Malades Restaurant

  • Muğla / Bodrum / Bodrum Merkez
  • Neyzen Teyfik Cad. Danacı Sok. No:8/A

Malades Restaurant

Malades'e hoşgeldiniz!

Aile soframızın samimiyetini, yemeklerimizin lezzetini ve zeytinyağı kültürümüzü daha kalabalık masalarda paylaşmayı hayal etmiştik.

Şimdi hayallerimizi gerçekleştirmenin heyecanını sizlerle paylaşıyoruz.

Malades Restaurant'ın zengin lezzetlerinden tadan herkese afiyet olsun, dostluklarımız genişlesin, muhabbetimiz bol olsun.

7 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
7
Zeytinyağlı simit
10

-

Harika tatlar.

7
Ege mutfağı = Malades
10

-

Eğer Bodrum'a yolunuz düşmüşse burada yemek yemeden dönmeyin. Giritli ve balık simidi şahane. Zeytinyağına batırmış Zeynep Hanım'ın elleriyle yaptığı ekmekler, her şey mükemmel. Şiddetle tavsiye edilmektedir...

7
Bodrum'a yeni bir lezzet geldi
10

-

Tarihi bir yapıya sahip olan binasıyla kapılarını Bodrum'da hizmete açan Malades Restaurant tatilciler için gerçekten uğranması gereken bir yer. İşletmecileri Süleyman ve Zeynep çiftinin güler yüzlü personeliyle beraber yarattığı bu nezih ortamda gerek soğuk mezeleri gerekse ara sıcak yemekleriyle Bodrum'a sunduğu bu güzel lezzetler için çok teşekkür ediyorum!

7
Deniz ürünleri ancak bu kadar güzel olabilir
10

-

Yeni açılan Malades Restaurant'ı keşfetmek için geç kalmayın; enfes lezzetler bir arada. Bodrum'da böyle lezzetli fava, denizci böreği, giritli, malades salatası, subye, balık simiti yiyemezsiniz. Bir sonraki gelişimizde deneyeceğimiz birçok meze de bence enfestir. Zeynep Hanım'ın üretimi olan ekmekler de şahane. İlginiz için teşekkürler. Dinçberk Ailesi.

7
Muhteşem ara sıcaklar
10

-

Malades'e gelip de muhteşem ara sıcaklarından yemeden dönmeyin! Kalamar dolması ve balık simidi tek kelimeyle muhteşem!

7
Ege rüzgarıyla kendinizi Malades'in mutfağında bulacaksınız
10

-

Restore edilmiş bina ancak bu kadar güzel kullanılabilirdi.

7
Sanatsal mezeler
10

-

Ve 80 yıllık tarihi bina Ege'nin eşsiz lezzetleriyle hizmet vermeye başladı. İşletmecilerimiz Süleyman Bey'in mezeleri, Zeynep Hanım'ın kendi elleriyle yaptığı ekmeği, muhteşem sunumları, güler yüzlü personeliyle tam karşınızda deneyip vazgeçemeyeğiniz bir mekan.

Yakınındaki Oteller