Lapseki feribot saatleri ve seferleri.

Lapseki Feribot Seferleri

Çanakkale'nin Anadolu yakasında bulunan Lapseki, Gelibolu Yarımadası'na ulaşımda kilit bir bölgedir.

Lapseki Feribot Seferleri

Çanakkale'nin Anadolu yakasında bulunan Lapseki, Gelibolu Yarımadası'na ulaşımda kilit bir bölgedir.
Kirazıyla ve kiraz festivaliyle ünlü Lapseki, Çanakkale'nin en sevimli kıyı ilçelerinden biridir. Doğal güzellikleri, sakin ve huzurlu ortamıyla tatil için sıklıkla terich edilen bir bölge olan Lapseki, aynı zamanda Çanakkale'nin Gelibolu Yarımadası ve Anadolu yakası arasındaki ulaşımda kilit bölgedir.

Lapseki feribot seferleri Gelibolu ile Lapseki arasında yapılmaktadır. Haftanın her günü devam eden seferler, gün boyu karşılıklı olarak saat başı yapılmaktadır. Lapseki feribot seferleri yoğunluğa göre saatsiz olarak da devam edebilmektedir. Bu yoğunluk özellikle yaz aylarında yaşanmaktadır.

Lapseki-Gelibolu feribot seferleri Gestaş Deniz Ulaşım tarafından yapılmaktadır. Lapseki feribotu için ön rezervasyon yaptırmanız gerekmemektedir. Biletlerinizi Lapseki iskelesinden alabilirsiniz.

Lapseki feribot seferleri yaklaşık 30 dakika sürmektedir. Hava şartlarına göre Lapseki-Gelibolu feribot seferleri nadir de olsa iptal olabilmektedir.

Lapseki feribotuna aracınızla binebileceğiniz gibi yaya olarak da Lapseki-Gelibolu feribotunu kullanabilirsiniz. Feribot saatleri, tarifeler ve ücretlerle ilgili detaylı ve güncel bilgiyi Gestaş Deniz Ulaşım'ın web sitesinden edinebilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın