Leleg Restaurant

  • Muğla / Bodrum / Gümüşlük
  • Yalı Mevkii

7 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
7
Balıklar çok taze
10

-

Temiz tertemiz Bodrum'un en Iyi balık restoranlarından biri, Gümüşlük'te kahvaltıyı mutlaka burada denemelisiniz, güler yüzlü işletmeciler ve çalışanlar birbirinden lezzetli.

7
Çok güzel
10

-

Ortam çok güzel, hizmet çok güzel, balıklar süper, mutfak güzel. İşletmecisi çok canayakın, güler yüzlü. Personel güler yüzlü, çalışkan. Fiyatları uygun.

7
Kalamar
10

-

Balık denince kuşkusuz Gümüşlük derim... Ve akşamın nasıl geçtiğini anlamadığım çok keyifli bir yemek olmuştu. Kesinlikle tüm Gümüşlük restaurantları ile birlikte tavsiye edebileceğim bir mekan. Hizmette kusursuz olan tüm personeline de çok teşekkürler.

7
Mükemmel
10

-

Bodrum'u bilmeyenler neresi burası der muhtemelen. Ama böyle bir keyif yok. İçki ve yemeğin bir arada çok iyi olduğu ender yerlerden burası. Konumu güzel, iyi yemek, balık veya et yerken muhteşem bir günbatımı deniz keyfini çıkarmak için. Güzel bir konsept. Kürdandan bardağa her şey itina ile seçilmiş. Yemekler güzel. Fiyatlar güzel. Bence gidilmeli.

7
Kalamar karides Leleg'deyiz
10

-

Böyle bir kalamar, fener kavurma, saçta karides, orfoz yemedim, harikaydi, ayrıca usta 10 numara pişirmiş, mezeler de enfesti, hesap normal ama o ambiyansı görünce hesap ikinci planda kalıyor, ısrarla tavsiye ederim.

7
Yemekler ve servis çok özenli
10

-

Leleg'in alternatifi yok! Mükemmelliğini anlatmaya kelimelerin yetmeyeceği yer. Gün batımında güzel bir masanız varsa, keyfinize diyecek yok. İlla deniz kenarı masaya da gerek yok, her yerinden keyif alınır. Manzara, servis, yemekler her şey mükemmel. Rakı balığın en güzel adresi. Verilen her kuruşa değer. Gün batımının tadı burada çıkar. Şu an Leleg'de olmak vardı.

7
Mükemmel bir akşam yemeği
8

-

Bodrum'da balık yemek istiyorsanız bence öncelikle en iyi seçim Gümüşlük, Gümüşlük'te de gittiğim yerlerden en başarılısı Leleg Restaurant'tı. Kalamarı özellikle çok lezzetliydi tavsiye edebilirim, fener balığını güveçte servis etmişlerdi, onu da çok beğenmiştim.

Yakınındaki Oteller