Lokal Tunel

  • İstanbul / Beyoğlu / Asmalımescit
  • Tünel Meydanı No:186/A

Lokal Tunel

Beyoğlu Tünel'de farklı lezzetlerin birleştiği nokta olan Lokal Tünel, Dünya Mutfağından seçtiği tatları, Tünelin tarihi havasında şık dekorasyonu eşliğinde konuklarına sunuyor. Lokal Tünel mutfağı, geleneksel ve avrupa kahvaltıdan leziz pizzalarına, etli ve sebzeli yemeklerinden, makarna ve salatalarına, zengin menüsü ile konuklarına 08:00 ile 23:00 arası hizmet veriyor. Yemeğinizin üzerine tadabileceğiniz "krem brüle" ve "fırınlanmış çikolata" gibi tatlılar ise, şefin önerilerinin başında gelmekte.

Bar ekibinin, taze mevsim meyveleri eşliğinde özenle hazırladığı kokteylleri, günün her saatinde tadabilirken, gün içerisinde şehrin stresinden kaçamak yapıp, kahvenizi de Lokal Tunel'in sıcak ortamında yudumlayabilirsiniz.

Bütün bunların yanı sıra; istanbul'un önemli Dj'lerinin performanslarını sergilediği Lokal Tünel'de.

Salıdan cumartesiye "Club" kısmının aktif olduğu mekanda, 23:00 ile 04:00 arası saatleri arasında kendinizi, giriş katta "house" müziğinin ritmine bırakabilirken, üçüncü katta da geçmişten günümüze popüler parçalar eşliğinde eğlencenin içinde buluyorsunuz.

Hem göze, hem de damağa hitap ederken, sizleri eğlencenin içerisine çeken Lokal Tünel, sakinlik ve hareketliliği iç içe yaşayabileceğiniz ender mekanlardan birisi olarak göze çarpıyor.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Yakınındaki Oteller