Lodos Bozcaada

  • Çanakkale / Bozcaada
  • Çınar Çarşı Caddesi, Postahane Arkası

Lodos Bozcaada

Lodos'u 1999 yılının Kasım ayında, Çınar Çarşı Caddesi'nde postahanenin arkasındaki köşe başında kafe-restoran olarak açtık. İstanbul'dan, Bozcaada'ya yerleşme kararını da yine aynı yıl almıştık.

9 yılı geride bıraktık ve halen sizlere Nisan ayından Ekim ayı sonuna kadar sürekli, kış aylarında ise resmi ve dini tatil tarihlerinde olmak üzere hizmet vermeye devam ediyoruz.

Sizleri ağırlamaktan mutluluk duyuyoruz.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Farklılık yaratmıyor
4

-

Fiyatları ada standardına göre abartılı. Meze ve yemekler diğer yerlere göre farklı değil.

2
Fiyatlar çok yüksek
4

-

Servis: suratsız, ilgisiz. Fiyatlar çok yüksek (17 - 23 TL bir avuç meze) Porsiyonlar: cimri. Ambians güzel ama yakalayan balık sensin!

Tesis Yetkilisinin Cevabı
30 Kasım 2011, Çarsamba 17:45

Restoranımız 13 yıldır Bozcaada'da hizmet vermektedir. Masa menüsüne bakmadan sipariş verilemeyen bir işletme olduğumuz için fiyatlarımızı kontrol etmek şansına misafirlerimiz her zaman sahiptir. 2011 yılı içerisinde mezelerimiz 8 ila 10 lira arasında fiyatlar ile satılmıştır. 17 TL olarak Lakerda ve Kalamar Tava 23 tl olarak Izgara Kalamar Dolma,Ahtapot Izgara satılmıştır. Mekan ve yemeklerimizle ilgili eleştirilerinizi her zaman memnuniyetle okuyabilirim ancak fiyatlar resmi olarak beyan edilir. Bir avuç mezeden kastın ne olduğunu bilemiyorum fakat biz avuçla değil ölçüyle çalışmayı tercih ediyoruz. Yukarıda bahsettiğiniz fiyatlar bize ait meze fiyatları değildir. Bir dahaki gelişinizde tanışmak ve meze ve sıcak deniz ürünlerini birlikte tadarak üzerinde konuşmak dileği ile.

Yakınındaki Oteller