Hristo Restaurant

  • İstanbul / Sarıyer
  • Haydar Aliyev Cad. No:170 Tarabya /

Hristo Restaurant

Hristo Restaurant; büyüleyici dekoru, içinizi açan renkleri ve zarif estetiğiyle sizleri ağırlıyor, eski Tarabya fotoğrafları bulunan giriş katını takiben ikinci katta sade ve şık tablolarla dizayn edilmiş,üçüncü katta ise tarihi Hristo dokusunu özel toplantılarınızla görmek mümkün olacaktır.

Sarıyer’de Rum mutfağından zengin deniz ürünleri menüsü ile hizmet sunan Hristo, hem boğaz kıyısındaki doyumsuz manzarası hem de özgün lezzetleri ile ilgi çeken bir restoran. Sarıyer sahilinden, karşıda Beykoz sahiline uzanan panoramik enfes boğaz manzarasıyla günün tüm yorgunluğunu atabilirsiniz.

Hristo Restaurant, nitelikli servisi ve nezih ortamıyla da bir kere yolunuz düştükten sonra müdavimi olacağınız türden keyifli mekanlardan. Lezzet uzmanı usta aşçıları tarafından hazırlanan birbirinden leziz deniz ürünlerinden oluşan menüsü ile size eşsiz bir lezzet deneyimi yaşatacak olan Hristo, güler yüzlü personeli ve keyifle vakit geçirebileceğiniz ortamı ile gönlünüzü fethedecek. Sıradan bir güne unutulmayacak anlar katabileceğiniz Hristo, siz değerli misafirlerini bekliyor…
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Yakınındaki Oteller