Seçilen Filtreler

{{ point }} Puan
{{ params.price }} TL
{{ params.price }} TL Altı
{{ params.price }} TL Üstü
{{ star }} Yıldız
{{ boardTypes[room] }}
{{ type }}
İndirim ve Fırsatlar {{ discount }}
{{ features[hotelfeature] }}
{{ features[roomfeature] }}
{{ searchTerm }}
{{ placeLabels[place] }}
{{ districtLabels[id] }}
Temizle

Tesis Adıyla Arama Yap

Bu alandan tesis adı girerek arama yapabilirsiniz.

Puana Göre Filtrele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

{{ lokasyon }} Alt Bölgeleri

Gecelik Oda Fiyatı

Tüm Fiyatları Gör

Yıldız Sayısı

Konaklama Tipi

Tesis Türü

İndirim ve Fırsatlar

Tesis Özellikleri

Oda Özellikleri

Operatörler

Eceabat Otelleri

Eceabat için {{ (filteredHotels).length}} / 27 tesiste gecelik en uygun fiyat bulundu.

 • Akıllı Listeleme
 • Düşük Fiyat
 • Yüksek Fiyat
 • Puana göre
 • Popülerliğe göre
  Belirtmiş olduğunuz tarihlerde / kriterlerde uygun tesis bulunamadı.Kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyiniz.

{{ hotel.minPrice }} TL'dan başlayan fiyatlarla
 • {{ hotel.star }} Yıldız
 • {{ hotel.location }}
 • {{ hotel.turu }}
 • {{ hotel.location }}

"{{ comment }}"

Puan Ver {{ hotel.point == '10' ? hotel.point : (hotel.point | number:1) }}

Misafir yorumu

{{ hotel.comment_count }} yorum
Puan Ver
{{ hotel.phone_label }}
Ücretsiz Çağrı Hattı
{{kal_aff_data[hotel.phoneProviderId].name}} Çağrı Hattı
* Tesisi Ücretsiz Ara
{{ hotel.phone| limitTo:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:1 }} {{ hotel.phone| limitTo:3:4 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:7 }} {{ hotel.phone| limitTo:2:9}}

Eceabat Otelleri - En Uygun Otel Fiyatları

Eceabat, berrak suları ile Çanakkale'nin en iyi tatil bölgelerinden biridir.

Eceabat'ın güneyinde Çanakkale Boğazı yer almaktadır. Batı ve kuzeyinde ise Ege Denizi bulunmaktadır.

Gelibolu Yarımadası'nda bulunan Eceabat'ın hem Ege'ye hem de Çanakkale Boğazı'na kıyısı olduğu için birçok doğal plaj ve kumsalı vardır.

Eceabat halkının temel geçim kaynağı balıkçılıktır. Fakat özellikle son yıllarda artan turizm potansiyeli ile birlikte yöre halkı tarafından pek çok tesis açılmıştır ve turizm de önemli geçim kaynaklarından birisi haline gelmiştir.

Ege denizinin güney batı sahilinde sessiz sakin ve güzel bir tatil düşlüyorsanız Çanakkale Eceabat otellerini tavsiye edebiliriz sizlere.

Büyük şehrin kalabalık ortamından ve gürültüsünden uzaklaşıp dinlenmek ve Saroz Körfezi'nin harika kumsalı doğal güzellikleri doyasıya yaşamak istiyorsanız Eceabat otellerinden şimdiden yerinizi ayırtabilirsiniz.

Eceabat otellerinin yanı sıra Eceabat'a has taş evlerin konaklama tesisine dönüştürülmesiyle ortaya çıkmış olan Eceabat pansiyonlarını da konaklama amaçlı tercih edebilirsiniz.

Doğal ve tarihi güzelliklerinin yanı sıra konumu ile de turizm açısından önemli bir bölge olan Eceabat'ta otel fiyatları, ekonomik konaklama arayanlar için ideal seçenekler sunuyor.

Eceabat, hem konumuyla hem de doğal ve tarihi güzellikleri ile Çanakkale'nin önemli tatil bölgelerinden biri. Her yıl yeni hizmete giren otelleri, pansiyonları ve var olan kaliteli tesisleri ile Eceabat, Çanakkale civarında tatil yapmak isteyenlerin sıklıkla tercih ettiği bir yer.

Eceabat otelleri sadece sıcak ortamları ile değil uygun fiyatları ile de tatilciler tarafından konaklamada seçiliyor. Eceabat otel fiyatları her bütçeye uygun seçenekleri ile gezginlerin tatillerini planlarken göz attığı alternatiflerden biri.

Çanakkale Eceabat otelleri daha çok kent oteli, motel ve pansiyon kategorisine giren tesisler. 4 ve 5 yıldızlı lüks otellerin bulunmadığı Eceabat'ta otel fiyatları daha ekonomik ve her bütçeye uygun bir seviyede. Yoğun ilginin olduğu yaz döneminde Eceabat otel fiyatları yükselse de yine de pek çok tatil bölgesine göre daha uygun fiyatlarla konaklama yapmak mümkün oluyor Eceabat otellerinde.

Haziran, temmuz ve ağustos aylarında Eceabat otel fiyatları gecelik ortalama 60-70 TL'den başlıyor ve 300 TL'ye kadar çıkıyor. Bu fiyatlara konaklamanın yanı sıra kahvaltı da sunuluyor çoğu Eceabat otelinde. Düşük kış sezonunda ise Eceabat otel fiyatları daha ekonomik bir seviyeye düşüyor ve gecelik 40-45 TL'ye konaklama yapmak mümkün oluyor.

Eceabat 2018 otel fiyatları yıl boyu bu bölgede konaklama yapmak isteyen tatilcilere uygun seçenekler sundu. Yeni sezonda da konaklama ücretlerinde her bütçeye uygun alternatifler göreceğiz.

Siz de tatilinizi Çanakkale Eceabat'ta yapmayı düşünüyorsanız hemen Eceabat otelleri ve Eceabat otel fiyatları sayfalarımız inceleyebilir, otel ve fiyat karşılaştırmaları yapabilir ve odanızı şimdiden ayırtabilirsiniz.

Eceabat Hakkında

Eceabat, Marmara bölgesinin, Trakya kesiminde, Çanakkale iline bağlı ilçedir. Eceabat'ın yüzölçümü 490 kilometrekaredir. Eceabat ilçesi doğuda Gelibolu, güneyde Çanakkale Boğazı, batı ve kuzeyinde Ege Denizi ile çevrilidir.

Gelibolu Yarımadasında yer alan Eceabat topraklarındaki başlıca yükseltiler Yeşiltepe olarak da anılan Yassıtepe, Kocaçimen Tepesi, Alçıtepe'dir. Eceabat'ın yüzey şekillerini, yüksekliği 400 m.'yi bulmayan tepelik alanlar, bu alanlardan inen küçük çaylar ve bu çaylar boyunca uzanan ya da tepelik alanlar arasında yer alan küçük ve dar düzlükler oluşturur. Gerek Çanakkale Boğazı'na, gerek Ege Denizi'ne bakan kıyılarında birçok doğal kumsal ve plaj vardır.

Eceabat halkının en önemli geçim kaynağı balıkçılıktır, bazı köylerin bütün nüfusu balıkçılıkla uğraşır. Eceabat'ta büyük balıkçı teknelerinin yanaşabileceği iskeleler ve dalgakıranlar vardır. Eceabat'ta avlanan balıkların bir bölümü İstanbul'a yollanır. Eceabat'ta hayvancılık da yapılır. Eceabat'ta dericilik ve mandıracılıkta gelişmiştir.

Eceabat'ta yetiştirilen bitkisel ürünlerin başlıcaları üzüm, buğday, bakla ve zeytindir. Eceabat'ta şarap ve zeytinyağı imalathaneleri de vardır. Son yıllarda Gelibolu Yarımadası'nın kıyılarında yaz turizmi etkinliklerinin az da olsa canlandığı gözlenmekte ve Eceabat da bundan etkilenmektedir.

Eceabat ve Kilitbahir köyünde plaj tesisleri, rüzgarlara kapalı, suları berrak ve balığı bol olan Morto Koyu'nda bir konaklama tesisi vardır. Eceabat'ta stratejik konumu ile eski çağlardan bu yana pek çok yerleşme yeri kurulmuştur. Eceabat, İstanbul'u İzmir'e, Trakya'yı Anadolu'ya bağlayan karayolu ulaşımı, Eceabat-Çanakkale arasında çalışan arabalı vapurlar ve motorlarla sağlanır. Bu nedenle Eceabat'ın yaz aylarında ekonomisi canlanır.

Eceabat yakın çevresindeki kaleleri ile ünlüdür. Eceabat'a 5 km. uzaklıkta bulunan Bigalı Kalesi, Kilitbahir Kalesi, Seddülbahir Kalesi, Eceabat'ın ünlü kaleleridir.

