Limanağzı Gezilecek Yerler

Sıra sıra dizilmiş, birbirinden güzel dört koy usta bir ressamın tablosundan fırlayıp, Limanağzı’nda can bulmuş gibidir adeta.Limanağzı Tarihi Mekanlar

Sıra sıra dizilmiş, birbirinden güzel dört koy usta bir ressamın tablosundan fırlayıp, Limanağzı'nda can bulmuş gibidir adeta.
Sırtını yemyeşil ağaçların örttüğü, kır çiçeklerinin süslediği tepelere vermiş, önünde maviden turkuaza dönen cam gibi denizin uzandığı benzersiz güzellikte bir yerdir Limanağzı. Sıra sıra dizilmiş, birbirinden güzel dört koy usta bir ressamın tablosundan fırlayıp, Limanağzı'nda can bulmuş gibidir adeta. Yeşil ve mavinin eşsiz uyumundaki bu cennet köşeye ulaşım sadece teknelerle sağlanıyor. 20 dakika süren muhteşem bir tekne gezisi sonunda ulaşıyorsunuz Tabiat Ana'nın her köşesini özenerek yarattığı Limanağzı'na.

Bilal'in Yeri: Kaş Limanağzı'nda yer alan en popüler koy ve işletmelerden biridir Bilal'in Yeri. Zeytin ağaçları, kaktüs ve rengarenk çiçeklerle çevrilidir koyun etrafı. Plajın hemen üstünde şirin mi şirin bir restoranı vardır ve tabii birbirinden leziz yemeklerle süslü menüsü. Kuş sesleri, pır pır teknelerin sesine karışırken ağaçların gölgesindeki bir hamakta kısa bir şekerleme yapabilirsiniz. Ya da masmavi, berrak denizinde yorulmak nedir bilmeden saatlerce yüzebilirsiniz. Zamanın yavaş aktığı bu cennet köşede sakinliğin tadını çıkarıp, evrenin sunduğu güzelliklere bir kez daha şükredeceksiniz.

Nuri's Beach: Limanağzı'ndaki doğa ile iç içe olan koylardan biridir Nuri's Beach. Ağaçların gölgesinde bir plajı ve restoranı bulunur. Bölgede yer alan dört koy birbirine yakın olduğu için hepsinin denizi berrak ve masmavidir. Eğer buradan ayrılmak istemiyor ve konaklamak istiyorsanız Nuri's Beach Bungalow'da konaklayabilirsiniz.

Antalya Kaş'ın rengine renk, güzelliğine güzellik katan Limanağzı'nda Bilal'in yeri ve Nuri's Beach kadar popüler ve güzel iki koy ve koyların içinde iki işletme daha var. Don Kişot ve Port Beach Otel. Eğer uzun bir tatiliniz varsa tüm koylara gitmenizi ve her birinin güzelliğine daha yakından dokunmanızı öneririz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın