Kallavi Kadıköy

  • İstanbul / Kadıköy / Fenerbahçe
  • Zühtüpaşa Mah. Recep Peker Cad. Şefikbey Sok. Yoğurtcu parkı karşısı No:9 Kızılkoprak /

Kallavi Kadıköy

Zeliha Köylü işletmeciliğinde 1991'den beri Anadolu Yakası'nda eğlence sektörünün nabzını tutan Kallavi Kadıköy, siz değerli müşterilerimiz için özel hazırlanmış menülerimiz ve canlı müzik performansıyla eğlence dünyasına ses getirmeye devam ediyor.

Mesul müdürlüğünü Tahsin Karakoç'un yaptığı Kallavi Kadıköy, fix menü uygulamasında ilk çığır açan işletmedir. 7'den 70'e herkese hitap eden kah personel hizmetiyle kah damak tadına hitap eden en hızlı ve samimi hizmet kalitesiyle gününüzün yorgunluğunu gamınızı kederinizi unutturup sizleri başka bir diyara alıp götürüyoruz.

Bir başka özelliğimiz damsız müşteri almayıp herkesi eşit şekilde ağırlamaktan gurur duyuyoruz. Ayrıca doğum günü kutlamaları, düğün yemekleri, kına geceleri, bekarlığa veda geceleri, şirket yemekleri, sünnet düğün yemekleri vb gibi organizasyonlarınızda Kallavi Kadıköy olarak en iyisini yapmaya en güzel hizmetimizi sizlere sunmaktan gurur duyarız

1 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
1
Mezeleri çok nefis
10

-

Kallavi Kadıköy'ü çok begendim. Mezeleri çok nefis, özellikle börek veriyorlar, ısrarla tavsiye ederim. Servis çok güzel, fasıl ekibi muhteşem, solistleri var Senem diye muhteşem bir ses.

Yakınındaki Oteller