Eceabat otel tavsiyeleri

 • Tarihe Göre Listele
 • En Faydalılar
Tepe Ev Pansiyon
Tepe Ev Pansiyon

-

Tam bir doğa harikası

Tam bir doğa harikası ve aile ortamı. Doğasever herkese tavsiye olunur. Sımsıcak bir aile ortamında köy tatili isteyenler için çok ideal bir ortam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Deniz Eceabat
Hotel Deniz Eceabat

-

Manzarası çok huzur verici

Olumsuz yorumlara rağmen arkadaşımla birlikte çok memnun ayrıldık. Otel yenilenmiş ve sahipleri çok sıcakkanlı insanlar. Otelin özellikle manzarası çok huzur vericiydi. Deniz ayaklarınızın altında gibi. Ayrıca çok temizdi odalar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
King Korkmaz Pansiyon ve Aile Apart Daireleri
King Korkmaz Pansiyon ve Aile Apart Daireleri

-

Temiz ve hijyenik

Kalite ve rahatlığın son adresi diyebilirim. Çok rahat ve temiz ve hijyenik. Gökmen Bey'e teşekkür ederim her şey için.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Deniz Eceabat
Hotel Deniz Eceabat

-

Denize sıfır konumu

Denize sıfır konumu ve yenilenmiş odaları ile gerçekten güzeldi. Fiyatına göre gayet ideal bir otel. Yazılanlara baktım fakat resort otel hizmeti beklemeye gerek yok. Bu fiyata kalınabilecek güzel bir yer...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saros Yosun Apart
Saros Yosun Apart

-

Misafirliğe gitmiş gibisiniz

Kafa dinlemek için ideal bir yer, iş stresini anında atıyorsunuz. Tesise sizi hoş bir şekilde kabul ediyorlar. Misafirliğe gitmiş gibisiniz.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saros Yosun Apart
Saros Yosun Apart

-

Kahvaltıda porsiyonlar çok doyurucu

Tam bir aile işletmeciliği yapılıyor, müşteri değil misafir gibi hissediyorsunuz kendinizi. Kahvaltıda porsiyonlar çok doyurucuydu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saros Yosun Apart
Saros Yosun Apart

-

Lüks bir hizmet kalitesi

Müthiş lüks bir yer değil ama müthiş lüks bir hizmet kalitesi var. Sıcakkanlı insanlar sizin memnun olmanız için koşturuyorlar, otelde ruh var. Kafa dinlemek için ideal bir yer.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saros Yosun Apart
Saros Yosun Apart

-

Yemekler bir harika

Bu seneki işletmeden ben çok memnun kaldım. Aile işletmeleri her zaman daha iyi oluyor. İlgi, alaka ve hizmet anlayışı çok güzel, güler yüzlü yaklaşım insanı rahatlatıyor. Yemekler bir harika, çeşit bol, lezzet tam ayarında. Biz aile olarak çok memnun kaldık. Tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Saros Yosun Apart
Saros Yosun Apart

-

Sıcak yaklaşımları

Saros Yosun Apart Pansiyon beni gerçekten şaşırttı! Hiç beklemediğim kadar memnun ayrıldım. Tatilin lükse dayalı değil de huzura ve ortama dayalı olduğunun farkına vardım. Bütün Saros Yosun Apart Pansiyon ailesine sıcak yaklaşımları, samimiyetleri ve güler yüzleri için teşekkür ederim. Yemekler de 10 numara idi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Dardanelles Pansiyon
Dardanelles Pansiyon

-

Nezih, sakin, hijyenik

Panoramik boğaz manzaralı, nezih, sakin, hijyenik, çok güzel bir butik ev pansiyonu. Her odası konseptsel düzenlenmiş, kendinizi evinizde hissettiren bir pansiyon. Feribot iskelesine sadece 30 adım. Gelibolu Yarımadası Tarihi Milli Parkı'nın gezi planınızda, mutlaka notunuzda bulunmasını tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tepe Ev Pansiyon
Tepe Ev Pansiyon

-

Nezih, temiz bir aile ortamı

Her şey için teşekkür ederim. Nezih, temiz bir aile ortamı. Sabah kahvaltı güzel, manzara harika, ideal bir ortam.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tepe Ev Pansiyon
Tepe Ev Pansiyon

-

Çok nezih bir ortam

Çok nezih bir ortam. Kahvaltısı güzel. Düşünmeden kalınacak pansiyon. Sahibi hanımefendi.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Boss 2 Hotel
Boss 2 Hotel

-

TV arızalı

20 Ağustos-25 Ağustos arası bu müessesede konakladık, lakin hiçbir anlamda memnun kalmadık. TV arızalı, Wi-Fi arızalı, ilgi zaten yok. Gitmeyi düşünen arkadaşların bu konuları değerlendirmelerini isterim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Eceabat Anafartalar Pansiyon
Eceabat Anafartalar Pansiyon

-

Kötü

Kötü, daracık oda, rutubet, kahkaha, konuşmalar, musluktan su sesleri, sigara kokusu…

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Bedrettin Bey siz bir önceki işletmede konaklamış olabilirsiniz. Sizin kayıtlarınız sistemimizde yok. Tesis tamamıyla el değiştirmiştir. Gelip görün tekrar yorumlarınızı alalım. Misafirlerimiz bizden memnun olarak ayrılmışlardır.

6 Eylül 2017, Çarsamba 12:19
Doyuranlar Ata Hotel
Doyuranlar Ata Hotel

-

Tam bir aile tesisi

Merhaba öncelikle Doyuranlar Ata Hotel sahipleri ve çalışanlarına misafirperverlikleri için çok teşekkür ederiz. İstanbul'dan Çanakkale'ye uzun bir yolculuktan sonra Eceabat girişinde Doyuranlar Hotel'de dinlenmek istedik ve çok güzel bir hotel tam bir aile tesisi. Aynı zamanda sıcak, samimi ve içten insanlar. Uzun yolculuktan sonra acıkmıştık akşam yemeği yiyelim dedik. İçtiğim tarhana çorbasını hiç unutmayacağım. Kim yapmış ise ellerine sağlık. Seneye tekrar görüşmek üzere, iyi bayramlar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Deniz Eceabat
Hotel Deniz Eceabat

-

Çok eksik var

07.07.2017 tarihinde iş arkadaşlarımla gitmiştim, daha yeni açılıyordu, eksikleri vardı. 28.07.2017 tarihinde ailemle gittim, gitmeden öncede bebek var, beşik var mı diye sordum. Gelin, biz alacağız siz gelmeden diye gittik. Beşik meşik yoktu. Sordum, 3 gün boyunca gelecek dediler. Son gün dediler kusura bakmayın, biz sipariş vermedik. Kahvaltısı açık büfe olmasına rağmen çok eksik var, deniz manzaralı ama feribot sırası bekleyen araba ve kavga seslerinden uyuyamıyorsun. Mini bar boş ve her şey ücretli, 30 kuruşluk su 2 TL'ye satılıyor 0,5 su. Gece bekleyen arkadaş iyi. Eceabat gibi bir yerde çok pahalı hizmete göre, tavsiye etmem.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Doyuranlar Ata Hotel
Doyuranlar Ata Hotel

-

Organik kahvaltıları

Otel çok temiz, hijyenik, güler yüzlü, ilgi ve alakalı personelleri, organik kahvaltıları çok güzel. Eceabat'ta kalınacak tek yer diyebilirim. Hem doğa hem deniz manzaralı, mükemmel.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür eder, yine bekleriz.

26 Ağustos 2017, Cumartesi 16:16
Hotel Deniz Eceabat
Hotel Deniz Eceabat

-

Odalar gayet temizdi

Odalar gayet temizdi. Deniz manzaralı odada boğaz adeta ayaklarımızın altında gibiydi. Personeller gayet güler yüzlü ve samimiydi. Her sorunuma hemen yardımcı oldular. Kahvaltı terastaydı ve açık büfeydi. Yani genel olarak çok beğendim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Doyuranlar Ata Hotel
Doyuranlar Ata Hotel

-

Organik ve doyurucu kahvaltılar

Ailecek gittiğimiz güzel, temiz, organik ve doyurucu kahvaltılar, güler yüzlü personeller tamamıyla harikaydı.☺

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Doyuranlar Ata Hotel
Doyuranlar Ata Hotel

-

Güler yüzlü hizmet

Güler yüzlü hizmet ve temiz. Bahçeden toplanmış natürel, organik yiyecekler. Odalar konforlu, yeni ve çok temiz. Personel güler yüzlü. Fiyat uygun. Tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Doyuranlar Ata Hotel
Doyuranlar Ata Hotel

-

Personel çok güler yüzlü

İlgi, alaka süper. Personel çok güler yüzlü. Otel çok temiz. Özellikle kahvaltıda sunulan ev yapımı kekler, tatlılar, bahçeden koparılan domatesler, biberler nefisti. İnşallah seneye tekrar oradayım.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Doyuranlar Ata Hotel
Doyuranlar Ata Hotel

-

Ev yapımı kekleri nefisti

Kaliteli, güler yüzlü servis. Eceabat'ta kalacaklar için güzel bir alternatif. Kahvaltısını çok beğendik, özellikle ev yapımı kekleri nefisti. Tavsiye ederiz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür eder, yine bekleriz.

8 Ağustos 2017, Salı 13:46
Hotel Deniz Eceabat
Hotel Deniz Eceabat

-

Personeller çok ilgisiz

Personeller çok ilgisiz, odalarda televizyon, buzdolabı gibi ihtiyaçlar eksik, tüm odalarda yatakların birleşik olması çift olmayanlar için sıkıntılı bir durum, Wi-Fi şifresi odalarda ve resepsiyonda yazmıyor. İlla sorup öğrenilecek. Dolapların içinde önceki müşterilerden kalma iç giyim eşyaları çıkıyor, vs. vs. vs...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (1)
TJ's Hotel
TJ's Hotel

-

Kırık klozet kapağını değiştirmediler

Dün gece otele giriş yaptık. Klozet kapağının kırık olduğunu ve kullanılamayacak durumda olduğunu belirttik. Gündüz ilgilenebileceklerini belirttiler. Sabah otelden ayrılmadan önce tekrar bir hatırlatma yaptık. Akşam otele girdiğimizde yapılmadığını ve usta bulamadıklarını belirttiler. Yeni bir klozet kapağını monte etmek öyle kolay bir işlem ki anlaşılan en ufak bir çaba bile sarf edilmemişti. Kullanılamayacak durumda olduğunu ve bu şekilde kullanamayacağımızı belirttik. Otel dolu olduğundan penceresi ve kliması olmayan bir oda gösterdiler. Dışarıda sıcaklık 38 derece, en sonunda otelden ayrılabilirsiniz, çözümünü sundular.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Doyuranlar Ata Hotel
Doyuranlar Ata Hotel

-

Odalar baştanbaşa tertemiz

Tek kelime ile mükemmel, odalar baştanbaşa tertemiz ve geniş. Ve personelleri güler yüzlü, yemekleri lezzetli ve tertemiz. Herkese şiddet ile tavsiye ediyorum.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür eder, yine bekleriz.

7 Ağustos 2017, Pazartesi 14:32
Doyuranlar Ata Hotel
Doyuranlar Ata Hotel

-

Kahvaltısı çok kaliteli

Hem hijyenik hem çalışanlar çok ilgili, güler yüzlü ve özellikle kahvaltısı çok kaliteli. Kesinlikle aldığının çok daha fazlasını sunan nezih bir hotel. Gitmeyenler için kesinlikle tavsiye ederim. Çok memnun kaldım ve keyifli vakit geçirdim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz, yine bekleriz.

7 Ağustos 2017, Pazartesi 14:30
Doyuranlar Ata Hotel
Doyuranlar Ata Hotel

-

Çok rahat ettiğimiz bir otel

Her şeyi ile çok çok memnun kaldığımız ve ailece çok rahat ettiğimiz bir otel. Herkese tavsiye ediyoruz, yolu Eceabat'tan geçenler muhakkak uğramalı bu otele.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür ederiz, yine bekleriz.

7 Ağustos 2017, Pazartesi 14:29
Hotel Deniz Eceabat
Hotel Deniz Eceabat

-

Kahvaltı açık büfe

Odalar temiz, kahvaltı açık büfe ve yeterli, deniz manzaralı olması çok güzel. Çalışanlar güler yüzlü. Her şey çok güzeldi, yeniden geliriz. :)

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Doyuranlar Ata Hotel
Doyuranlar Ata Hotel

-

Kahvaltısı, temizliği, tüm olanakları

4 günlük tatilimiz için en doğru adresteydik. Otelin kahvaltısı, temizliği, tüm olanakları çok güzeldi. En önemlisi de daima içten, gülen ve candan, sizi karşılayan değerli otel sahipleri ve personeli, sizlere çok teşekkür ederiz. En kısa zamanda tekrar görüşmek dileğiyle.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aqua Boss Hotel
Aqua Boss Hotel

-

Kahvaltı başarılı

Otel temiz, manzara harika, fiyat makul, personel ilgili ve güler yüzlü, kahvaltı başarılı.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tepe Ev Pansiyon
Tepe Ev Pansiyon

-

Pansiyon çok şirin

Neredekal.com'daki yorumlara istinaden geldik buraya. Gerçekten çok güzel bir tatil geçiriyoruz. Pansiyon çok şirin, çok temiz, sahipleri de çok kaliteli insanlar. Yorumlara bakıp da memnun kaldığım nadir mekanlardan. Çanakkale Boğazı manzaralı odası, kahvaltı dahil konsepti ve en önemlisi odada rahat bir nefes alabilirsiniz. Burnunuza toz veya kir kokusu gelmiyor. Buradan ilk başta 2 günlük tuttuk, sonra 5 güne uzattık.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Kum
Hotel Kum

-

Odaları çok küçük

Otel odaları çok küçük, plajın kumu çok pis, şezlonglar pis, yemekler lezzetsiz, kafesi çok pahalı, denizi güzel, sessiz, huzurlu, şehre uzak.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Kum
Hotel Kum

