Kalamış Posh Restaurant, Kalamış

Kalamış Posh Restaurant

  • İstanbul / Kadıköy / Kalamış
  • Münir Nurettin Selçuk Cad. No:34

Kalamış Posh Restaurant

Kalamış Posh Restaurant şıklığı ve lüksü içinde barındırarak 2004 yılından beri sizlere daha iyi hizmet sunmaya çalışmaktadır.

Kalamış Posh Restaurant rahat lokasyonu, günün her saatinde şeflerinin Dünya mutfağından sunduğu lezzetli yemekleri, hafta sonu ve hafta içi zengin kahvaltısı, eğlence öncesi akşam yemekleri, yemek öncesi aperatif içkinizi yudumlayabileceğiniz zengin çeşitleri, birbirinden lezzetli kokteyller sunan bahçe ve teras barları ve her şeyden önemlisi şıklığın, sosyalliğin, rahat ve samimi bir atmosferi ile bir arada olduğu kalabalığı ile dikkatleri üstüne çekiyor.

Yazın gün batımını ve Kalamış koyunu evinizdeki kadar rahat koltuklarınızda seyredebilir, kışın ise girişteki botanik olarak düzenlenmiş kış bahçesinde sıcak şarabınızı yudumlayabilirsiniz. Kalamış Posh Restaurant, Pazar-Perşembe 10:00- 02:00, Cuma-Cumartesi 10:00-04:00 arasında hizmet vermektedir.

4 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
4
Yemekleri lezzetli
10

-

Artık Kalamış ile özdeşleşmiş, Anadolu Yakası'nda klasikleşmiş yılların özel mekanı. Yemekleri lezzetli, kokteylleri lezzetli. 10 numara müzikler çalan mekan istiyorsanız şiddetle tavsiye olunur. ❤

4
Kaliteli
10

-

Her zaman kaliteli ve iyi yemek, müzik ve eğlenceyi bir arada tutuyor, karaoke ve canlı müzik de var.

4
Kahvaltı
10

-

Kalamış Posh'un kahvaltısı denemeye değer.

4
Kalamış'ın gözdelerinden biri
6

-

Son yıllarda Kalamış'ın en popüler yerlerinden biridir Posh. Ne zaman gitsek cıvıl cıvıl. Özellikle cuma ve cumartesi akşamları geç saatlere kadar açık. Şarap içip, peynir tabağı söylemiştik ve çok memnun kalmıştık. Yan masaya gelen servislerden gördüğüm kadarıyla yemekleri de gayet güzel görünüyor. :)

Yakınındaki Oteller