Kasette

  • İstanbul / Beyoğlu / Asmalımescit
  • Korsan Çıkmazı No:6

Kasette

Müzik dinlemeye kasette başlayanlardır bunlar. Ancak plak da görmüşlerdir. Cd sonradan gelmiş aralarına katılmıştır. Ancak akılları kasette kalmıştır. sürekli yeniden düzenleyip yeniden dinlemeyi düşündükleri bir çanta, koli dolusu kasette kalmıştır.

Hatta bu nedenle ailelerinin evinde bulunan, radyo ve nadiren muhabbet şarkıları cdlerini dinlemek dışında kullanılmayan dev pioneer müzik setlerini şehirden şehre taşıyacaklardır.

Kasette başlayanlar her şeyi anlar. Sonrakiler oyuncaktır onlar için. Kasette başlayanlar değişimi görmüştür, süreci takip etmiştir.

Süreci görebilenler akıl sır erdirebilirler. Akıl sır erdirmek kolay değildir bu devirde. Bu yüksek devirde, bu hızda her şey algının ötesindedir. Zamanı durdurup bakabilenlerdir akıl sır erdirenler. Geri kalan herkes algılamadan geçer gider. Akıl sır erdirenlerin ürünleridir bunlar. Alın. Algılayın.

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
İyi müzik
10

-

Asmalımescit'te beğendiğm, iyi müzik yapan mekanlardan biri. Özellikle güzel havalarda dışarda durmak ve iyi müzik eşliğinde eğlenmek güzel. Mekanın önünde bir düzen olmaması biraz karışıklığa sebep olabiliyor ama amacınız sadece kaliteli müzik eşliğinde eğlenmekse kesin gitmelisiniz.

Yakınındaki Oteller