Eskişehir Pansiyonları

En iyi 89 pansiyon, en uygun fiyatlar

Eskişehir Pansiyon Fiyatları

Modern ve gelişmiş şehir hayatı ile ülkemizin en özel duraklarından biri olan Eskişehir, seyahat ya da iş amacıyla gelen ve uygun fiyatlı konaklama arayışında olan ziyaretçilerini Eskişehir pansiyonlarında ağırlıyor.

Şehrin içinden geçen Porsuk Çayı, kaplıcaları, parkları, renkli sokakları ve görülesi müzeleriyle muhteşem bir seyahat olanağı sunan Eskişehir, dört mevsim boyunca bambaşka bir güzelliğe bürünmektedir. Öğrenci şehri olarak da anılan il, bünyesinde çok sayıda kafe, bar ve restorana ev sahipliği yapmaktadır. Aktivitelerle dolu bir konaklama olanağı bulacağınız Eskişehir'de, aynı zamanda yıl boyunca çok sayıda konuk ağırlamasının da etkisiyle çeşitli konaklama birimi bir arada bulunmaktadır. Onlarca seçenek arasından dilediğini seçen ziyaretçiler arasında özellikle uygun bütçeli bir konaklama arayışında olanlar arasında Eskişehir pansiyonları sıklıkla tercih edilmektedir.

Aile ya da sevdiklerinizle konaklamak için gönül rahatlığıyla tercih edebileceğini Eskişehir pansiyonları merkezi konumlarıyla dikkat çekmektedir. Şehir merkezindeki pek çok turistik alana ya da banka, restoran gibi duraklara yürüme mesafesinde yer alan pansiyonlar ev konforunu aratmayan bir hizmet sunmaktadır

Genelinde Wi-Fi erişimi bulunan ve oda – kahvaltı olarak hizmet veren Eskişehir pansiyonları tesis özelliklerine göre farklılık gösterse de zengin açık büfe ya da kontinental kahvaltı olarak hizmet vermektedir. Tüm bunların yanı sıra bölgede yer alan diğer tesislerle kıyaslandığın Eskişehir pansiyon fiyatları ise hayli uygun bütçeli olmasıyla ön plana çıkmaktadır.

Bir kısmının erken rezervasyon olanağı sunduğu tesislere sitemiz üzerinde yer alan telefon numaralarından ulaşıp, detaylı bilgi alabilirsiniz. 2019 Eskişehir pansiyon fiyatları dönem dönem farklılık gösterse de erken rezervasyon fırsatlarından faydalanarak çok daha ekonomik bir seyahat olanağı bulabilirsiniz.

Eskişehir Otel Fiyatları

Ülkemizin en güzel kentlerinden biri olan Eskişehir'de pek çok konaklama alternatifi var ve otel fiyatları da buna bağlı olarak her bütçeye uygun.

İç Anadolu'nun en gelişmiş kentlerinden biridir Eskişehir. Hem ekonomik hem sosyal anlamda ülkemizin yaşanılası şehirlerinden biri olan Eskişehir'de pek çok otel ve konaklama tesisi mevcuttur. Buna bağlı olarak da otel fiyatları her bütçeye uygun, geniş bir seçenek sunar.

Eskişehir'de bulunan oteller hem turistik hem de iş amaçlı konaklamalar için çok idealdir.

Eskişehir'de oteller hem nitelik olarak hem de sayıca konaklama yapmak isteyenleri memnun etmektedir. Pek çok seçenek olması sebebiyle de Eskişehir'de otel fiyatları her bütçeye uygundur.

Eskişehir'de 2019 otel fiyatları bir önceki yıla kıyasla önemli bir değişiklik göstermemiştir. Eskişehir'de her mevsim konaklama imkanı olduğundan otel fiyatları da mevsime ve sezona göre büyük değişiklikler göstermemektedir.

Dilerseniz ekonomik dilerseniz lüks bir konaklama yapabileceğiniz Eskişehir otellerinde aradığınız fiyatlarda bir konaklama için araştırma yapıp, bütçenize uygun bir Eskişehir otelinde rezervasyon yaptırmanız mümkündür.

En İyi 2 Eskişehir Pansiyonu

Şelale Park Eskişehir

Pansiyon - Odunpazarı - 3 Misafir Yorumu

Eskişehir'in Odunpazarı semtinde yer alan ve Eskişehir seyahatinde mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında gelen Şelale Park, 38.000 m2 bir alanda yer almaktadır. İçerisinde yapay şelale bulunan park ismini yine bu şelaleden almıştır. Şelale toplamda 1400 m2'lik bir alana sahiptir. Parkın içerisinde Cervantes'in aynı adlı romanından Don Kişot heykelinin yanı sıra Sanço Panço heykeli ve yel değirmeni bulunmaktadır.

