Gökçeada feribot saatleri ve seferleri.

Gökçeada Feribot Seferleri

Gökçeada tatilinizi planlarken Gökçeada feribot seferleri ile ilgili bilgilere göz atmayı unutmayın...

Gökçeada Feribot Seferleri

Gökçeada tatilinizi planlarken Gökçeada feribot seferleri ile ilgili bilgilere göz atmayı unutmayın...
Tertemiz denizi, doğal güzellikleri, tarihi varlıkları ile Ege'nin turizm merkezlerinden biri olan Gökçeada, ülkemizin en büyük adası. Konaklama tesisleri, doğa aktiviteleri ve bakir doğası ile de tatilcilerin ilk tercihlerinden biri.

Gökçeada'ya ulaşımda denizyolu neredeyse tek seçenek. Geçtiğimiz yıl adaya başlayan uçak seferlerini saymazsak Gökçeada feribotu adaya ulaşmada tatilcilerin tek alternatifi.

Gestaş Deniz Ulaşım'ın düzenlediği Gökçeada feribot seferleri Kabatepe'den karşılık olarak yapılıyor. Gökçeada feribotu için biletler Kabatepe iskelesinden, gidiş-dönüş olarak alınıyor. Biletler için herhangi bir ön rezervasyon yaptırmanıza gerek yok.

Yaz sezonunda yoğunluğa göre saatsiz olarak yapılan Gökçeada feribot seferleri, kış tarifesi kapsamında karşılıklı olarak günde iki defa yapılmaktadır. Gökçeada'dan sabah 07:00 ve akşam 17:00, Kabatepe'den sabah 10:00 ve akşam 19:00 saatlerinde sefer yapılmaktadır.

Hava koşullarına göre, şiddetli lodos ve poyraz fırtınalarının olduğu günlerde Gökçeada feribot seferleri iptal olmaktadır. Bu nedenle seyahatinizi planlarken meteorolojiden hava durumunu kontrol etmenizi öneriyoruz.

Gökçeada feribot seferleri ile ilgili detaylı saat ve ücret bilgisi için Gestaş Deniz Ulaşım'ın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın