Kaşıbeyaz Et Restoranı, Florya mekan profili ve Kaşıbeyaz Et Restoranı hakkında detaylı bilginin yer aldığı tanıtım sayfası.

Kaşıbeyaz Et Restoranı

2.0puan

Kaşıbeyaz Et Restoranı Tanıtımı

1974 yılında Aksaray'da kurulan Kaşıbeyaz Et Restoranı, 1987 yılından beri Florya'da hizmet vermektedir.

Kaşıbeyaz Et Restoranı; 700 kişilik kapalı salonu, 40 kişilik VIP salonu, 200 kişilik bahçe kapasitesi, çocuk odası, internet hizmeti ve 250 araçlık otoparkı ile kusursuz hizmet anlayışının ön plana çıkarıldığı özel bir mekan.

Şef Halis Acil ve ekibinin hazırladığı Kaşıbeyaz Et Retoranı'nın mönüsünde Antep yemekleri ve kebaplar ön planda. Ali Nazik, Fıstıklı Kebap, Sarımsak Kebabı, Soğan Kebabı ve Abugannuş iddialı kebap çeşitlerimizden yalnızca birkaçı.

Kaşıbeyaz Et Restoranı'nda ayrıca her pazar Antep yöresine özgü mönü ile açık büfe kahvaltı keyfini yaşayabilirsiniz.

2 misafir tavsiyesi

  • Tarihe Göre Listele
  • Puana Göre Listele
  • En Faydalılar
2
Ekmek yok

-

14 Şubat katliamı. Yemek var, ekmek yok, 5-10 dakika bekle, yine yok. 5 kişiden iste, ekmek yok, et soğudu, ben de patladım. Hesabı aldım, aç olarak ayrıldım. Sonra kız arkadaşımla da ayrıldık. Sakın bu hatayı siz de yapmayın. Erhan Kaya.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)
2
Hizmet sıfır

-

27 Haziran Cumartesi günü iftar yemeğine gittiğimiz Kaşıbeyaz Et Resotaranı'nda büyük bir hüsranla geri döndük. Kişi başı 100 lira aldığınız mekanda, hizmet sıfır, yemekler sıfır, masalar sıfır, garsonların ilgisi sıfır, zoraki getirdiğiniz garsonların suratını çekmekten sanki onlara silah zoruyla iş yaptırıyorsunuz. Daha önceki gelişlerimizde Kaşıbeyaz denilince üstünüze tanımazdık fakat iftarda önümüze koyduğunuz çorba, içli köfte, tatlılar olağanüstü lezzetsizdi. Lütfen aldığınız paranın karşılığını verin, hızlı çıkışın çabuk inişi olur. Üstüne bunlar yetmemiş gibi otoparkınıza da 20 TL ücret aldınız.

  • Faydalı buldum (0)
  • Faydalı bulmadım (0)

Yakınındaki Oteller

Haritada göster

Şenlikköy Mah. Çatal Sok. No:19

  • Florya

Bölgede Son Yorumlananlar

Son İncelenenler