Küçük Otto

  • İstanbul / Beyoğlu / Asmalımescit
  • Şehbender Sok. No:5/1

Küçük Otto

İstanbul'un en hip mekanlarından biri olan Küçük Otto, hafta sonları yemek saatinden sonra adeta küçük bir klübe dönüşüyor. Samimi bir ortamın yansıtıldığı mekanın duvarları, geniş aynalar ve müşterilerin yaptığı pastel boya desenlerle kaplı.

Genellikle müşterileri arasında Beyoğlu'nda yaşayan yabancılar, konsolosluk mensupları, iş adamları ve öğrenciler bulunuyor. Ancak mekana en çok reklam ve sanat çevreleri ilgi gösteriyor. Özellikle yemek saatinden sonra daha da yükselen elektronik müzik ile gelenler, istedikleri gibi dans edip eğlenebiliyor.

Küçük Otto, Pazar günleri hariç 11.00-04.00 saatleri arasında hizmet veriyor. Timeout Yeme İçme Ödülleri'nden ‘'En İyi Asmalımescit Mekanı'' kategorisinde birinci seçilen Küçük Otto'nun 40 kişilik oturma kapasitesi bulunuyor. Ayakta ise bu kapasite 100-150 kişiye kadar çıkabiliyor.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Tulum peynirli tulum pizzası müthiş :)
10

-

Küçük Otto'ya gitme nedenlerimin başında, damak tadınızı şenlendiren tulum peynirli pizzası geliyor. Üzerinde bol roka ile sunum yapılan pizzayı denemeden, Otto'ya gitttim demeyin. :) :)

Yakınındaki Oteller