Mono Music Cafe & Bar

  • İstanbul / Beyoğlu / Taksim
  • Kuloğlu Mah. Erol Dernek Sok. No:15

Mono Music Cafe & Bar

Mono, 2003 yılında 80'ler ve 90'lar müziklerini ve konseptini taşıyabilen bir mekân arayışı sırasında doğmuştur. Kısa sürede olgunlaşmış ve Beyoğlu eğlence pazarındaki, 80'ler ve 90'lar konseptini vazgeçilmez unsurlardan biri haline getirmiştir. Ve bundan sonrası için Mono, müzik ve eğlence anlayışındaki kaliteyi Mono tarzına uygun şekilde belirlemiştir.

Mono haftanın her günü açık bir cafe ve bardır. Öğleden sonralarınızı Beyoğlu'nun bu şirin sokağında, güzel bir müzik eşliğinde bir şeyler yiyerek ve içerek geçirebilirsiniz. Çarşamba ve Perşembe 22.00'den sonra canlı pop, soul, funk, indie…

Cuma ve cumartesi geceden sonra klüp halini alabilen Sindirella ruhu taşıyan bir mekândır . Pazar ve Pazartesi günleri ise özel partilere, workshoplara tahsis edilir Mono.

Mono mutfağında, uluslararası lezzetleri yerel tatlarla buluşturan yemekler pişer. Kahvaltı seçenekleri, salatalar, sandviçler, küçük atıştırmalıklar ve ana yemek seçenekleri vardır. Şef'in tariflerinin büyüsü, en bilindik cafe yemeklerinin bile lezzet ve sunum açısından birer şahesere dönüştürür.

Bunun dışında Mono çalışanlarının güler yüzlü tavrı ve aynı zamanda profesyonel yaklaşımı, servis konusunda hızlı ve kaliteli olunmasını sağlamaktadır. Ayrıca Barmen'in formüllerini sadece Mono'da tadabilirsiniz. Bu sihirli formülleri istememeniz rica olunur.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Yakınındaki Oteller