Küçük Meyhane

  • İstanbul / Beyoğlu
  • Tomtom Mah. Tosbağa Sok. No:14/A

Küçük Meyhane

TomTom'un Küçük Meyhanesi, 'Casual Meyhane ' formatı ile yeni bir meyhane konseptini İstanbul ile buluşturuyor.

En kaliteli malzemeler kullanılarak hazırlanmış soğuk ve sıcak meze seçenekleri, seçkin Türk Sanat Müziği parçaları, duvarlardaki klasik ve çağdaş öğeleri harmanlayan özel tasarım çizimleri, uygun fiyatları ve kaliteden ödün vermeyen servisiyle Küçük Meyhane günün her saatinde eğlenmeyi bilen, meyhane kültürünü sevenlerin buluşma noktası olacak.

4 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
4
Hoş müzik kaliteli ikramlar
10

-

Merhabalar. Küçük Meyhane gerçekten çok hoş sohbetinizi edip kafanızı dinleyebileceğiniz ailece gidilebilecek nadir yerlerden biri. Gerek yemekleri gerek mezeleri gerekse mükemmel ev sahipliği ve uygun fiyatları ile gidip görmenizi tavsiye edebileceğim bir mekan.

4
Lezzetli mezeler, harika müzik
10

-

Çok keyifli, eğlenceli bir akşam yemeği idi. Güzel canlı müzik, lezzetli mezeler, ilgili ve güler yüzlü personel... Restoranın "Beyaz Zambak" ödüllü olduğunu ayrıca belirtmek isterim.

4
Beyoğlu'nda rakı için ilk tercihlerimden
8

-

Beyoğlu'nda meyhane konseptini bulabileceğiniz bir mekan. Soğuk ve sıcak mezeler çeşit olarak bol ve hepsi de oldukça lezzetli. Müzik arka fonda, sohbeti engellemeyecek şekilde devam ediyor ve bu benim gibi "eller havaya" mekanlarından kaçan biri için şahane. :) Eğer hafta sonu gidecekseniz mutlaka rezervasyon yaptırın; yoksa yer bulmanız neredeyse imkansız.

4
Rakı masasında sohbeti sevenlere göre
8

-

Tatlı ve güzel bir mekan. Eğer çok çalgılı çengili bir meyhane yerine, daha sakin sohbet edebileceğiniz biz meyhane arıyorsanız burası tam size göre. Mezeleri ve ara sıcakları oldukça lezzetli. Ancak rezervasyon yaptırırken, iç tarafta yer alan masalarda oturmak istediğinizi söyleyin. Zira kapıya yakın oturunca, kapının sürekli açılıp kapanması dolayısıyla biraz üşüyebilirsiniz.

Yakınındaki Oteller