-

Hizmet ve rahatlık yok

İlk defa geldiğimi bir tesise henüz giriş yapmadan resepsiyon müdürü tarafından resmen hakarete uğrayarak argo cevaplar aldım çocuklar ufak oldukları için mecbur otele giriş yaptım sonrasında yoldan geldik 10'a çeyrek kala burada olmamıza rağmen kahvaltım bitti diye terslendik. Onlara rağmen çocukları doyurmak için kahvaltım yerine geldik tamamı toplanmış birkaç bir şey kalmış onlardan alıp çocukları doyurmaya çalıştım ve çıkış günü olmayan toplanan kalmamış kahvaltıya 100 TL hesap çıkarmışlar ve ödeme zorunluluğu tuttular. Personel bile kendini mutsuz hissediyor çünkü işveren müşteriye nasıl davranacağı konusunda eğitimini almamış o kadar Türkiye'yi gezdim böyle bir tesis görmedim, çıkarken de girerken de argo kelimelerle uğurlandık. Hiçbir şekilde kimseye tavsiye etmiyorum. Kendini huzurlu hissedemiyorsun tedirgin hareketler o yasak bu yasak hep mutsuzluk.. Fiyata göre hizmet ve rahatlık yok..

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Doyuranlar Ata Hotel
Doyuranlar Ata Hotel

-

Tek kelimeyle süper

Tek kelimeyle süper, temizlik, güler yüz tavsiye ederim, teşekkürler Doyuranlar Ata Hotel'ine.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Biz teşekkür eder, yine bekleriz.

11 Temmuz 2017, Salı 09:59
Doyuranlar Ata Hotel
Doyuranlar Ata Hotel

-

Her şey tek kelimeyle kusursuz

Çanakkale Ecabat'ta bulunan Doyuranlar Ata Hotel'de kaldığımız 3 gün her şey tek kelimeyle kusursuz. Mükemmel bir otel, öncelikle böyle bir tesisi Ecabat'a kazandıran Sayın Ferhat Ormancı Bey ve güler yüzlü personeli ne ayrı ayrı teşekkür ederim.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Tesis Yetkilisinin Cevabı

Teşekkür eder, yine bekleriz.

11 Temmuz 2017, Salı 12:22
Hotel Kum
Hotel Kum

-

Havuza haşemalı girilmiyor

Bence alınan paraya göre bir yer değil, neymiş havuza haşemalı girilmezmiş, sahilinden rüzgar yüzünden faydalanamıyorsunuz, havuza haşemanız yüzünden giremiyorsunuz. Boşuna gelmiş oluyorsunuz, verdiğiniz para boşuna, bari reklam sitelerine reklam verirken dip not olarak havuza haşemalı girilmez diye yazsaydınız, sonucta hasema da mayo kumaşından yapılıyor, illa bir yerlerin açık mı olmalı anlamıyorum bu mantığı, en lüks hotellerde bile sorun olmadan girilirken mesela Bodrum, Kuşadası gibi burasının amacı ne anlamadım, imkanları gösterip pazarlamak ama faydalandırmamak mı?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Doyuranlar Ata Hotel
Doyuranlar Ata Hotel

-

İsmi kadar mükemmel

Evinizdeki rahatlığı bulabileceğiniz, ismi kadar mükemmel bir yer!

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Kum
Hotel Kum

-

Huzur dolu

Harika bir yer. Çok güzel, yemekler mükemmel. Çeşit çok sakin, elit bir tesis. İnsan başka ne isteyebilir ki, huzur dolu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Hotel Kum
Hotel Kum

-

Kalitesiz malzemeden olan eşyalar

Bu güzelim doğa güzelliğine hiç yakışmayan bu otel. Yönetim tarzının acilen değişmediği sürece kesinlikle tavsiye edilmeyecek bir yer. Burada tavsiye edenler kesinlikle ya otelin ve hizmetin temizliğin, en önemlisi müşteriye saygının ne olduğunu tam olarak bilmeyen kişiler bence. Odalar tamamen zevksiz ve işi bilmeyen kişiler tarafından döşenmiş olup, ne bir loş ışık ne doğru dürüst bir temizlik ne de düzgün bir yatak var. Hepsi tamamen en basit ve kalitesiz malzemeden olan eşyalar, uyumanın neredeyse imkansız olduğu, odalara girdiğiniz an sanki hamama giriyorsunuz gibi öyle kötü ve çalışanların çoğu hiçbir şeyden anlamayan kişilerden olan ve ilettiğiniz her bir şikayete hemen argo bir cevap veren personelden oluşan bir personel ve yöneticiler. En kötüsü ise kişi başına ödediğiniz fiyatlar, bu fiyatları inanın bana bırakın Türkiye'yi, Avrupa'da bile ödemiyorsunuz. Bir şeye o parayı istediğin zaman millete hizmet sunmasını da, vermesini de bilmelisiniz. O fiyatı isteyen ama bunu dahi beceremeyen bir çalışan, yönetim sistemi kafasıyla ben bunların düzeleceğini sanmıyorum çünkü müşteriye hiç saygı yok, bırakın sevgiyi. Yemekler ve çeşitleri, sunum tarzı ve şekli ile birçok aile pansiyonlarının bile çok çok altında. Burada hizmet yok. Sadece gelsin paralar mantığı var. Onun için alın çadırınızı gidin birkaç km ileri, mesela orman kampına. Buradan çok daha güzel bir izin geçireceğinizden emin olabilirsiniz. Saygılarımla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Aqua Boss Hotel
Aqua Boss Hotel

-

Bir bütün olarak çok otantik

Otel bir bütün olarak çok otantik. Sabah deniz manzarası ile uyanmak, deniz kokusu ve denizin sesiyle iç içe kahvaltı yapmak harika. Tabi ki Faruk Bey ve tüm personel son derece güler yüzlü ve misafirperverler... Çok teşekkür ederiz...

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
King Korkmaz Pansiyon ve Aile Apart Daireleri
King Korkmaz Pansiyon ve Aile Apart Daireleri

-

Müthiş bir manzarası vardı

Eceabat'ta bir arkadaşımla tatil planım vardı. Her şey yakınımızda olsun istedik, bunun için merkezde bir pansiyon baktık ve burayı bulduk. Sabah uyandığımızda müthiş bir manzarası vardı. Fiyat/memnuniyet açısından bakarsak çok memnun olduk. Böyle fiyata bu kadar temiz, hijyenik olacağını beklemiyorduk. Sonuç olarak çok memnun kaldık.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
Doyuranlar Ata Hotel
Doyuranlar Ata Hotel

-

Açık büfe kahvaltısı

Yeni bir otel olması, temiz ve ailece işletilen bir tesis. Açık büfe kahvaltısı oldukça doyurucu.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Kilitbahir Apart Butik Otel
Kilitbahir Apart Butik Otel

-

Yatak ismini koydukları bir cisim

30 Nisan 2017 tarihinde bir gece konakladığımız Kilitbahir Apart Butik Otel'de bir daha kesinlikle ve kesinlikle kalmam. İnternette araştırmalarımız sırasında bulduğumuz, 3 (üç) aile olarak gittiğimiz apart beklentilerimizin tam tersi çıktı. Kültür gezisinde bulunmamız nedeniyle pansiyona geç gireceğimizi ve odamızda bir sıkıntı olup olmadığını sorduk, aldığımız cevap bir sıkıntı olmadığı yönündeydi. Akşam 23 civarı tesise girdik ve ilk şoku yaşadık. Bize telefonda belirtmiş oldukları fiyat iki kişilik fiyatmış, oysa biz rezervasyon anında çocukların olduğunu da ifade etmiş ve ona göre fiyat almıştık. Ama öyle değilmiş. Özgür Bey diye biri karşıladı, odaya çocuklar için ek yatak koyduklarını ve yatak başı 40 TL alacaklarını söyledi. Gece yarısı olduğu için yapacak bir şeyimiz olmadığı için kabul ettik. Ek yatak diye koydukları şey yaklaşık 5-6 cm genişliğinde ve her dönmenizde bütün demirleri hissedeceğiniz, yatak ismini koydukları bir cisimdi. Diğer odada kalan arkadaşların durumu daha da vahimdi. Çünkü yatak diye söyledikleri şey hepimizin bildiği çekyattı. Yani yatak parası yerine çarşaf parası verilmiş oldu. Diğer arkadaşımızın odasında tuvalet yoktu. Ortak tuvaleti kullanmaya yönlendirdiler. Özgür Bey'e şikayetlerimizi dile getirdik ama resmen işinize gelirse diye davrandı. Gerek fiyat gerekse yatak durumunu söyledik ama çözüm bulamadık. Odada su olmaması nedeniyle su rica ettik, bir sürahi getirdi, diğer oda için de isteyince de beklediğimiz şekilde terslendik. Neyse deyip odalara çekildik. Sabah oflaya poflaya hepimiz yataklarımızdan bir taraflarımızı tutarak kalktık. Kahvaltımızı yapalım, gezimize devam edelim dedik. Ya Allah aşkına kahve soruyoruz yok dediler, çocuklar omlet tarzı bir şeyler yerler diye sorduk, yok dediler. İşletme sahibini sorduk, İstanbul'da dediler. Yani kısaca burnumuzdan geldi. Toplam 10 kişiydik. Ama hiçbirimiz memnun kalmadık. İnsan kendine yapılmasını istemediği şeyi başkasına yapmamalı ve misafirlerini de bu yönde ağırlamalı diye düşünüyorsanız kesinlikle burası için düşünmeyin. Burada bir daha kalır mıyım, asla. Tavsiye eder miyim, asla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
Doğal Hayat Ev Pansiyon
Doğal Hayat Ev Pansiyon

