Lunapark Restaurant & Cafe

  • İstanbul / Adalar / Büyükada
  • Birlik Meydanı

Lunapark Restaurant & Cafe

Hafif esintiyle sallanan ağaçların ve minik dalgaların dışında hiç bir sesin işitilmediği, martılar ve balıkçılar dışında hiç bir hareketin gözünüze çarpmadığı deniz keyfi herkes için bambaşka olsa gerek.

İstanbul'da bu keyfi yaşayacağımız en iyi yer ise kuşkusuz adalar. Büyükada'da bu adaların başında geliyor.

Büyükada'daki meşhur restoranlardan biri olan Lunapark Restaurant & Cafe, yeşillikler içindeki masaları, ahşap dekorasyonu ile sevimli bir mekan.


Özellikle kuzu çevirme, piliç çevirme ve nefis mezeleriyle tanınan Lunapark Restaurant & Cafe; sanat dünyasından ünlülerin sıklıkla uğradığı bir mekan.

Fiyatlarında hayli makul olduğu Lunapark Restaurant & Cafe'de ailenizle ve iş arkadaşlarınızla birlikte bir öğle veya akşam yemeği yiyebilir, hoşça vakit geçirebilirsiniz.

4 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
4
Çok güzel bir mekan
10

-

Yemekler, mekan çok temiz.

4
Büyükada'nın en ferah restoranı
8

-

Büyükada ve Sedef Adası'na tepeden bakan manzarası ile güzel bir konumda bulunuyor Lunapark Restoran. Bisiklet turu yapıyorsanız mola vermek için en güzel yerlerden biri olan Lunapark Restoran, temiz havası ve manzarası ile tavlayacak sizi. :) :) Ayrıca zeytinyağlı yaprak sarması ve sigara böreği lezzetliydi,.. Devamını Göster

4
Adanın en güzel yeri
10

-

Bisiklet turu yapıyorsanız, muhtemelen bir yemek molasına ihtiyacınız olacak. İşte o molayı vereceğiniz yer burası. Zeytinyağlı sarması çok lezzetli. Sedef Adası'na doğru uzanan manzarası harika. Ferah bir mekan. Adaya gelip de buraya uğramadan dönmeyin.

4
Eşsiz ada manzarası
10

-

Aperatif yiyecekler lezzetli. Manzarası harika.

Yakınındaki Oteller