Tesis Adıyla Arama Yap

Temizle x

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Fiyat Sorgula (TL)

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Aktiviteler

Ezine Otelleri

Ezine için {{ (filteredHotels).length}} / 16 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

Sıralama Kriterleri {{ sorting.id }}
 • En uygun sonuca göre listele En uygun sonuca göre listele
 • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
 • Puana göre listele Puana göre listele
 • Fiyata göre (önce en düşük) Fiyata göre (önce en düşük)
 • Fiyata göre (önce en yüksek) Fiyata göre (önce en yüksek)
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Ezine Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Çanakkale'nin tarihi ve doğal güzelliklere sahip ilçelerinden biri de Ezine'dir ve özellikle yaz aylarında tatil için sıklıkla tercih edilir.

Kuzey Ege'nin tarihi ve doğal güzelliklerle dolu şehir Çanakkale'nin ilçesi olan Ezine, peyniri ile olduğu kadar son yıllarda turizm potansiyeli de sıklıkla anılmaktadır. Doğası ve tarihinin yanı sıra Bozcaada, Geyikli, Ayvacık gibi tatil beldelerine de yakınlığı ile Ezine tatil için tercih edilen yerlerden biridir Çanakkale'de.

Yükselen turizm potansiyeli ile orantılı olarak Ezine'de konaklama imkanları da her yıl gelişmektedir. Ezine'de tatilciler için farklı konaklama alternatifleri bulunmaktadır. Ezine otelleri ise bu seçeneklerin başında gelmektedir.

Ezine'de yer alan oteller genellikle hem denize, hem de Ezine merkeze yakın konumda yer almaktadır. Ezine otellerinde konaklarken Çanakkale'nin tertemiz ve masmavi denizinin keyfini çıkarıp, Ezine'nin merkezinde yer alan alış veriş noktalarına ve restoranlara da yakın olacaksınız.

Ezine otelleri tatilcilere keyifli ve rahat bir konaklamanın yanı sıra ekonomik bir tatil imkanı da sunuyor. Ailenizle veya arkadaşlarınızla yapacağınız kalabalık konaklamalar için oldukça ideal olan Ezine otellerinin doluluk oranları yaz sezonunda oldukça yüksek; bu nedenle konaklama planlarınızı önceden yapmanızı öneriyoruz.

Çanakkale Ezine'de bulunan otellerin yanı sıra Ezine pansiyonları da konaklama için alternatif oluşturmaktadır. Sayıca otellerden daha fazla olan Ezine pansiyonları Ezine tatiliniz için gözden geçirebileceğiniz tesislerdir.

Tarihi M.Ö. 3000'li yıllara dayanan Ezine, günümüzde Çanakkale'nin en çok tercih edilen tatil bölgelerinden biridir.

Ezine, turizm potansiyeli yüksek bir yerleşim alanıdır. Yıl içerisinde yerli-yabancı birçok turistin yoğun ilgisini görür. Kuzey Ege'nin bu sıcak tatil bölgesi, aynı zamanda peyniriyle de meşhurdur.

Ezine, masmavi bir denize ve denizin doğayla buluştuğu yemyeşil ormanlara sahiptir. Coğrafyamızın güzelliklerini bir kez daha hatırlatır gören herkese.

Ezine'de konaklayabileceğiniz birçok otel mevcuttur. Ezine otellerinin birçoğu denize sıfırken, bazı konaklama tesisleri denize sadece yürüme mesafesindedir. Ezine'de yer alan oteller daha çok 3 ve 4 yıldızlı oteller, butik oteller ve pansiyonlardan oluşur. En uygun Ezine otel fiyatları ise pansiyonlara aittir. Oteller verilen hizmete göre fiyat farklılıklarına sahiptir.

Ezine otel fiyatları yaz sezonlarında her tatil bölgesi gibi artış gösterir. Yaz sezonunda bir gecelik Ezine otel fiyatları 120-270 TL arasında değişirken, kış sezonlarında bu fiyatlar 60-90 TL'ye kadar düşmektedir. Belirttiğimiz bu fiyatlar oda fiyatlarıdır ve genellikle oda kahvaltı hizmeti bu fiyatlara dahildir.

Konaklama tesislerinde oda kahvaltı hizmetini tercih ettiyseniz eğer, ekstra yiyeceğiniz yemekler fiyatları daha yukarıya çeker.

Ezine'de ekonomik bir tatil istiyorsanız eğer, konaklama tesislerinin belli dönemlerde yaptığı kampanyaları takip edebilirsiniz. Ezine otel fiyatları sayfamızı tıklayarak fiyatlar hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Çanakkale-Ezine'de tüm stresinizi atacağınız uzun bir tatil için rezervasyonunuzu şimdiden gerçekleştirebilirsiniz. Hemen belirtelim; erken rezervasyonlarda Ezine otel fiyatlarında indirim oluyor.

Ezine Hakkında

Havası, denizi, kumsalı, doğal güzellikleri ve tarihi ile görülmeye değer Ezine, her yıl yerli ve yabancı turistlerin vazgeçemediği yerler arasında olmaya devam ediyor.

Danişmend oğulları zamanındaki kuruluşunda, Türk beylerinin Cuma namazlarını toplu kılmasıyla buraya Farsça "Cuma" anlamına gelen Azine adı koyulmuştur. Azine ismi ise günümüze değişerek Ezine olarak gelmiştir.

M.Ö. 3000'lerde kurulan bölgeye birçok medeniyet hükmetmiştir. Osmanlı Döneminde Ezine ve çevresine doğudan göç eden Türk boyları yerleştirilmiştir. Bölgede Osmanlı egemenliği boyunca Rumlar her türlü hak ve hürriyete sahip olarak yaşamışlardır. Osmanlı Devletinin Birinci Dünya Savaşındaki mağlubiyeti ile İtilaf devletleri ve Yunanlılar tarafından Anadolu işgal edilmeye başlar. 4 Eylül 1920 yılında Yunanlılar tarafından işgal edilen bölgede, Yunan taburunun işkence ve tutuklamalara girişmesi ile Mustafa Kemal'in emri üzerine Müdafa-i Hukuk Cemiyetleri kurulur. 26 Ağustos 1922 tarihinde başlayan Büyük Taarruz sonrasında Yunanlıların bozgunu ile Yunan uçakları tarafından bölge iki defa bombalanmıştır. 22 Eylül 1922 tarihinde ise Fahrettin Altay komutasındaki ordu tarafından işgal sona erer.

Ezine'ye geldiğinizde Aleksandra Troas Antik kentini, yeditaşlar taş ocağını, Neandria kalesini, Sankrea şatosunu, Kolonia'yı, Asılhan köprüsünü görebilirsiniz. Ayrıca tarihi önemi bulunan Abdurrahman camii, Sefer Şah camii, Aslıhan Bey camiini görebilir, Troya tarihi milli parkını gezebilirsiniz. İlçede bulunan Kestanbol kaplıcasında şifa bulabilir, cafe, bar ve çay bahçelerinde keyifli vakit geçirebilirsiniz. Ünlü Ezine peynirinin tadına bakarak, satın alabilirsiniz.

Çanakkale iline 45 km, Ayvacık'a 21 km, Bayramiç'e 25 km mesafede bulunan Ezine'ye, Çanakkale'den kalkan vasıtalar ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz.

Ezine otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Dolunay Bungalow Beach Club
Dolunay Bungalow Beach Club

-

Yemekleri güzel

Kurban Bayramı tatiline gittiğim bir otel. Kendileri çok içten ve gerçekten çok değerli insanlar. Huzurlu, mutlu bir tatil geçirdim. Denizi muhteşem, yemekleri güzel ve ailenizle kafa dinlemek, güzel bir tatil yapmak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ediyorum. Betül Hanım, Çetin Bey ve Eymen sizlere çok selamlar, bir dahaki tatilimde yine sizlerle olmak dileğiyle…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayşe Abla Pansiyon
Ayşe Abla Pansiyon

-

Kahvaltı süper

Ayşe abla harika bir insan. Pansiyon merkezde, temiz ve düzenli. Kahvaltı süper. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dolunay Bungalow Beach Club
Dolunay Bungalow Beach Club

-

Güzel yemekler

Yaptığım Çanakkale turunda birden önüme çıkan Dolunay Bungalow Beach Club için söylenecek çok fazla bir durum yok. Güler yüzlü insanlar istiyorsanız, güzel yemekler ve servis anlayışı istiyorsanız, deniz istiyorsanız, sakinlik ve sükunet içinde Bozcaada'ya doğru güzel bir yemek istiyorsanız ve temizlik sizin için önemli ise işte tam adrestesiniz. İşletmecisi İbrahim Bey hoş sohbet ve güler yüzünüz için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dolunay Bungalow Beach Club
Dolunay Bungalow Beach Club

-

Harika bir ortam sunuyor

Doğayla iç içe, huzurlu, harika bir ortam sunuyor işletme sahipleri ve çalışanlar. Samimiyetleri ve her misafiriyle ayrı ayrı ilgilenmeleri insanı aileden biri olarak hissettiriyor. Evcil hayvanları kabul etmeleri ayrı bir hassasiyet. Misafirperverlikleri, hizmetleri, samimiyetleri için çökük teşekkürler Çetin Bey, Birgül Hanım, Halil Bey ve tüm Dolunay Bungalow Beach Clup çalışanlarına.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Zeytin Çiçeği Pansiyon
Zeytin Çiçeği Pansiyon

-

Harika bir köy kahvaltısı

Bozcaada'ya giderken ailecek konakladık. Tertemiz oda ve yataklar, harika bir köy kahvaltısı, sıcak, samimi bir konukseverlik. Kesinlikle rahat edeceğiniz bir mekan. Bence fiyatı da uygun. Yöresel ürünler de (zeytinyağı, peynir, sabun gibi) satın alabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayşe Abla Pansiyon
Ayşe Abla Pansiyon

-

En şirin pansiyon

Geyikli de konaklanacak en şirin pansiyon. Adım atar atmaz enerjiyi hissediyorsunuz. Mis gibi kokan bembeyaz bir oda, nefis reçeller, tereyağ hele süt kaymağı:) "Sütlaç yedirmeden göndermem." dedi iyi ki dinleyip bekledim. Nefisti nefis. Sıklıkla giderim artık zaten özlerim. Çok teşekkür ederim. Öpüyorum o tonton yanaklarından:)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Odunluk Taş Konak
Odunluk Taş Konak

-

Şiddetle öneririm

Çok hoş, temiz, güler yüzlü personeli olan, kaliteli hizmet veren bir yer. Şiddetle öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dolunay Bungalow Beach Club
Dolunay Bungalow Beach Club

-

Sessizlik arayanlar için

Dolunay Bungalow Beach Club sakin ve sessizlik arayanlar için mükemmel yer.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayşe Abla Pansiyon
Ayşe Abla Pansiyon

-

Fiyatına göre çok iyi

Süper, süper, süper, gerçekten fiyatına göre çok iyi, otel konforunda. Herkese kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayşe Abla Pansiyon
Ayşe Abla Pansiyon

-

Kahvaltınız süperdi

Bir daha yolum Geyikli'ye düşer mi bilmiyorum ama düşerse sendeyim Ayşe Hanım. Özellikle kahvaltınız süperdi. İlginiz için teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
Dolunay Bungalow Beach Club
Dolunay Bungalow Beach Club

-

Tam bir aile ortamı

İki günlük bir tatil yaptık, keşke daha çok kalkabilseydik, çok güzel zaman geçirdik. Sessiz, sakin, tam bir aile ortamı. Güler yüzlü personeline teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Troy Ezine Farm Motel
Troy Ezine Farm Motel

-

Temizlik, sıcaklık ve samimiyet

Tam bir aile sıcaklığı ile yaklaşan mükemmel insanlarla birlikte bir gün geçirdik. Temizlikleri, sıcaklıkları ve samimiyetleri ile konaklanabilecek muhteşem bir yer. Kendimizi yabancı bir yerde değil de evimizde gibi hissettik. Bir daha görüşebilmek dileği ile. Teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Bu güzel yorumunuz için çok teşekkür ederiz. Her zaman bekleriz. Mutlu günler sizinle olsun.

7 Ağustos 2017, Pazartesi 13:39
Ayşe Abla Pansiyon
Ayşe Abla Pansiyon

-

Arkadaş samimiyetindeler

1 hafta boyunca konakladığımız Ayşe Abla Pansiyon huzurlu, mütevazı, samimi bir ortam. Her türlü ihtiyacınızda yardıma hazırlar. Aile arkadaş grubu fark etmez kimle giderseniz gidin güvenilir bir yer. Özellikle hoş sohbetleri, güler yüzleri ve misafirperverlikleriyle kendinizi pansiyon da değil akraba ziyaretinde hissediyorsunuz. Ayşe Hanım ve Müfide Hanım her şey için çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayşe Abla Pansiyon
Ayşe Abla Pansiyon

-

Geyikli'de tek adres

Her acçdan rahat ettirmek için çırpınan güler yüzü ile gönülleri fetheden Ayşe ablanın varlığı yeter. Tertemiz odalar klimalı ve konforlu hele kahvaltısı bir harika kahvaltınızı ettikten sonra gezilecek birçok yere yakın lokasyonda olması artı avantaj. Geyikli'de tatil yaparsanız kalınacak tek adres tavsiyemdir.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Berfin Otel
Berfin Otel

-

Her şey tertemiz

Otel tek kelimeyle mükemmel, her şey tertemiz, ferah. Kahvaltı harika. Ablamın alyans ve yüzüğünü otelde unuttuk, arayıp sorduğumuzda sanki ailemizden biri gibi ilgilendiler ve bulundu. Gayet güvenilir bir yer. Geyikli'ye yolunuz düşerse tercihlerinizde ilk sırada bulundurun bence.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dolunay Bungalow Beach Club
Dolunay Bungalow Beach Club

-

Nezih bir mekan

Hayırlı geceler, tesiste konaklama üst düzey, çok temiz ve çok samimi bir ortam mevcut, ayrıca ailenizle çok rahat kendi yeriniz gibi zaman geçireceğiniz bir yer, işletme sahibi ve yönetim kadrosu misafirlerine çok yakın ilgi gösteriyor, bu konuda çok memnun kaldım. Hatasız hizmet alacağınız nezih bir mekan. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dolunay Bungalow Beach Club
Dolunay Bungalow Beach Club

-

Yemeklerin sunumu ve lezzeti

Merhaba! Uzun zamandır 4 bayan arkadaşımla beraber rahat rahat tatil yapabileceğimiz bir yer arıyorduk. Ne yazık ki arabamız yoktu ve nereye gidersek gidelim denize ulaşım mesafesi yüzünden sıkıntı çekiyorduk. Sonra karşımıza Dolunay Bungalow Beach Club çıktı. Denize nasıl gideceğiz derdimiz kalmadı çünkü tesis denize sıfır ve tertemiz. En çok beğendiğim kısmı ise akşam yemeği sonrası canlı müzik. Ortamın atmosferi harika! Yemeklerin sunumu ve lezzeti gerçekten takdire şayan. Arkadaşlarımla unutulmaz ve keyifli bir tatil geçirdik. Kısacası anlatılmaz yaşanır. :))Yakınlarıma da tavsiye edeceğim samimi ve huzurlu bir yer Dolunay Bungalow Beach Club. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dolunay Bungalow Beach Club
Dolunay Bungalow Beach Club

-

Şirinliğinden ve temizliğinden

Dolunay Bungalow Beach Club uzun zamandır aradığımız, İstanbul'un gürültüsünden ve stresinden kaçıp kendinizi huzurlu hissedebileceğiniz bir yer. Denizinin saflığı bile insanın içini açıyor. Evlerin şirinliğinden ve temizliğinden çok memnun kaldım. Hem arkadaşlarla takılabileceğiniz hem de ailecek tatilin güzelliğini çıkarabileceğiniz sayılı mekanlardan. Çanakkale'de tatil yapmak istiyorsanız başta ısrarla tavsiye edebileceğim bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dolunay Bungalow Beach Club
Dolunay Bungalow Beach Club

-

Denize sıfır bir tesis

Merhabalar, Çanakkale'de iş dolayısı ile kalmam gerekiyordu. Ailemin de rahat etmesi için böyle bir otel arıyordum. Her aileye kendi evini aratmayacak bungalov evler vermeleri güzel bir düşünce. Zaten denize sıfır bir tesis. Yeşilliklerin arasında çocuklarım çok güzel zaman geçirdi. İşimden zaman kalınca, ben de tatil yapma fırsatı bulunca elemanlarıyla voleybol turnuvaları, vs. düzenledik. Akşam istek üzerine Geyikli'ye gittik. Rizeli bir arkadaş vardı, bizi gerçekten çok güldürdü şivesiyle, hareketleriyle olsun. :) Benim tatil anlayışıma uygun bir yerdi. Rizeli arkadaşa, aşçısına, yaşlı bir güvenlik amca vardı, ona olmak üzere herkese çok teşekkür ederim. 1-2 seneye gerekli reklam yapıldığı takdirde herkesin tercih edeceği bir yer olacağına inanıyorum. Herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dolunay Bungalow Beach Club
Dolunay Bungalow Beach Club

-

Temiz ve lezzetli servis

Öncelikle Dolunay Bungalow Beach Club ailesine çok teşekkür ederim. 23-26 Temmuz arasında eşimle birlikte kaldım. Bizim için balayı tadında oldu. Sakin, huzurlu, palmiyelerin ve çimlerin arasındaydı. Bodrum depreminden dönüşte buldum burayı ve güzel bir tesadüf oldu. Kavurucu güneşte, hafif denizden esen mis kokulu bir rüzgarı var, gerçekten şahane. Bu fiyata hızlı, temiz ve lezzetli servis, akşam yemekleri için de gerçekten çok iyi. Ağaç evlerde LCD TV ve klimaları var. Güvenlik açısından işletmecisi Betül Hanım tek anahtarın bizde olduğunu söyledi ve her akşam Vesile Hanım'a oda temizliği için rica ettik ve her seferinde güler yüzlü karşıladı. Personel güler yüzlü, ayrıca memnuniyetimiz için ellerinden geleni yaptılar. İşletmecisi Betül Hanım'a, şefi Özkan Bey'e ve diğer çalışanlara sonsuz teşekkür ederim. Seneye de çocuğumuzla gelmeyi düşünüyoruz Betül Hanım. :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dolunay Bungalow Beach Club
Dolunay Bungalow Beach Club

-

Odalar temiz ama geliştirilmesi gereken bir yer

19-22 Temmuz tarihlerinde ailemle kaldık. Öyle bahsedildiği gibi olumlu yorumları görünce çok büyük hevesle geldik. Biraz abartılmış yorumlar yüzünden çok da iyi bir tatil olmadı. Özellikle kumsal ve deniz konusunda hevesimiz kursağımızda kaldı. Deniz yüzülemeyecek kadar soğuk ve otlardan yüzmek çok zor. Yarım metreye yakın otlar mevcut denizin içinde. 3 gün boyunca denize 5'er dakikadan fazla giremedik. Kumsalda şezlonglar tahtaların üzerinde. Bu güzel düşünülmüş fakat kumlardan bitkiler çıkmış. Ayağımıza dikenler bata bata dolaştık. Gidecek olanların kesinlikle deniz ayakkabısı giymesini öneririm. Odalar gerçekten bahsedildiği gibi temiz. Her gün oda temizliği yapılmıyor; ancak biz istediğimizde odamız temizlendi. Yemeklerde çeşit çok az, kahvaltıda da çeşit azdı. Bahsedilen yorumların dışında bir çeşitle karşılaştık. Aksam yemekleri tek çeşitti çocuğum çoğu zaman aç kaldı fakat yemekler lezzetli bu konuda haklarını yiyemeyiz. Memnun kaldik, yemek konusunda. Servis çok hızlı ve personel güler yüzlü. Çok fazla rüzgâr alan bir yer çocuğunuzla gidecekseniz mutlaka ona göre kıyafet tercihi yapmalısınız. Güvenlik konusunda güvenilir bir yer, personelleri de çok ilgili. Geliştirilmesi gereken bir yer. Özellikle deniz ve kumsal mutlaka elden geçirilmeli. Yine de güler yüz ve ilgilerinden dolayı. Teşekkür ederiz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dolunay Bungalow Beach Club
Dolunay Bungalow Beach Club

-

Yemekler ve sunum harika

Harika tatilimiz için öncelikle teşekkür ederim. Dolunay Bungalow Beach Club'tan çok memnun kaldık. Yemekler ve sunum harika, doğayla iç içe, muhteşem denizi ve tabi ki akşam yemeği sonrası canlı müziği süperdi. Son zamanlarda en iyi yaptığımız tatil diyebilirim. Ayrıca işletmeciliğini yapan Betül Hanım çok ilgili ve güler yüzlü bir hanım. Tüm çalışanları çok ciddi, misafirlerin rahatı için çalışıyorlar. Denizi ve akşamüstü serin rüzgarı harika, odalar tertemiz. Ailece rahat ve çok güzel tatil yapacağınız bir yer. Her sene bunu tekrarlayabiliriz. Kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dolunay Bungalow Beach Club
Dolunay Bungalow Beach Club

-

Akşam yemeği doğal ve lezzetli

İki gündür Dolunay Bungalow Beach'te konaklıyorum, 4-5 yıldızlı çok tatil köyünde kaldım ama buradaki huzuru, doğayı, işletme çalışanlarındaki güler yüz ve sıcaklığı hiçbir yerde görmedim... Sabahı başka, akşamı başka güzel. Kahvaltı ve akşam yemeği doğal ve lezzetli. Denizi çok durgun ve temiz, plajı işletmeye yakışır şekilde bakımlı. Halil Bey çok ilgili, kendisine teşekkür ediyorum, bir daha ki tatilimde tekrar geleceğim ve yakınlarıma tavsiye edeceğim...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dolunay Bungalow Beach Club
Dolunay Bungalow Beach Club

-

Stressiz bir tatil için burası

Şu an ailemle birlikte dolunaydayım ve çok ama gerçekten çok güzel bir yer stressiz bir tatil ve her şey mükemmel kahvaltısı yemekleri bungalov odaları tertemiz. 10 üzerinden 10 ve yönetim şekli harika ve Halil abi gerçekten çok teşekkür ederim her şey için, sağ olun İstanbul'dan geldiğime değdi, çalışan arkadaşlara teşekkür ederiz, herkes çok sıcakkanlı İnan'ınki tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayşe Abla Pansiyon
Ayşe Abla Pansiyon

-

Kahvaltı harika

İçtenlikle tavsiye edebileceğim bir yer. Odaları geniş, çok rahat ve kullanışlı. Konum olarak da çok iyi. Kahvaltı harika, her şey el yapımı ve bahçe ürünü, Ayşe ablanın ellerine sağlık. Her şey çok güzeldi, teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayşe Abla Pansiyon
Ayşe Abla Pansiyon

-

Tertemiz geniş odalar

Tertemiz geniş odalar, her odada klima, mini buzdolabı, kahvaltı harika. Güler yüzlü hizmet, yolu düşen herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayşe Abla Pansiyon
Ayşe Abla Pansiyon

-

Çok temiz ve rahat

Kendi eviniz gibi hissedebileceğiniz en iyi yer. Çok temiz ve rahat. Kahvaltısı çeşitliliği ile mükemmel. Gitmek istemeyeceksiniz. Odada her şey var. Konumu olarak harika bir yerde.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dolunay Bungalow Beach Club
Dolunay Bungalow Beach Club

-

Daha birçok güzellik sizi bekliyor

Yorumları okuduysanız, burada yazılan kelimelerin haricinde daha birçok güzellik sizi bekliyor. Dışarıdan resimlerde biraz aile yeri gibi gözüküyor olsa da bence kafa dinlemek, şehrin gürültüsünden kaçmak isteyen gençlerin gelmesi gereken bir yer. Kaldığımız süre boyunca yapılan tüm güzellikler için teşekkürler. :) Kesin tekrar tatil yapacağımız bir yer. :)

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eksen Otel
Eksen Otel

-

Sezon başlamamasına rağmen güzeldi

Merhaba, otelde 1 gün geçirdim, sezon başlamamasına rağmen güzeldi. Ufak tefek eksikler vardı ama söylediğimizde hemen hallettiler. Sezonda tekrar kalmayı planlıyoruz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayşe Abla Pansiyon
Ayşe Abla Pansiyon

-

Odaları tertemiz

Odaları tertemiz, kahvaltısı, yemekleri harika, her odasında klima, banyo, buzdolabı, TV mevcut, yatakları süper rahat ve bu kadar konfora çok iyi fiyat. Denizi ve sahilleri tertemiz. Teşekkür ederiz Ayşe Abla Pansiyon...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayşe Abla Pansiyon
Ayşe Abla Pansiyon

-

Kahvaltısı mükemmel

Kahvaltısı mükemmel, odalar ideal, geniş, temiz. Ayşe abla ile ev sıcaklığında bir tatil.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayşe Abla Pansiyon
Ayşe Abla Pansiyon

-

Doğal köy kahvaltısı

Ailenizle tereddüt etmeden kalabileceğiniz temiz, güzel bir pansiyon ve doğal köy kahvaltısını kaçırmayın derim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayşe Abla Pansiyon
Ayşe Abla Pansiyon

-

Güzel, temiz, hijyenik

Ailenizle tereddüt etmeden kalabileceğiniz güzel, temiz, hijyenik bir pansiyon. Eşsiz kahvaltısını da kaçırmayın. Her şey doğal ve organiktir. Tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayşe Abla Pansiyon
Ayşe Abla Pansiyon

-

Odalar gayet temiz

Güzel bir akşam sohbetinin ardından Ayşe ablayla daha samimi olduk. Arkadaşlarımla çok sıcak bir ortamda konakladık. Odalar gayet temiz, temiz, titiz beylere, hanımlara şiddetle öneririm.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ayşe Abla Pansiyon
Ayşe Abla Pansiyon

-

İlgi, alaka ve samimiyet

İlgi, alaka ve samimiyetiyle her şey çok güzel. Bir pansiyon beklentisindeki her şeyi karşılıyor, kendinizi evinizde gibi hissedebiliyorsunuz. Geleceklere gönül rahatlığıyla tavsiye edebilirim. Ayrıca zeytinleri de harikaydı. Dilerseniz satın da alabilirsiniz. Ben öyle yaptım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Çok teşekkürler, sevgilerimle.

16 Mayıs 2017, Salı 10:04
Ayşe Abla Pansiyon
Ayşe Abla Pansiyon

-

Doğal köy kahvaltısı

Ayşe Abla Pansiyon, Geyikli'de en ideal pansiyon. İlgi ve alakadan çok memnun kaldık. Doğal köy kahvaltısını burada tadabilirsiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eksen Otel
Eksen Otel

-

Gidin kafa dinleyin

Denize sıfır, Bozcaada'ya komşu odalar gayet temiz ve hizmeti güler yüzlü personeli yapıyor. Çok söze gerek yok, gidin kafa dinleyin, Bozcaada'yı gezin, temiz havasını tarihini soluyun, sonra yaşadığınız ilin keşmekeşine dönüp bir dahaki yazı düşünün.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dolunay Bungalow Beach Club
Dolunay Bungalow Beach Club

-

Samimi ve sıcak bir ortam

Her mevsim ayrı güzellik yaşayabileceğiniz, samimi ve sıcak bir ortamda; sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve müzik eşliğinde akşam yemek saatlerini yaşadığımız, tadı damağımızda kalan bir yer... Doğa ve çevre harika... Bozcaada'ya kolaylıkla ulaşabileceğiniz, tarihi mekanları gezebileceğiniz bir yer... Mükemmel...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kestanbol Kaplıcaları
Kestanbol Kaplıcaları

-

Odalar sıkıcı

Tatilinizi berbat etmek istemiyorsanız kesinlikle tavsiye etmiyorum. Personel ve sahibi tecrübesiz saygısız, yemekler lezzetsiz ve odalar sıkıcı…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kestanbol Kaplıcaları
Kestanbol Kaplıcaları

-

Personel çok lakayt

Personel çok lakayt, hizmet ilgi alaka çok kötü, iyi olan sadece reklamınız.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ede Apart Otel
Ede Apart Otel

-

Tertemiz ve zarif döşenmiş

Çatı katındaki odasında konakladık. Tertemiz ve zarif döşenmiş çok güzel bir otel. Denize yürüyerek yaklaşık 15 20 dk. tek handikap bu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ede Apart Otel
Ede Apart Otel

-

Güzel kahvaltı ve muhteşem reçeller

3 gün eşimle birlikte çok güzel zaman geçirdik. Dilek Hanım ve Ethem Bey'e çok teşekkürler. Güzel kahvaltı ve muhteşem reçeller için Dilek Hanım'ın ellerine sağlık. Bir daha görüşmek üzere.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunset Troia Hotel
Sunset Troia Hotel

-

Otel denize sıfır değil

İstanbul yakınlarında tatil yapmak için yola koyulduk. Dalyan köyündeki en iyi otel ancak odaların temizliğine daha fazla dikkat edilmeli bence. Deniz çok soğuk. Ve otel denize sıfır değil. 3 günden fazlası sıkıcı olabilir. Sabahtan akşama kadar denizde takılanlardansanız sıkılmazsınız ama gezmek, yürümek de olsun derseniz yapacak hiçbir şey yok. O taraflara ilk defa gittiyseniz mutlaka bir gününüzü adada geçirin, ada harika, görmeden dönmeyin.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunset Troia Hotel
Sunset Troia Hotel

-

Temiz, huzurlu, rahat

Mükemmel bir tesis. Temiz, huzurlu, rahat tatil yapmak isteyen herkese tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ede Apart Otel
Ede Apart Otel

-

Temiz odaları

İşletmecilerin güler yüzlü yaklaşımları, temiz odaları ve muhteşem kahvaltısı ile güzel bir otel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Sunset Troia Hotel
Sunset Troia Hotel

-

Aile sıcaklığı

3 günlük tatil için Geyikli tavsiye edildi ve eşimle beraber İstanbul'dan Geyikli'ye hareket ettik. Geldiğimizde açıkçası biraz tedirginlik yaşadık çevreyi tanımadığımız için. Rezervasyon yaptırdığımız Sunset Troia Hotel'e geldik ve karşılaştığımız o aile sıcaklığı, Ali Bey ve hanımının ilgileri, tesis konumunun yeri ve yeşil alanın bol olması burada bizim kısa da olsa çok güzel 3 günümüz geçti. İleride tekrar gelmek ve özellikle bu tesiste kalmak isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Ede Apart Otel
Ede Apart Otel

-

İnce döşenmiş odaları

Mükemmel, zarif ve ince döşenmiş odaları ve muhteşem kahvaltı çeşitleriyle harikulade bir yer. Hele sahipleri, kelimeler kifayetsiz kalır. Mükemmel insanlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dolunay Bungalow Beach Club
Dolunay Bungalow Beach Club

-

Akşam rüzgarı harika

Harika bir personeli var. Kendimi evimde gibi hissettim, gerek güler yüz, gerekse yemekler harika. Hijyen güzel, herkese tavsiye ederim, bilhassa akşamları esen rüzgar of demiyorsunuz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eksen Otel
Eksen Otel

-

Otel hizmetlerinden çok memnun kaldım

Ben 14 Eylül 2015'de tesise giriş yaptım. Beni otel sahibi karşıladı otelden. Otel hizmetlerinden çok memnun kaldım ve otel personeli her türlü istenilen isteklere anında cevap veriyordu. Ben otel personeli ve otel sahibi Ali Eksen Bey'e teşekkür ediyorum. Yine tatilimi aynı yerde yapmayı düşünüyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kestanbol Kaplıcaları
Kestanbol Kaplıcaları

-

Harikulade bir tatil

Eşimle birlikte harikulade bir tatil geçirdik, emekleri geçen herkese çok teşekkür ederim. Bizim için uğraşan Yusuf Bey, Oğuz Bey ve Muharrem Bey'e teşekkür ederim, diğer adlarını bilmediğim personele tesis yönetimine çok teşekkürler.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)