-

Manzara süper

İnternetten görüp ayarladığımız bir apart, harika, tam ev ortamı, neye ihtiyaç duyuyorsanız var ve en önemlisi tertemiz. Biz 4 farklı aile kaldık, 2 evi de kullandık fakat aynı ailedenseniz bir ev bile yeter, yeterince yatak var. Yatak odalarında yatakların hepsi bazalı, yani koltukta yatmıyorsunuz ve bir odada kendi ailenizle kalabiliyoruz. Manzara süper. Kilitbahir Kalesi, Namazgah Tabyası tam önünüzde ve karşınızda Çanakkale Boğazı, Çanakkale gece ayrı güzel gündüz ayrı. Boğaza karşı kahvaltı harika. Nevresimler mis gibi kokuyordu. Hayal Hanım da güler yüzüyle bizi çok memnun etti, daha ne diyeyim?

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
King Korkmaz Pansiyon ve Aile Apart Daireleri
King Korkmaz Pansiyon ve Aile Apart Daireleri

-

Her şeye anında ulaşmak

Hijyen bakımından kaldığım en temiz pansiyondu. Eceabat'ı gezmekten sadece akşamları gelebiliyordum. Geldiğim zamanda çok rahat ettim. Sabah güzel bir manzara istiyorsanız, her şeye anında ulaşmak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim.

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)
King Korkmaz Pansiyon ve Aile Apart Daireleri
King Korkmaz Pansiyon ve Aile Apart Daireleri

-

10 üzerinden 10

Geçen hafta kalmıştım burada. Gayet temiz ve hoş bir pansiyondu. Sahibi Gökmen Bey bize çok sıcakkanlı davrandı. 10 üzerinden 10.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
King Korkmaz Pansiyon ve Aile Apart Daireleri
King Korkmaz Pansiyon ve Aile Apart Daireleri

-

Çarşaflar temiz değildi

Bir kere pansiyonun internet sitelerinde paylaştığı fotoğrafla ilgisi yok. Burası bir hostel. İlk şoku bizim gibi muhtemelen binayı dışarıdan ilk gördüğünüzde yaşayacaksınız. İkincisini de odayı gördüğümüzde yaşadık. Küçük, hizbe bir oda. Yastık kılıfı ve çarşaflar temiz değildi. Tuvalet ve duş olarak 1 m2'lik tek bir kabin. Havlu yok. Temiz çarşaf istemek için bir muhatap bulmaya çalıştık. Resepsiyonu olmayan bir binada bu pek mümkün olmuyormuş, bunu da öğrenmiş olduk. Neyse daha ne anlatılır. Kısaca 10 üzerinden sıfır. Kalın sağlıcakla.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (2)
King Korkmaz Pansiyon ve Aile Apart Daireleri
King Korkmaz Pansiyon ve Aile Apart Daireleri

-

Aradığınız her şeye yakın

7 sene önce de burada kalmıştım ama bir yer ancak bu kadar gelişebilir. Hem rahatlık hem de aradığınız her şeye yakın olmak istiyorsanız kesinlikle tavsiye ederim. İşletmecisi Gökmen Bey'in ilgisi, alakası da cabası.

 • Faydalı buldum (3)
 • Faydalı bulmadım (0)
King Korkmaz Pansiyon ve Aile Apart Daireleri
King Korkmaz Pansiyon ve Aile Apart Daireleri

-

Temizlik ve hijyen

Temizlik ve hijyen açısından çok iyi bulduğum nadir pansiyonlardandı. Eceabat'ın merkezi gibiydi. Aradığım her şeye çok rahat erişebildim.

 • Faydalı buldum (2)
 • Faydalı bulmadım (0)
King Korkmaz Pansiyon ve Aile Apart Daireleri
King Korkmaz Pansiyon ve Aile Apart Daireleri

-

Yatak ve odaların büyüklüğü ideal

Yatak ve odaların büyüklüğü açısından bir sorun yoktu. İşletme sahibi Gökmen Bey'di her halde, misafirperverliğiyle bizi mutlu etti. Puanım : 10

 • Faydalı buldum (1)
 • Faydalı bulmadım (0)