Namlı Pastırma Cafe & Restaurant

  • İstanbul / Fatih / Eminönü
  • Hasırcılar Cad. No:14/16

Namlı Pastırma Cafe & Restaurant

Sabah 06.30'dan 19.00'a kadar açık olan Namlı Cafe & Restaurantımızda sabahın erken saatlerinden itibaren özel mutfağımızda üretilen poğaça, açma, börek, pide çeşitleri ve taze çaylarımızla güne başlayabilir, açık büfemiz de self servis olarak, lezzetli öğle yemekleriniz için 12.00'den itibaren seçmekte zorlanacağınız pek çok farklı lezzetin en özelini yaşayabilirsiniz.

Gün arasında sıcak ve taze olarak günlük yapılan kek ve browni çeşitlerimiz, pizzalarımız, böreklerimizle ve özel bitki çaylarımız, kahve çeşitlerimizle birlikte küçük bir keyif molası verebilirsiniz.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Üst katta yemekler güzel
4

-

Üst katta yemekler güzel, yalnız bulaşıkçının kasa ve servise de geçmesini anlamadım. Bir de kasada duran yaşlı kadın çok ters, çalışanlara çok hakaret ediyor. Ben ailece her hafta gidiyordum. O kadın yüzünden gitmiyorum.

2
Lezzetin marka halidir Namlı
8

-

Namlı'da yediğiniz her şey taptaze, sıcacık. Özellikle sabah saatlerinde fırından yeni çıkan poğaçaları, börekleri ve pide çeşitleri ile güne başlamak bir ayrıcalıktır. Öğle yemeği hiç yemedim ama sabah kahvaltısını öneririm. Eminönü'nün güzellikleri içinde yer alan Namlı, lezzette önemli bir marka.

Yakınındaki Oteller