İcebarist & Club Lounge

  • İstanbul / Sarıyer / Maslak
  • Windowist Tower Eski Büyükdere Cad. No:26

İcebarist & Club Lounge

İstanbul’un gözde mekanlarından Icebarist & Warm Lounge farklı tarzıyla her çarşamba karaoke konseptine yeni bir soluk getiriyor. Şehrin sıradanlaşan ve boğucu atmosferinden çıkmak isteyenler için kaliteli müzik ve eğlence alternatifi sunan Icebarist & Club Lounge, kendine has tarzıyla yarattığı karaoke konseptini her çarşamba karaoke severlerle buluşturuyor.

Icebarist & Club Lounge karaoke günleri Michael Jackson, Bon Jovi, Cool & The Gang, Eurythmics, Whitney Houston, Prince, New Kids on the Block, Modern Talking gibi 80’ler popüler müziğinin efsanevi isimleriyle başlıyor.

Bir nesli etkilemiş daha bir çok sanatçının artık klasikler arasına giren şarkılarıyla farklı bir karaoke deneyimi için Icebarist & Club Lounge’da sizleri bekliyor.

Tüm zamanların en büyük müzisyenlerinden 22 Grammy ödüllü Stevie Wonder’ın akıllara kazınmış şarkıları Icebarist’de yeni karaoke konseptiyle buluşuyor.

Non-stop bir eğlence anlayışı

Maslak'ta bulunan Windowist Tower binasının altında yer Icebarist & Club Lounge, dünyaca ünlü heykeltıraş ve tasarımcılar tarafından tasarlandı. Hafta içi her gün 15:00’ten 01:00’e kadar açık olan mekânda, cuma ve cumartesi geceleri ise eğlence 04:00’e kadar devam ediyor.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Yakınındaki Oteller