Kadıköy Fasıl Restaurant

  • İstanbul / Kadıköy
  • İskele Cad. Damga Sok. İffet Gülhan İşmerkezi No:9/1

Kadıköy Fasıl Restaurant

Fasıl Restaurant, 1990 yılından beri Kadıköy'de hizmet vermektedir. 21 yıllık geçmişiyle Kadıköy için klasikleşmiş, Kadıköylüler için vazgeçilmez olmuş samimi, sıcak ve dost bir mekandır. Yenilenen iç mekan tasarımı ve mutfağı ile ayrıcalıklı bir yere sahip olan Fasıl Restaurant, müşterilerine birbirinden lezzetli yemekleri, hoş müzik dinletileri ve sanatsal faaliyetleriyle hizmet vermeye devam etmektedir.

Fasıl'ın zengin menüsünü oluşturan lezzetli meze çeşitleri, Dünya mutfağından seçme yemekler ve taptaze kahvaltı çeşitleri sabah, öğle ve akşam yemekleri için büyük bir özen ve titizlikle hazırlanmaktadır.

Günlük olarak hazırlanan 9 farklı öğle menüsü, işyerlerine ve gruplara hem lezzetli, hem de hesaplı yemek yeme olanağı sağlamaktadır.Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Cumartesi akşamları canlı müzik programıyla haftanın yorgunluğunu atabilir, özel gün ve davetlerinizde rahatlıkla eğlenebilirsiniz. Ayrıca, dev ekranda maç izlemenin tadına varabilirsiniz.

Sanatın ve sanatçının yanında olmaya önem veren Fasıl Restaurant, Eylül 2010 yılından beri FasılArt konseptiyle müşterilerini sanatla buluşturmayı ilke edinmiştir. Her ay farklı bir ressamın tablolarından oluşan resim sergileri müşterilerimizle sanatçılarımızı buluşturmaktadır.
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın