Eskişehir Merkez Görülecek Yerler

Aşkın şehri olarak tabir edilen Eskişehir’in kent merkezi, zengin tarihi ve kültürüyle göz dolduran bir bölge…Kelime ile arama yap
Temizle x

Bu alandan kelime araması yapabilirsiniz.

Puana göre listele

Görüntülemek istediğiniz puan aralığını seçin.

Türü
Eskişehir Merkez Görülecek Yerler

Toplam 1 adet sonuç listelendi.

Sıralama Kriterleri Akıllı Listeleme
  • Akıllı Listeleme Akıllı Listeleme
  • Popülerliğe göre listele Popülerliğe göre listele
  • Puana göre listele Puana göre listele

Eskişehir Merkez Görülecek Yerler - Eskişehir Merkez En İyi 10 Yapılacak Şey

Aşkın şehri olarak tabir edilen Eskişehir'in kent merkezi, zengin tarihi ve kültürüyle göz dolduran bir bölge…
Ülkemizin en renkli şehirlerinden biri olan Eskişehir'in kent merkezinde yapılacak pek çok şey var. Eskişehir Merkez'de yapılacak şeyler nelerdir diye merak ediyorsanız, sizler için hazırladığımız listemize göz atabilirsiniz.

Kaplıca ve Hamamlarda Dinlenin: Termal turizm açısından oldukça önemli bir yere sahip olan Eskişehir'in kent merkezinde birçok kaplıca ve hamam bulunuyor. Sadece dinlenmek için değil, tıbbi amaçla da ziyaret edilen bu kaplıcalarda ve hamamlarda keyfinize keyif katmak, Eskişehir Merkez'de mutlaka yapmanız gereken şeylerden biri.

Çiğ Börek Yiyin: Eskişehir'in çiğ böreğini yemeden asla Eskişehir'den dönmeyin. Eskişehir Merkez'de bulunan kafe ve restoranlardan birine gidin ve bu muhteşem böreğin tadına bakın.

Tarihi Çarşılarda Alışveriş Yapın: Eskişehir Merkez'de bulunan Çukur Çarşı ve İki Eylül Caddesi'nde bulunan Esnaf Sarayı, özellikle hediyelik ürünler arayanlar için doğru adres.

Gondol Keyfi Yapın: Eskişehir Merkez'de bulunan Adalar Bölgesi'nde gondol keyfini yaşamadan asla Eskişehir'den dönmemelisiniz.

İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın