Leb-i Derya Kumbaracı

  • İstanbul / Beyoğlu / Taksim
  • Kumbaracı Yokuşu 57/6 Tünel

Leb-i Derya Kumbaracı

İstanbul'un güzelliğine, İstanbul Boğazı'nın büyüsüne, güneşin batışına, ayın doğuşuna tanık olurken, "yeme - içme"nin keyfini tam olarak çıkarabileceğiniz bir mekandır.

Yaz aylarında tamamen açık teras, kış sezonunda büyük bir bölümü pencere sistemiyle kapatılmış, sıcak bir mekana dönüşür. Yaz sıcaklarına karşı boğaz esintili ferahlama, kış aylarında yerini mekanın sıcacık keyfine bırakıyor.

Geniş mönüsü, güleryüzlü servisi, arzu ettiğniz eğlence şekline açık ortamıyla ister özel bir gününüzü kutlamak, ister rahat ortamında sohbet etmek için Leb-i derya size uygun ortamlar hazırlar.

5 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
5
Manzarası harika
10

-

Çok şık, kaliteli, etkileyici İstanbul manzarasına sahip bir mekan. Harika tatları içeren bir mönüye sahip. Tercihimi tavuk ızgara salata, kırmızı şaraptan yana kullandım ve çok başarılı tatlar olduğu belirtmek isterim. Keyifli bir doğum günü yemeği oldu bizim için.

5
Şık ve özel bir akşam için
10

-

Arkadaşlarınızla şık bir doğum günü yemeği için tercih edebilirsiniz. :) Servisi hızlı, çalışanları güler yüzlü, yemekleri lezzetli ve tabi ki manzarası muazzam. İstanbul bu restorandayken gerçekten ayaklarınızın altında. Şık yemekler için kesinlikle tercih etmelisiniz.

5
Sarhoş edecek bir manzara
10

-

Beyoğlu'nun güzelliğine güzellik, rengine renk katan mekanlardan biridir Leb-i Derya Kumbaracı. İstanbul'a tepeden bakan manzarası, birbirinden lezzetli kokteylleri, salataları ve güler yüzlü hizmet anlayışı ile müptelası olacağınız yerlerden biridir. Özellikle yaz akşamlarında güneşin batışını burada izlemek, İstanbul'a aşık olma nedenlerinden biri olabilir.

5
İstanbul'un vazgeçilmezlerinden
10

-

"İstanbul en güzel nereden seyredilir?" sorusuna verilecek cevapların başında geliyor Leb-i Derya Kumbaracı. Yaz sezonunda mekanın üst katındaki terasın da açılmasıyla keyfe keyif katıyor ortam. Şimdiye dek yediğim tüm yemekler çok lezzetliydi. İçecek dediğinizde ise kestaneli milkshake mutlaka denenmesi gerekenlerden.

5
İnanılmaz boğaz manzarası
8

-

Müthiş bir boğaz manzarası var mekanın. Ben özellikle yazın gidip en üst kata çıkmanızı öneririm. Fiyatları yüksek ama manzarayı gördükten sonra pişman olmuyorsunuz geldiğinize.

Yakınındaki Oteller