Groove Restaurant & Bar

  • İstanbul / Beyoğlu / Asmalımescit
  • Şehbender Sk. No: 18 Tünel

Groove Restaurant & Bar

Asmalımescit'te iki yil önce açılan, hem restaurant hem bar olarak hizmet veren Groove eğlencenin ve damak tadının harmanlandığı en keyifli anlarınızın mekanı...

Sizi yerdeki çini mozaikleri, yüksek tavanı ve sıcak atmosferiyle karşılayan Groove kaliteli müziği, nam salmış mojitosu ve muhteşem lezzetleriyle Beyoğlu'nun vazgeçilmezleri arasında yer alıyor.

Ayrıca bahar ve yaz mevsiminde açık havada Asmalımescit'in keyfini Groove'un bahçesinde yaşayabilirsiniz. Groove Pazar günleri hariç her gün saat 10.00 - 04.00 arası açık.

Dünya Mutfağı'ndan birçok spesiyalitenin bulunduğu geniş bir menüye sahip olan Groove mutfağı şefin olağanüstü enerjisi ve tecrübesi ile bizleri lezzete davet ediyor.

Müdavimlerinin vazgeçemediği lezzetler arasında fesleğenli bonfile, hafif ve leziz salatalar ve pizzalar bulunuyor. Bunların dışında menüden birçok seçeneği tatmak da mümkün..

Bünyesinde iki bar bulunduran Groove çok geniş bir kokteyl menüsüne sahip.

Barmenlerinin soda, limon, rom ve naneyi bir simyacı gibi özenle karıştırarak elde ettiği Mojito ise mekanın imzası haline gelmiş durumda.

Groove'da yeni iksir ise shot mojito. Hem mojitoyu hem de shotlamayı sevenler için. Sandoz , apple martini ve Groove mojito halkasına yeni bir halka Satsuma mojito oldukça iddialı.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Yakınındaki Oteller