G Balık

  • İstanbul / Beşiktaş / Kuruçeşme
  • Suada Club - Galatasaray Adası

G Balık

Suada Club - Galatasaray Adası’nın giriş katında yer alan G Balık Restoran, açık ve kapalı alanlarında kış ve yaz aylarında hizmet vermektedir.

Şef Ercan Turan’ın hazırladığı zencefilli levrek, çilekli ahtapot, deniz mantısı gibi deniz mahsullerinden oluşan zengin meze çeşitleri, midye çorbası “Moules Marinieres”, İspanyollar'ın ünlü “Paella”sı gibi Dünya klasiklerinin yanı sıra kılçıktan cips, fener balığı ciğerinden “G Balık Paté” gibi farklı lezzetlerle, kendine has çiğ balık seçenekleri, Saros körfezinden özel getirtilen canlı ıstakoz ve zengin taze balık seçenekleri misafirlerin beğenisini kazanmaktadır.

Klasik pişirme tekniklerinin yanı sıra ekmek hamuru içerisinde fırınlanarak, sıfır kılçıkla tandır şeklinde pişirilen balık lezzetleri de büyük ilgi uyandırıyor. Şarap menüsü ise yine her damak tadına uygun, son dönemin trendleri ve özel dünya klasiklerinden seçenekler sunuyor. Kışın 200 kişi, yazın 300 kişilik oturma kapasitesi olan G Balık’ta özel kutlama davetleri düzenlenebiliyor.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Yakınındaki Oteller