Dolunay Restaurant İstanbul

  • İstanbul / Ataşehir
  • Barbaros Mah. Barbaros Cad. No:239 Batı Ataşehir /

Dolunay Restaurant İstanbul

İstanbul'un gözde semtlerinden Batı Ataşehir'de yer alan Dolunay Restaurant'ımız, eşsiz yemek kültürünü bütün orjinalliğiyle, modern dünyanın imkanlarından yararlanarak, gıda mühendisi kontrolünde sizlere sunuyor.

Ataşehir Dolunay'ın açılır kapanır pergole sistemli verandalı 110 kişilik sarı salonu, gündüz ve akşamları açık hava ferahlığıyla özgürce, sınırsız sohbet rahatlığını sunuyor.

110'ar kişilik beyaz ve kırmızı salonlarında sevdiklerinizle, dostlarınızla nezih bir ortamda hoş sohbet edebilir, keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

120 kişilik açılır kapanır pergole sistemli, manzaralı terasımızda, yıldızların altında arkadaşlarınızla rahat ve neşeli zamanların tadını çıkarabilirsiniz.

Cumartesi-Pazar günleri 9:30-14:00 saatleri arası Anadolu kahvaltı keyfini çıkarabilir, Digitürk, Lig TV, D-Smart, çocuk oyun salonu, Internet, özel toplantı salonları, otopark ve paket servisi hizmetlerimizin rahatlığını yaşayabilirsiniz.

İstanbul Batı Ataşehir'de Palladium AVM ve Hillside'ın bulunduğu Halk Caddesi'nde yer alan restoranımızda hergün 11:00-24:00 saatleri arasında siz değerli konuklarımızla karşılaşmaktan mutluluk duyacağız

Daha çok görüşmek dileğiyle...
İlk görüşü siz yazın

Şu ana kadar bir tavsiye yazılmamış.

İlk tavsiyeyi yazmak ister misiniz?

Görüşünüzü Paylaşın

Yakınındaki Oteller