Milto Restaurant

  • İstanbul / Adalar / Büyükada
  • Gülistan Cad. No:16

Milto Restaurant

Büyükada'nın eşsiz manzarası benzersiz tatlarla birleşiyor. Milto Restaurant seçkin konuklarına sunduğu üstün hizmet kalitesiyle her geçen gün İstanbul'un en gözde mekanları arasındaki yerini sağlamlaştırıyor.

Sizi de bu benzersiz atmosferin büyüsünü yaşamaya davet ediyoruz. Büyükada'nın tarihi dokusu ve atmosferi ile birlikte; sımsıcak bir ilgiyle hizmet, güven ve huzur veren bir mekan içerisinde, eşsiz tazelik ve lezzette yemeklerin her çeşidini sizin beğeninize sunuyoruz.

Milto Restaurant balık tutkunlarının aradıkları tüm çeşitleri bulabilecekleri ve damak tadlarına hitap edebilecek bir mekan.

Konuklarını keyifli ve renkli bir ortamda ağırlamak isteyen müşterilerimiz için en ideal çözüm. Restaurantımızda, yeni avlanmış taze deniz ürünleri, ızgara et çeşitleri, special soğuk mezelerin yanına zengin şarap ve içki çeşitleri eşlik ediyor.

Restaurantımız yalnız sunduğu lezzetlerle değil, aynı zamanda bir sanat eseri gibi işlenmiş doğasıyla da masalsı bir havaya sahip; Büyükada'da denizin kenarında, serin bir ortamda, yemek yiyebileceğiniz nadide bir mekan.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Çalışanlar çok sıcakkanlılar
10

-

Okulların tatil olduğu 19 Mayıs'ta gittim. Rakı, balık (tekir), haydari ve patlıcan ezme yedim. Sarozluyum. Saroz hariç ilk defa balığı ve mezesi bu kadar taze ve mezesi bu kadar lezzetli bir mekan ile karşılaştım. Ayrıca çalışanlar çok sıcakkanlılar. Adıyamanlı Mehmet arkadaşa ve adını unuttuğum Erzurum Horasanlı gence selamlar. Herkese tavsiye ederim. Öğretmen Cihan Gelir / Beşiktaş.

Yakınındaki Oteller