre Yolu Bulvarı İç Gümrük Karşısı No. 204
Doğubeyazıt / Ağrı
Türkiye

-

Otel genel olarak iyi, detaylar daha iyi olabilir. Örneğin ikinci sınıf yemek yerine bölgeye has lezzetler olabilir, yine akşamki aşırı tuzlu çorba sabaha da müşteriye içirilmese iyi olur.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Görüşünüzü paylaştığınız için teşekkür eder bir daha ki konaklamanızda daha iyi görmeniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Sizler için en iyisi değil her zaman iyi olmayı başaracağız, saygılarımla.

4 Nisan 2019, Perşembe 15:40
21
8
0 (850) 600 33 01
Grand Ağa Hotel
Grand Ağa Hotel
Çevre Yolu Bulvarı İç Gümrük Karşısı No. 204
Doğubeyazıt / Ağrı
Türkiye

-

Otelde istediğin manzaraya göre oda seçebilmek beni çok şaşırttı ve çok titiz temizlenmişti odam, çok memnun kaldım 1 ay boyunca kaldım, hiçbir sıkıntı çekmedim başarılarınızın devamını dilerim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Görüşünüzü paylaştığınız için teşekkür eder bir daha ki konaklamanızda daha iyi görmeniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Sizler için en iyisi değil her zaman iyi olmayı başaracağız, saygılarımla.

4 Nisan 2019, Perşembe 15:40
21
10
0 (850) 602 33 49
Grand Süphan Otel
Grand Süphan Otel
Yeni Mah. Atatürk Bulvarı No:99/1 ( Halkbank Üstü )
Patnos / Ağrı
Türkiye

-

Patnos'ta konaklamaya ihtiyaç duyanlar için 1. tavsiyemdir, otelin temizliği, konforluğu ve personellerin güler yüzlülüğü ve her yönüyle iyi bir oteldir...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
21
10
0 (850) 600 33 01
Grand Ağa Hotel
Grand Ağa Hotel
Çevre Yolu Bulvarı İç Gümrük Karşısı No. 204
Doğubeyazıt / Ağrı
Türkiye

-

Doğubayazıt'ta temiz otel olmadığında kalmıyordum. Bu otel çok mükemmel, bundan sonraki bölgeye gelişlerimde burada konaklama yapacağım. Gelen kişilere de tavsiye ederim. Biraz fiyat yüksek, bilmenizi de isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Görüşünüzü paylaştığınız için teşekkür eder bir daha ki konaklamanızda daha iyi görmeniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Sizler için en iyisi değil her zaman iyi olmayı başaracağız, saygılarımla.

4 Nisan 2019, Perşembe 15:40
21
10
0 (850) 600 33 01
Grand Ağa Hotel
Grand Ağa Hotel
Çevre Yolu Bulvarı İç Gümrük Karşısı No. 204
Doğubeyazıt / Ağrı
Türkiye

-

Çok temiz ve konforlu bir otel. Hizmet çok güzel. Ayrıca ikramlardan dolayı çok teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Görüşünüzü paylaştığınız için teşekkür eder bir daha ki konaklamanızda daha iyi görmeniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Sizler için en iyisi değil her zaman iyi olmayı başaracağız, saygılarımla.

4 Nisan 2019, Perşembe 15:40
21
10
0 (850) 600 33 01
Grand Ağa Hotel
Grand Ağa Hotel
Çevre Yolu Bulvarı İç Gümrük Karşısı No. 204
Doğubeyazıt / Ağrı
Türkiye

-

Çok hoş bir konsept. Odaları mükemmel bir otel. Bölgedeki en pahalı otel ama otele girince değer. Çok hoşuma gitti ve memnun oldum. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
21
10
0 (850) 600 33 01
Grand Ağa Hotel
Grand Ağa Hotel
Çevre Yolu Bulvarı İç Gümrük Karşısı No. 204
Doğubeyazıt / Ağrı
Türkiye

-

Iğdır'da konaklıyordum daha önce Doğubayazıt ziyaretlerimde ama artık istediğim bir otel buldum. Çok kaliteli, daha iyisini bulana kadar tercihim Grand Ağa Hotel. İşletmeye teşekkür ederim. Gerçekten çok iyi hizmet sunuyorlar. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Görüşünüzü paylaştığınız için teşekkür eder bir daha ki konaklamanızda daha iyi görmeniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Sizler için en iyisi değil her zaman iyi olmayı başaracağız, saygılarımla.

4 Nisan 2019, Perşembe 15:41
21
10
0 (850) 600 33 01
Grand Ağa Hotel
Grand Ağa Hotel
Çevre Yolu Bulvarı İç Gümrük Karşısı No. 204
Doğubeyazıt / Ağrı
Türkiye

-

Otel işletmeciliği bu olsa gerek. Şahane bir yer. Odalar geniş, ferah. Ağrı Dağı manzaralı kahvaltıyı da çok beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Görüşünüzü paylaştığınız için teşekkür eder bir daha ki konaklamanızda daha iyi görmeniz için çalışmalarımız devam etmektedir. Sizler için en iyisi değil her zaman iyi olmayı başaracağız, saygılarımla.

4 Nisan 2019, Perşembe 15:41
21
9
0 (850) 600 51 41
Büyük Ağrı Oteli
Büyük Ağrı Oteli
Erzurum Cad. No. 3
Ağrı Merkez / Ağrı
Türkiye

-

Şehir merkezine yakın konumu ile tercih ettiğim bir oteldi. Personeller çok ilgili davrandılar. Genel olarak temiz bir yerdi. Odamda rahat ettim. Kahvaltıları doyurucuydu ama çeşit azdı. Kendini biraz daha geliştirirse aldığı ücreti daha çok hak edecektir diye düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
21
9
0 (850) 600 66 63
Nuh Otel
Nuh Otel
Çiftepınar Mah. Büyük Ağrı Cad. No. 55
Doğubeyazıt / Ağrı
Türkiye

-

Otele rezervasyonumuzu telefondan yapmıştık ve otele çok geç saatte gitmiştik, buna rağmen bizi güzel karşıladılar ve karnımızın aç olup olmadığı sordular. Bu çok hoşumuza gitti. Biz otelde sadece 1 gece kaldık. Odamız rahat ve sıcaktı. Sabah kahvaltısını da beğendik. Kısa süreli kalmalar için tavsiye ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
21
10
0 (850) 602 41 93
Doğuş Hotel Doğubeyazıt
Doğuş Hotel Doğubeyazıt
Çiftepınar Mah. Belediye Cad. No. 100
Doğubeyazıt / Ağrı
Türkiye

-

Doğuş Hotel Beyazıt, Beyazıt'ta güzel bir hizmet, güzel bir mekan, halkımıza hayırlı olsun. Otel müdürü Cevdet Bey de iyi bir işletmeci, başarılarının devamını diliyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
21
10
0 (850) 602 41 93
Doğuş Hotel Doğubeyazıt
Doğuş Hotel Doğubeyazıt
Çiftepınar Mah. Belediye Cad. No. 100
Doğubeyazıt / Ağrı
Türkiye

-

Merkezi yerde, gerçekten çok temiz bir otel. Personeli çok iyi ve anlayışlı, Doğubayazıt'ta kalacaksanız başka yer aramayın, memnun kalacaksınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
21
10
0 (850) 602 41 93
Doğuş Hotel Doğubeyazıt
Doğuş Hotel Doğubeyazıt
Çiftepınar Mah. Belediye Cad. No. 100
Doğubeyazıt / Ağrı
Türkiye

-

Doğuda bulabileceğiniz en hijyenik ve huzurlu ortam. Tek kelimeyle harika.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
21
10
0 (850) 602 41 93
Doğuş Hotel Doğubeyazıt
Doğuş Hotel Doğubeyazıt
Çiftepınar Mah. Belediye Cad. No. 100
Doğubeyazıt / Ağrı
Türkiye

-

Tek kişilik 70 TL, şirket fiyatı 60 TL, biraz pahalı olabilir ama kaldığım en temiz otel. :) :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
21
10
0 (850) 600 24 48
Hatemoğlu Hotel
Hatemoğlu Hotel
Cumhuriyet Cad. 1703 sok. No. 20/A
Ağrı Merkez / Ağrı
Türkiye

-

Öncelikle çok temiz ve ilgi, alaka çok iyi. Aile ortamı yaratmışlar, sanki yıllardır tanıdığınız gibi. Teşekkür.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
21
10
0 (850) 600 24 48
Hatemoğlu Hotel
Hatemoğlu Hotel
Cumhuriyet Cad. 1703 sok. No. 20/A
Ağrı Merkez / Ağrı
Türkiye

-

Çok memnun kaldım. Hiç başka otel aramayın. 3 yıldız olduğuna bakmayın, oda konforu 10 numara 5 yıldız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
21
10
0 (850) 600 24 11
Ağrı Grand Cenas Hotel
Ağrı Grand Cenas Hotel
Erzurum Yolu Uzeri DSİ Karsısı
Ağrı Merkez / Ağrı
Türkiye

-

Hiç beklemediğim derecede kaliteli... Tıraş seti ve diş bakım seti cidden başarılı... Zincir dünya markası otellerde bile belki diş setine rastladım ama tıraş seti şaşırttı. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
21
10
0 (850) 600 24 48
Hatemoğlu Hotel
Hatemoğlu Hotel
Cumhuriyet Cad. 1703 sok. No. 20/A
Ağrı Merkez / Ağrı
Türkiye

-

Ağrı'ya yolunuz düşerse başka bir yer sakın aramayın, her şey itina ile yapılmış, ikram, odalar ve güler yüzü ile mükemmel. Emeği geçenlere teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
21
10
0 (850) 600 51 41
Büyük Ağrı Oteli
Büyük Ağrı Oteli
Erzurum Cad. No. 3
Ağrı Merkez / Ağrı
Türkiye

-

Odalar geniş, elbise dolabı ve buzdolabı var. Banyo tuvalet eski ama temiz. Fiyatı uygun.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)