Küba Bar

  • Muğla / Bodrum
  • Neyzen Tevfik Caddesi No:62

8 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
8
Alkol ücretleri çok fazla, müzikler kötü
2

-

Cumartesi gecesi, sezon daha bitmemiş, saat 01'de, Bodrum'un en popüler yerinde -ki manzarası da güzel bir mekan nasıl bu kadar boş olur diye düşünürken hesabı ödeyince anladım. Eee sen bir vodka+vişneden 45 TL alırsan tabi insan gelmez. Ayrıca öyle kaliteli bir ortamı da yok. DJ'in performansı da oldukça kötüydü. Ne kadar leş -popüler parça varsa onları sağ olsun çaldı durdu. Heralde Gülşen ile Demet Akalınla bir .. Devamını Göster

8
Eğlencenin odak noktası
10

-

Öncelikle elit bir mekan ve eğlencenin odak noktası, fiyatlar biraz pahalı olsa da gidip eğlenmeye değer bir yer.

8
Personel ışık hızıyla çalışıyor
10

-

Fiyatlarının da yaş ortalaması gibi yukarıda olduğu bir mekan. :) Her daim kalabalık olduğundan rezervasyon yaptırmanız tavsiye edilir. Çalan şarkılar gibi personelin ışık hızıyla yapmış olduğu servis bence oldukça güzeldi ve süper vakit geçirdim.

8
Nerede o eski günler?
4

-

Müzik kalitesi çok kötüleşti, orijinal halinden eser kalmadı, çalışanlar önde ve mutfaktakiler ancak bu kadar kaba olabilirler, sona doğru yelken açmış hızla ilerliyor.

8
Kötü
2

-

Eski kalitesi yok.

8
Kalitesini yitirmiş
2

-

Son gidişimizde bir daha gitmemeye karar verdim. Yan masadaki kadınları defalarca uyardık. Şikayet ettiğimizde mekan sahiplerinin tanıdığı diye bir şey yapılmadı ve biz mekanı terk etmek zorunda kaldık. Hala inanamıyorum. Tam bir rezillikti.

8
Eğlence hayatının duayeni
10

-

En son yılbaşında gitmiştim ve yazın olduğu gibi tıka basa doluydu. Yıllardır çizgisinden ödün vermeyen ve popülerliğini yitirmeyen eğlence duayeni bir mekan. Fiyatlar gördüğü talebe paralel bir parça yüksek ancak Bodrum'a gidip Küba'ya gitmemek olmaz.

8
Mimarisi çok güzel
6

-

Daha çok orta yaş kesimine hitap ediyor ve hafta sonları çok kalabalık. Fiyatlar da oldukça uçuk. Mimari olarak güzel ancak gitmek için bence çok da yeterli bir sebep değil.