Bayramiç Otelleri

En iyi 1 otel, en uygun fiyatlar

Bayramiç Hakkında

Bayramiç Gezilecek Yerler

Bayramiç Otel Fiyatları

Yemyeşil bir doğa ve huzurun tam ortasında konuklarını ağırlayan Bayramiç otelleri en yoğun dönemini yaz sezonunda yaşamaktadır. Bayramiç otel fiyatları da yaz sezonunda diğer sezonlara oranla belli bir miktar yükselmektedir.

Dört mevsim konuklarını ağırlayan Bayramiç otelleri, tatilin de başlaması ile haziran, temmuz ve ağustos aylarında neredeyse tam doluluk oranına ulaşmaktadır. Bu sebeple yaz sezonunda bölgede hizmet veren tesislerde konaklamayı düşünenlere tavsiyemiz kesinlikle erken rezervasyon yaptırmalarıdır.

Bölgedeki termal tesisler ise yaz aylarının yanı sıra bahar aylarında da yoğunluk yaşamaktadır. Termal tesisler için de erken rezervasyon yaptırmak hem rahat konaklama hem de indirimli konaklama fiyatlarından faydalanmak için önemlidir. Bayramiç otel fiyatları yıl içerisinde sezonlara göre farklılık göstermektedir. Ancak erken rezervasyonla artan bu fiyatlar ekarte edilebilir.

Bayramiç otel fiyatları, tesislerin konuklarına sunmuş olduğu hizmetler ve sağladığı olanaklarla da bu farklılık üzerinde etkilidir. Yine de zevkinize ve bütçenize en uygun tesise erken rezervasyon yaptırarak indirimli konaklama fiyat kampanyalarını yakalayabilirsiniz.

Bayramiç Otel Yorumları

1

Koç Termal Otel

fatma budal - 21 Kasım 2018, Çarsamba 15:22

Tavsiye etmiyorum

Oteli kesinlikle kimseye tavsiye etmiyorum. Otele geldiğinizde resepsiyondaki görevliler ve otelin sahibi güler yüzlü değil. Bir şey istemeye çekiniyorsunuz. Bir eleştiride bulunduğunuzda hemen cevap ile karşılaşıyorsunuz. Havuzları soğuk, odaların kliması siz odaya yerleştikten sonra açılıyor ve odanın ısınması için 2 saat geçmesi gerekiyor. Otele karşı eleştiride bulunduğunuz zaman kabul etmiyorlar. Paranız ile rezil oluyorsunuz.