Homeroom Restaurant, Cihangir mekan profili ve Homeroom Restaurant hakkında detaylı bilginin yer aldığı tanıtım sayfası.

Homeroom Restaurant

0.0puan

Homeroom Restaurant Tanıtımı

Cihangir Homeroom'da kendi müziğini götür, “'evinin odasında”' otur!

Homeroom'un önüne konulan küçük masalar daha mekana girmeden samimi bir görüntü yaratıyor. Eşyaların büyük çoğunluğu çizilip ısmarlama yaptırılmış. Mönü ise diğer restoranlardan biraz farklı. Yemekler “'Homebites”', “'Homepizzas”', “'Homegreen”' ve “'homepastas”' başlıkları altında sunuluyor. Kafenin kahvaltı mönüsünde “'London Calling”', “'Poğaçanın, açmanın yanına bir şey istiyorum”' ve “'Kahvaltıda Pide”' isimlerinde çeşitler var. Pidelerde beyaz peynir ve ıspanak gibi malzemeler kullanılıyor. Ayrıca kahvaltı servisini günün her saatinde bulabilmek mümkün.

Mönümüz kadar yemeklerimizin de isimleri oldukça ilginç. “'Etyemez”' ve “'Temel Reis”'adında pizzalarımız var.
Hamburger ve sandviç ekmekleri de Homeroom'un mutfağında pişiriliyor. Böylece müşteriler gün içerisinde sıcacık, fırından yeni çıkmış ekmekten yapılan sandviçler yiyebiliyor. Sağlıklı yemek alışkanlığını destekledikleri için hiçbir şeyi kızartmıyorlar. Yemeğin yanında gelen patatesleri de kızartmak yerine fırında pişiriyorlar.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşlerinizi Yazın

Yakınındaki Oteller

Haritada göster

Cihangir Cad. No:37/A

  • Cihangir

Bölgede Son Yorumlananlar

Son İncelenenler