Yazı, kışı, baharı kısacası her mevsimi ayrı bir güzelliğe sahip olan Şelale Park, yalnızca şehirde yaşayanların değil yerli-yabancı pek çok turistin de Eskişehir'de sıklıkla
... Eskişehir'in Odunpazarı semtinde yer alan ve Eskişehir seyahatinde mutlaka görülmesi gereken yerlerin başında gelen Şelale Park, 38.000 m2 bir alanda yer almaktadır. İçerisinde yapay şelale bulunan park ismini yine bu şelaleden almıştır. Şelale toplamda 1400 m2'lik bir alana sahiptir. Parkın içerisinde Cervantes'in aynı adlı romanından Don Kişot heykelinin yanı sıra Sanço Panço heykeli ve yel değirmeni bulunmaktadır.

Yazı, kışı, baharı kısacası her mevsimi ayrı bir güzelliğe sahip olan Şelale Park, yalnızca şehirde yaşayanların değil yerli-yabancı pek çok turistin de Eskişehir'de sıklıkla ziyaret ettiği yerlerin başında gelmektedir. Parkın etrafı ziyaretçilerin üşümesini engellemek amacıyla kış aylarında ısıtıcılarla çevrilmektedir. Çocuk oyun alanına sahip olması nedeniyle çocuklu aileler için keyifli bir hafta sonu rotası olmuştur

Şelale Park'ta mini amfi tiyatro, kafe, çay bahçesi, restoran, seyir terası ve yürüme yolları yer almaktadır. Bu sayede siz ziyaretçiler de parkta sevdiklerinizle keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Parka özle aracınızla ya da belediye otobüsleriyle kolaylıkla ulaşım sağlayabilirsiniz. Siz de bölgeye turistik bir ziyaret planlıyorsanız Porsuk Çayı, Cumhuriyet Tarihi Müzesi, Sazova Parkı ve Meşhur Odunpazarı evlerini görmeden seyahatinizi bitirmeyin

Daha Fazla Bilgi»

Sazova Parkı Eskişehir

Pansiyon - - 1 Misafir Yorumu

Sazova Parkı, Eskişehir'in en büyük parkı olarak biliniyor. Resmi adı Sazova Bilim, Kültür ve Sanat Parkı. Yani burası klasik bir parktan çok uzak, tamamen özgün bir park.

400 bin metrekarelik bir alana kurulu olan Sazova Parkı, bu özelliği ile Türkiye'nin en büyük parkı olma özelliği taşıyor. İçerisinde gezebileceğiniz pek çok bölüm yer alıyor. Bu bölümler, Masal Köşkü, Sualtı Dünyası, Amfi Tiyatro, Bilim Deney Merkezi, Korsan Gemisi isimleriyle anılıyor ve her biri ayrı bir birim olarak hizmet veriyor
... Sazova Parkı, Eskişehir'in en büyük parkı olarak biliniyor. Resmi adı Sazova Bilim, Kültür ve Sanat Parkı. Yani burası klasik bir parktan çok uzak, tamamen özgün bir park.

400 bin metrekarelik bir alana kurulu olan Sazova Parkı, bu özelliği ile Türkiye'nin en büyük parkı olma özelliği taşıyor. İçerisinde gezebileceğiniz pek çok bölüm yer alıyor. Bu bölümler, Masal Köşkü, Sualtı Dünyası, Amfi Tiyatro, Bilim Deney Merkezi, Korsan Gemisi isimleriyle anılıyor ve her biri ayrı bir birim olarak hizmet veriyor. Bunların yanı sıra restoran, kahve evleri, gezi ve oyun alanları da yer alıyor Sazova Parkı'nın içerisinde. Parkın tamamını gezmek için en az bir yarım gün harcamak gerekiyor. Parkın içinde bir de ücretsiz gezi treni var. Dilerseniz trenle de gezebiliyorsunuz parkı.

Eskişehir – Kütahya yolu üzerinde bulunan Sazova Parkı'na özel aracınızla ya da Odunpazarı'ndan her 20 dakikada bir kalkan otobüslerle ulaşabilirsiniz. Şunu da belirtelim, parkın otopark ücreti sadece 1 TL. :)

Olurda bir gün Eskişehir'e giderseniz, Sazova Parkı'nı da mutlaka gezin. Şimdiden keyifli bir tatil geçirmenizi dileriz

Daha Fazla Bilgi»