New Galata Restaurant

  • İstanbul / Beyoğlu / Karaköy
  • Yeni Galata Köprüsü Altı K.B No:10

New Galata Restaurant

Kullanılan renklerin sıcaklığı, rahatlığı ve enerjisiyle özgün bir dekorasyona sahip olan New Galata Restaurant, servisteki hızı, kalite anlayışı, zengin menusu ile İstanbul dinamizmine ve renkli metropol kültürüne adım yazdırıyor.

İstanbul'un lezzet arkeolojisindeki çeşitlilik içinde boğazın eşsiz manzarasından aldığı cesaretle deniz mahsulleri ağırlıklı bir mutfağı baz alan New Galata Restaurant; kalkan, kırlangıç, levrek, çupra, dil, tekir, barbun, çinokop, sarıkanat, lüfer, hamsi, istavrit, pisi, lipsos, dülger, İstakoz ve karidesleri, tuzda, kağıtta, buğu, güveç, ızgara ve tavada olmak üzere farklı şekillerde konuklarına sunuyor.

Hepsi tadılarak seçilmiş şarap menüsündeki çeşitliliği ve şarap sunumunda da iddialı olan New Galata Restaurant'ta her akşam canlı fasıl eşliğinde gergin geçen bir günün bütün yorgunluğunu boğazın sakin sularına gömebilirsiniz.

Balık ve deniz mahsullerinden oluşan zengin menü seçenekleri, salataları, ara sıcakları ve meze çeşitlerinden oluşan eşsiz lezzetlerin buluştuğu New Galata Restaurant'ta alternatif lezzetleri de tercih edebilirsiniz.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Yakınındaki Oteller