Cousin Restaurant & Bistro

  • İstanbul / Kadıköy / Bostancı
  • Tünel Yolu Cad. Bahçelerarası Sok. Club Sporium Tesisleri

Cousin Restaurant & Bistro

Cam kubbesi, tavan ışıklandırmaları, şık ve sıcak dekorasyonu ile 150 kişilik kışlık, 250 kişilik yazlık kullanımı ve terası ile düğün, davet ve her türlü organizasyonları ile hafta içi ve hafta sonları canlı müzik ve eğlencesi ile Anadolu Yakası'nın en seçkin ve kaliteli eğlence mekanı olarak hizmet vermektedir.

Haftanın 7 günü sabah 11:00 gece 02:00 arası açık olan Cousin Restaurant & Bistro, gün boyu İtalyan ve Türk mutfağından oluşan nefis salata, ızgara ve yemek çeşitlerini yerken, hafif müzik eşliğinde tenis seyredebilirsiniz. İşletmemiz için, kutlanacak bir etkinlikteki en önemli unsur, ortamın ve sunulan hizmetin mükemmelliğidir.

3 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
3
Cousin'de müzik harika
8

-

Cousin Restaurant & Bistro'da müzik harika. 20 Aralık 2013'te eşim ve 2 arkadaşımızla gittik. Sanat müziği harikaydı. Bizden başka 4'lü bir masa, bir de hepsi bayan 20-25 kişilik bir grup vardı. Sahnede kanun ve klavye harika sesi ve yorumuyla sanat müziğinin güzelliği, bayan grubun gevezelikleri ve aşırı kahkahalarından sahneyi de bizi de çok rahatsız ettiler. Yine bu güzel müziği ve sanatçıyı en kısa zamanda dinle.. Devamını Göster

3
Cousin'de eğlence bir başka
10

-

Öncelikle Cengiz Bey, Gönül Hanım ve Özal Bey'e ve isimlerini bilmediğim bütün çalışanlara grup surmenaja bizleri nişan törenimizde her anlamda eğlendirip mutlu ettiğiniz için sizlere sonsuz teşekkürler. Her şey çok güzeldi.

3
Müzik çok güzel
10

-

Düğün yemeğimizi Cousin Restaurant & Bistro'da yaptık. Anı defterimize kadar hazırlamışlar. Sadece 80 kişiydik ama tüm salon bizimdi sanki. Başka müşteriler de olmasına rağmen uyumlu ve kaliteli servisleri ile çok seçkin müşterileri olan bir yer. Tavsiye ederim dev bir butik düğündü.

Yakınındaki Oteller