Dodo Cafe

  • İstanbul / Kadıköy / Moda
  • Ferit Tek Sok. No:13/B

Dodo Cafe

Kadıköy Moda'da yer alan Dodo Cafe, İlk açıldığında ilginç oto dekoru,nefis hamburgerleri,sosis tabağı ve buz gibi birasıyla yepyeni bir ambians'ın öncülüğünü yaptı. İstanbul'da daha sonra açılacak olan bütün fast-food restaurantlara emsal oldu.

PUB Rally A.Aydın Göreli idaresinde,sürekli kendini geliştirerek hizmetlerine devam etti. Hamburger ve sosisle başlayan serüven ; yüz kaliteli çeşidi barındıran dev bir mutfağa dönüştü. Bugün sizlere türk damak tadını, dünya mutfaklarıyla harmanlayarak nefis lezzetler sunmakta...

5 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
5
Cızbız köftesi
10

-

Cızbız köftesi tek kelime ile harika, tam bir anne köftesi tadında. Yolunuz düşerse mutlaka denemenizi tavsiye ederim.

5
Malzeme kalitesi çok iyi
8

-

Tüm yiyecekler özenle hazırlanmış, malzeme kalitesi çok iyi. Yemek yediğinizi anlıyorsunuz. Gayet profesyonel bir ekip çalışıyor gerek mutfakta, gerek serviste. Moda'da acıktığınızda, makul fiyata doyabilmeniz için önereceğim ilk mekan Dodo Cafe'dir.

5
Mantarlı güveç yemenizi öneririm
8

-

Moda'da meşhur Ali Usta dondurmacısına çok yakındır Dodo. Mantarlı güveci gerçekten de çok güzel yapıyorlar. Tavsiye ederim.

5
Kumpir'in Moda'daki adresi
8

-

Dodo Cafe zengin menüsü ve uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyor. Özellikle kumpiri çok leziz ve Moda'da kumpir yapan başka bir yer daha yok. Atmosferi, enfes yemekleri, güler yüzlü sunumuyla Moda'nın vazgeçilmezlerinden biridir Dodo Cafe.

5
İyi kahvaltı
8

-

Dodo Cafe kahvaltısıyla meşhur Moda'da. Hem lezzetli ve çeşitli menüsü hem de uygun fiyatlarıyla kısa sürede sağlam bir kitle edindi kendine. Haftasonları oldukça kalabalık oluyor; yer bulmakta sıkıntı yaşayabilirsiniz. Eğer fırsatını bulursanız haftaiçi bir sabah ya da öğlen mutlaka uğrayıp sakin ortamda harika kahvaltının tadını çıkarın.

Yakınındaki Oteller