Minoa Cafe & Bookstore, Akaretler

Minoa Cafe & Bookstore

  • İstanbul / Beşiktaş / Akaretler
  • Süleyman Seba Caddesi, Park Apartmanı, No 52/A, Vişnezade

Minoa Cafe & Bookstore

Minoa Cafe & Bookstore, Akaretler'in hemen yukarısında, yaklaşık 5 dakikalık bir yürüyüşle ulaşabileceğiniz Beşikaş'ın en tatlı kafelerinden biri. Hem hakkını veren bir kitabevi, hem de lezzetleriyle göz dolduran minik bir cafe.

Gün içinde acıktığınızda beyaz peynirli leziz tostundan yemek için, iş çıkışı arkadaşınızla kendi harmanladıkları özel kahvelerinden içmek için mutlaka tercih edilmeli.

Üstelik yurt dışında olan ve Türkiye'de belki başka kitabevinde bulamayacağınız yabancı kitaplar da mevcut. Moda katalogları, yabancı yemek kültürüne dair birçok kitap, çizgi romanlar benim gözüme çarpan farklılıklar.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Farklılık
10

-

Lokasyonu, dekorasyonu harika. Beşiktaş'ta Akaretler'de yer alıyor. Hem şirin bir cafe, hem de kitapçı. Beyaz peynirli, domatesli tostunu denedik, çok lezzetliydi, servis tabakları çok güzel. :) Petek Hanım mekan hakkında bizi bilgilendirdi, keyifli bir sohbetti. Tüm çalışanlar güler yüzlü, ilgili. Ben çok sevdim. :)

2
Beşiktaş'a yakışmış güzel bir yer :)
10

-

Arkadaşlarımın merakı üzerine dün akşam bu cafeye gittim. En başta Mustafa Bey'in beni samimi karşılayıp ilgilenmesi beni mutlu etti. Gidenler mutlaka alt katını görmeliler. Çok şık dizayn edilmiş. Belki akşamın yorgunluğundandır ama çalışan servisteki arkadaşımızın biraz daha güler yüzlü olmasını tavsiye ederim. Peynirli domatesli tosta 10 puan verebilirim. :)

Yakınındaki Oteller