Kuru Fasulyeci Ender Usta (Merkez), Kavacık mekan profili ve Kuru Fasulyeci Ender Usta (Merkez) hakkında detaylı bilginin yer aldığı tanıtım sayfası.

Kuru Fasulyeci Ender Usta (Merkez)

0.0puan

Kuru Fasulyeci Ender Usta (Merkez) Tanıtımı

Kuru fasulye... Her evin vazgeçilmez yemeği, her lokantanın aranan lezzeti kuru fasulyenin tadını burada özel kılan ise, fırında Ender ustanın tarzıyla pişiriyor olması...

Her gün 150-200 kişiyi ağırlayan Ender Usta Lokantası'nda yöresel tatlara ek olarak enfes köftesi de farklı bir seçenek olarak sunuluyor.

Ender Demir'in sahibi olduğu lokanta her gün 250-300 kişiyi ağırlıyor "Yarın görüşürüz" diye ayrılan. Bir de çok uzaklardan gelenler var, özledikleri tatlarla burada buluşanlar ve yemeklerimizi merak edip, iştahla bitirenler.

Her gelen farklı bir tatla lezzetlendirse de damağını, lokantanın en güzel yemeği, fasulye olarak kazınıyor hafızalara. Ender Usta'nın özel lezzetleri bu kadar güzel sunulunca müdavimleri de çok oluyor elbette. Şehir içi semtlerden özel olarak lokantamıza gelenler olduğu kadar, devlet büyükleri ve sanat dünyasının ünlü isimleri de lokantamıza geldiklerini belirtiyorlar.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Yakınındaki Oteller

Haritada göster

Çavuşbaşı Cad. Sulh Sok. No:4 (Şekerbank Yanı)

  • Kavacık

Bölgede Son Yorumlananlar

Son İncelenenler