Kiki - Ortaköy

  • İstanbul / Beşiktaş / Ortaköy
  • Mecidiye Mah. Osmanzade Sok. No:8

Kiki - Ortaköy

Akşamüstü sakin bir kahve molası vermek veya erkenden bir şeyler atıştırmak için Kiki ideal. Kiki'nin içerideki masaları bol güneş alan yemyeşil, sakin ve huzurlu bir bahçeye bakıyor. Biraz üşümekten korkmayan, temiz havayı seven, özellikle de sigaradan vazgeçemeyenlere bahçe(miz) yıl boyunca açık (üşüdüm diyenlere ısıtıcı ve battaniye tedarik ediyoruz).

Akşamları romantik bir yemekte buluşmak veya coşkulu bir doğum günü partisi düzenlemek (77 kişiye kadar grupları bekliyoruz) isteyenler için ışıkları karartıyoruz. Ama unutmayın, gece yarısı yaklaşırken (genellikle 11 buçuk civarı) masaları kaldırıp dans pistini açıyoruz.

Kiki'de çalan djler İstanbul'un alternatif gece hayatına kimliğini kazandıran, paralel yaratıcı evrenlerden gelen yazarlar, sanatçılar, plak dükkanı işletmecileri. Funk, house, disco ve diğer birçok müzik türünün beklenmedik bileşimleriyle parti saat 4'e kadar devam ediyor.

İlhamını Akdeniz ve Ege mutfaklarından alan Kiki menüsü taze sebzeler ve deniz ürünleriyle dolup taşıyor. Sadece Türkiye'den değil, İtalya ve İspanya'dan da yaratıcı tarifler Kiki'nin mutfak tezgahında buluşuyor. Kiki'de yemek kişi başına içki dahil yaklaşık 50-60 TL.

Kiki misafirlerine İstanbul'un yerel, rahat ve yaratıcı enerjiyle dolu yüzünü gösteriyor.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Yakınındaki Oteller