Kule Bar

  • Muğla / Bodrum
  • Cumhuriyet Cad. Dr. Alim Bey Bedesteni No: 55

Kule Bar

12 ay boyunca açık olan Kule Bar, canlı performansları farklı ortamıyla Bodrum'da Rock müziğin mabedi olmaya devam ediyor.

9 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
9
Fiyat-performans ideal
10

-

Bence Bodrum'un en iyi birkaç barından biri. Rock müzik sevenlerin de sevmeyenlerin de bayılacağı keyifli bir ortamı var. Sezon sonunda sabaha karşı gitseniz dahi çalışanları hep nazik. Dekoru süpersonik, müzik seçimleri ve içkileri lezzetli, fiyat-performans ideal. :)

9
Eğlenceli, kaliteli, fiyatlar uygun
8

-

Harika doğal ortam. Her şey ayarında. Olduğunuz gibi davranabiliyorsunuz. Eğlenceli, kaliteli, fiyatlar uygun...

9
Unique tarafından...
10

-

My last night in Bodrum i visited Kule Bar - favourite place of my boyfriend. İ was very impressed - interesting design of interior, amazing music(what i even didn't expect, i liked every single song), but the most important it's stuff - professional bartenders!!! İf you want to have a great mood better have a seat in front of the bar:) the only one negative point - prices are very expensive, but this place worth vi.. Devamını Göster

9
Rock için iyi bir tercih
10

-

Türkiye'nin en iyi rock mekanlarından biri. İçerdeki detaylar, aksesuarlar çok ilgi çekici. Mutlaka görülmesi lazım gelen bir mekan.

9
Rock severlerin mekanı
8

-

Rock müzikten çok hoşlanmasam da eğlendiğim bir geceydi. Rock müzik severlere tavsiye ederim.

9
Top of kule
10

-

Motosiklet tutkunu olarak uçmayı vaad eden mekan. :)

9
Rock sevenlere
10

-

Bodrum'un en iyi iki rock mekanından biri. Rock sever ve yüksek sesle müzik dinleyerek kafa dağıtmak isteyenler için on numara beş yıldız bir tercih olacaktır. Fiyatlar makul...

9
Rock sarhoşluğu
10

-

Kışın bile gitseniz her daim dolu olan, içeriye girdiğiniz andan itibaren gerek dekorasyonu ve atmosferi, gerek eğitimli ve deneyimli çalışanları, içki yelpazesinin genişliği, gerekse kompozitör edasıyla arka arkaya çaldığı muhteşem parçalarıyla sizi sarhoş eden DJ ile bu şarkıdan sonra gideceğim deyip sabaha kadar kaldığınız süper bir rock bardır.

9
İyi Dj, Güzel Ortam
10

-

Bodrum'da gittiğim yegane mekan. Tabiki müzik zevkiyle alakalı bir durum, çalınan parçaların zevkinize hitap etmesi gerek, ben şahsen rock çalan mekanlarda burasının ve Kaş Mavi'nin dj ini beğeniyorum. Çoğu kez kalkmak üzereyken çok iyi parça çalınıp da bir içki daha alayım bari dediğim durumlar olmuştur. Bu arada 23 e kadar aldığınız içkinin aynısını bedava veriyorlar.