Kırevi Restaurant & Cafe

  • İstanbul / Fatih / Sultanahmet
  • Divan Yolu Cad. Hoca Rüstem Sok. No:9 D:1

Kırevi Restaurant & Cafe

Modern ve şık dekoru ile Kırevi Restaurant & Cafe, dünya standartlarındaki lezzeti ve şıklık anlayışı ile kendinizi özel hissedeceğiniz Osmanlı mutfağından ve yabancı ülkelerin mutfaklarından alınan özel yemek türleri ile lezzetler sunar. Kırevi menü eski ve yeniyi; bildiğimiz Osmanlı ve İtalyan yemeği pişirme sanatını çağdaş stili ile sunarak, mutfakla ilgili tecrübenizi genişletmektedir.

Kırevi menü; Meze çeşitleri ve zeytinyağlı çeşitleri, salataları, çok sayıda balık ve deniz ürünleri, Izgara çeşitleri, soslu yemekleri , vejeteryan yemekleri, iyi seçilmiş tatlıları, kahvaltı çeşitliliği, en iyi uluslararası ve Türk şarapları ile uluslararası ve yerli birçok özel lezzeti menüsünde bulundurarak beklenen lezzeti sunmaktadır.

Özel organizasyonlar ve gruplar için fix menü seçeneği mevcuttur. Kırevi Restaurant & Cafe'de, sultanlara layık Türk kahvaltısı eşliğinde yeni gününüze ziyafet ile başlayabilirsiniz. Aydın Öz ve ekibi hergün canlı müzik performansı ile yemeğinize eşlik edecek bunun yanı sıra gece 12 den sonra karaoke show eşliğinde hem siz hem sevdiklerinize benzersiz bir gece yaşayacaksınız.

İsteğe bağlı olarak önceden belirtilen tarz ve biçimde eğlence hizmetlerimizde mevcuttur. Medeniyetlere beşik olmuş Sultanahmet'te güzel bir gün geçirip tarihe tanıklık etmek için mekanımız sizlere 09.00-04.00 saatleri arası restaurant & cafe & barımız hizmetinizdedir.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın