Fırtına Pansiyon

 • Pansiyon

Tesis Konaklama Fiyatları

- tarihleri arasında geçerli gecelik en uygun ortalama oda fiyatı.

  Fiyatlar Hakkında Önemli Bilgi

  Yukarıdaki fiyatlar bilgilendirme amaçlıdır. Tesiste veya operatörde değişiklik gösterebilir.

  Fırtına Pansiyon

  Bizde yıllar sonra kent yaşamının karmaşasından kaçarak doğduğumuz yere Çinçiva Köyüne yani Fırtına vadisine geri döndük, Pirimiz yıllar önce kentleri terk edip vadiye yerleşen ve Doğu Karadeniz'de Dağ Turizmini gerçek anlamıyla hayata geçiren Savaş GÜNEY''di. Ondan öğrendiklerimiz, kendi deneyimlerimiz ve yeni bir bakış açısı ile kent kaçkınlarına tatil seçenekleri sunmayı amaçladık. Adımızı da hemen yanımızda özgürce akan Fırtına'dan aldık.

  Ana binadaki sınıflardan birini yemek salonu,diğerini otantik bir oturma salonu,bir diğerine de üç oda ve ortak kullanılabilinen tuvalet banyo yaptık.

  Lojman da üç kişilik bir oda, çift kişilik iki oda ve ortak kullanılabilecek bir oturma salonu,banyo ve tuvalet bulunmaktadır.

  Ayrıca alt katında dört tek kişilik yatak ve bir şömine, üst katında iki tek kişilik yatak ve balkonu olan bir bungalov yaptık, ayrıca dere kenarına iki yataklı şirin bir bungalov ve bir kafeterya ekledik bu yıl, Dışarıda kullanılabilecek iki WC, bir şofbenli duş, bir de küçük Türk hamamı ortak kullanıma açıktır. Yerleşim alanımız çok geniş olmasına rağmen yatak sayımızı belli sınırlarda tuttuk.
  Yazının devamı  
  İlk görüşü siz yazın

  Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

  İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

  Görüşlerinizi Yazın

  Tesis Özellikleri

  • Sezon AralığıSezon Aralığı Belirtilmemiş
  • Kredi KartıKredi Kartı Sorunuz
  • OtoparkOtopark Yok
  • İnternetİnternet Yok