Üyelik
Giriş Yap
Üye Ol

Sarayhan Thermal Hotel & Spa Devremülk

Otel
4
Mükemmel
Çok iyi
1 değerlendirme
12 Fotoğraf
Giriş
09.07.22
Çıkış
10.07.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Gecelik Ortalama Oda Fiyatları
Fiyat Bulunamadı

Aradığın tarihlerde / kriterlerde sonuç bulunamadı.Tarih aralığını değiştirerek tekrar deneyin.

'Çok iyi'
'İyi'
'Her şey güzel'
'Mükemmel'
Tüm değerlendirmeleri gör

Popüler Özellikler

Tüm özellikleri gör
Giriş
09.07.22
Çıkış
10.07.22
Lütfen Giriş-Çıkış tarihlerini seçiniz.
Kişiler
2
0
Oda Fiyatları
Fiyat bulunamadı
Aradığınız kriterlerde sonuç bulunamadı.

Yorum / Değerlendirme

Sarayhan Thermal Hotel & Spa Devremülk
hakkında deneyimlerinizi paylaşmak ister misiniz?
'Çok iyi'
'İyi'
'Her şey güzel'
'Mükemmel'
4/5 Mükemmel
27.01.19
sadık sofuoğlu
Her şey güzel
Çiftehan şartlarında iyi diyebileceğimiz bir otel. Çiftehan’da 3 otel var ve üçüne de gittim. İçlerinden en iyisi bence. Yeni olmasından dolayı hala bir takım eksiklikler var. Mesela sabah kahvaltısı orta düzeyde, 5 üzerinden 3 verirsin. Öğle yemeği zaten yok, yemek istersen ekstra ücret veriyorsun. Fiyatlar uygun ama. İkindi çayı yok. Akşam yemeği de iyi denilebilecek düzeyde, 5 üzerinden 4 verirsin. Termal havuzlar oldukça güzel. Termal havuzda jakuzi, hafif ılıtılmış termal ve sıcak termal olmak üzere 3 bölüm var. Hamam, sauna, buhar odası, tuz odası, SPA hizmetleriyle her şey güzel. Aqualı havuzların olduğu bölüm termal havuzlara biraz uzak. Bir kat yukarı çıkıp bir koridordan, tünelden ilerliyorsun ama havuzlar çok güzel, eğlenceli, hoş. Aqua havuzu 10-12/14-16 saatleri arasında 4 saati hizmet veriyor. Yine aquanın olduğu bölümde jakuzi, karışık havuz ve çocuk havuzu çok güzel, sağında ve solunda bayanlara ve erkeklere özel havuzlar mevcut. Havuzlar konusunda 10 numara. Otel müşterisi olarak gittiğiniz zaman günlük odanız temizleniyor, çöpler alınıyor. Sabah kahvaltısı haricinde pek sıkıntısı olmayan bir otel. Dört gece kaldım, iki gecesinde canlı müzik vardı. Çocuklara özel bir animasyon ekibi yok. Ama restoranın yanındaki çocuk oyun alanı yetiyor. Tekrar gider miyim? Evet, Çiftehan'a gidersem tekrar Sarayhan Thermal Hotel & Spa Devremülk’e giderim.

Otel Hakkında

Nevşehir
Otel Bilgileri
Tesis Alanı
53000 m2
Tesis Oda Sayısı
539
Bina Yapım Yılı
2018

Bilmekte Fayda Var

Genel Uyarılar

ROMATİZMAL HASTALIKLARIN KRONİK DÖNEMLERİNDE;KRONİK BEL AĞRISI, EKLEM HASTALIKLARI, MİYOZİT TENDİNİT, TRAVMA, YUMUŞAK DOKU HASTALIKLARI, gibi rahatsızlıkların tedavisinde tamamlayıcı tedavi unsuru olarak;Ortopedik operasyonlar, Beyin vee sinir cerrahisi sonrası gibi uzun süre hareketsiz kalma durumlarında mobilizasyon çalışmalarında; kronik dönemde seçilmiş Nörolojik rahatsızlıklarda, beyin felci gibi hastalıkların tedavisinde rehabilitasyon amacıyla, genel stres bozukluklarında ve spor yaralanmalarında tamamlayıcı tedavi unsuru olarak kullanabilir niteliktedir.HER BLOKTA2 ADET BAYAN TERMAL HAVUZ2 ADET BAY TERMAL HAVUZ1 ADET BAYAN JAKUZİ1 ADET BAY JAKUZİKapalı ve Açık Aquaparklar bulunmaktadır.Ayrıca blokların ortak kullandığı bayan yüzme havuzu, bay yüzme havuzu bay-bayan karışık yüzme havuzu bulunmaktadır.Ücretsiz olanlar;Bayanlar Bölümü ·2 adet termal havuz·1 adet jakuzi havuzu·2 adet sauna·1 adet buhar odası·1 adet kar çeşmesiErkekler Bölümü·2 adet termal havuz·1 adet jakuzi havuzu·2 adet sauna·1 adet buhar odası·1 adet kar çeşmesiOrtak Kullanım Alanları·Fitness center·Tuz odası·İçme kürü·ŞadırvanÜcretli olanlar;·Masaj odaları·Vitamin bar          Masaj uygulamaları ve kese-köpük ücretlidir.Tesis gerekli doluluğu sağlayamadığı takdirde konsept veya konsept dahilinde değişiklik uygulayabilir.

Bar Sayısı

2

Su Kaydırağı Sayısı

1

Kum Özelliği

-

Sıkça Sorulan Sorular

Sarayhan Thermal Hotel & Spa Devremülk için 1 gecelik fiyat ne kadardır?
Sarayhan Thermal Hotel & Spa Devremülk için 1 gecelik ortalama fiyat bilgisi yoktur.
Sarayhan Thermal Hotel & Spa Devremülk için tesisinde bulunan odaların özellikleri nelerdir?
Sarayhan Thermal Hotel & Spa Devremülk odalarında Kasa, Jakuzi, Banyo/Wc, Duş bulunmaktadır. Oda özelliklerinde daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Sarayhan Thermal Hotel & Spa Devremülk için rezervasyonumu ücretsiz iptal edebilir miyim?
Sarayhan Thermal Hotel & Spa Devremülk için ücretsiz rezervasyon iptali isteği tesis politikasına bağlı olarak değişebilmektedir. Daha fazla bilgi almak için otel sayfasını inceleyebilirsiniz.
Sarayhan Thermal Hotel & Spa Devremülk için popüler tesis özellikleri nelerdir?
Sarayhan Thermal Hotel & Spa Devremülk için popüler tesis özellikleri; Çocuk Oyun Parkı, Sinema, Su Kaydırağı, Spor Salonu, Bovling olmasıdır.