Kızılkayalar Hamburger - Taksim

  • İstanbul / Beyoğlu / Taksim
  • Sıraselviler Cad. No:6

Kızılkayalar Hamburger - Taksim

Kızılkayalar Hamburger'de hamburger her zaman vardı ama müsterilerimize bambaska bir lezzeti sunmak ve onların damak tatlarına hitap etmek için hamburgerimizin sosunu yepyeni bir yöntemle müşterilerimize sunduk.

Sonunda diger büfelerin tadını yakalayamadığı özel bir ürünü müşterilerimize sunmustuk. Hamburger'e yoğunlaşmaya karar verdik. Bunun için, ismimizi Kızılkayalar Büfe'den Kızılkayalar Hamburger'e çevirdik ve bu ismi tescilledik. Bir Türk Hamburger'i sektördeki diğer yabancı hamburger üreticilerinin dikkatini çekmeyi başarmıstı.

Kızılkayalar Hamburger'in sevilmesinin en önemli nedenlerinden birisi de Türk Halkı'nin damak tadını bilenler tarafından üretilen bir hamburger olmasıdır. Türkiye'de yapilan ve tüketicilerin damak tatları doğrultusunda hazırlanan ankette Kızılkayalar Hamburger, sektörün önemli hamburger üreticilerin önünde çıkarak hamburgerdeki iddiasını göstermiştir.

6 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
6
Islak hamburgerde eşi ve benzeri yok
10

-

Islak hamburgerde eşi ve benzeri yok. Tost ve döner çeşitleri mükemmel bir alternatif. Siyasi düşünceler yapılan yorumlara aldanmayın. Bu lezzetin deneyimini mutlaka yaşayın.

6
Beğenmedim
2

-

Tüy çıktı diye kavga çıkardılar. Yemeklerinden tüy çıkıyor.

6
Müşteriye hayır demek
2

-

Taksim Kızılkayalar'dan kaşarlı durum siparişi verdim. Dönerin az olmasını istedim ama kasadaki beyefendi olamaz öyle bir şey standardı var dedi. Ben böyle bir servis hayatımda duymadım. Tabiki standart var ama müşteriye hayır demek hiç hoş bir tutum değildi. Sonuçta hazire bir yiyecek değil, isteğime göre yapıp yardımcı olmalarını beklerdim.

6
Bu mekandan uzak durun
2

-

Asla tavsiye etmiyoruz! Rezalet bir yer.

6
Gitmeyin, yemeyin...
2

-

Son olaylardaki tavrından sonra kesinlikle gidilmemesi gereken yer. Zaten her yer ıslak hamburgerci dolu, ihtiyaç da yok buraya.

6
Hamburgerimi siyasetle kirletme
4

-

Yemeğime siyasetini karıştıran bir zihniyetten alışveriş yapmak istemiyorum artık. Beğenerek mutlaka haftada 1 defa gidiyorduk.

Yakınındaki Oteller