Midpoint - Etiler

  • İstanbul / Beşiktaş / Etiler
  • Nispetiye Cad. No:14

Midpoint - Etiler

Usta ellerden çıkan özel tatları, kendi yorumuyla sunarak, sadece damaklara değil gözlere de hitap eden Midpoint, aynı zamanda şarap seçenekleri, farklı kokteylleri, en iyi yerli ve yabancı marka içkilerden derlediği içki menüsü ile de dikkat çekiyor.

Huzurlu ve keyifli bir atmosferde vakit geçirmek isteyenlerin müdavimi haline geldiği Midpoint, farklı bir soluk getirdiği hizmet anlayışını, sohbetlerimizi düşünerek seçtiği kaliteli ve neşeli müziklerle süsleyerek zamanınızı dolu dolu yaşatmaya ve herkesin buluşma noktası olmaya devam ediyor.

Sağlıklı yaşamı desteklemek için hazırladığımız hafif sebze tabaklarımızı, yeni eklenen tostlarımız, çeşitli kahvaltı alternatiflerimizi, leziz yemeklerimizi ve küçük misafirlerimizi mutlu edecek bol çeşitli kids mönümüzü beğeneceğinizi umuyor, en güzel buluşmaları yaşamanız ve en unutulmaz anıları biriktirmeniz için sizleri restaurantımıza bekliyoruz.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Sırf adından dolayı gitmeyin
2

-

Hayatımda gördüğüm en kötü işletme. Yemek adına doğru dürüst spesiyali olmayan, ayrıca aksine pahalı olan bir mekan. Bu mekana kalkıp sırf adından dolayı gitmeyin. Çok tanınmış bir işletme olarak görünse de çok quality bir özelliği yok. Ayrıca her dakika personeli değişen, yoğun tempoda az personel çalıştırarak kar etmeye çalışan bir işletme. Gereksiz yere paranızı çarçur etmeyin.

Yakınındaki Oteller