Chinese Inn Bodrum

 • Muğla / Bodrum
 • Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi. Kare Avlu Bodrum
10puan

Chinese Inn Bodrum

Chinese Inn Restaurant Oasis Alışveriş Kültür ve Eğlence Merkezi Kare Avlu da 2003 yılında, klasik çin lokantası dekorundan uzak , sade, huzur verici ve dinlendirici havasını titizlikle çalışan iç mimarları ve uzun zamandır işletmecilik deneyimi ve tecrübesiyle işletme sahibi Mustafa ÇORTOĞLU nun çalışmaları sonucu modern bir çin lokantası olarak yılın 12 ayı hizmet vermek üzere açılmıştır.

Açılışından bugüne 6 yıllık bir zamanda gerek orijinal Çinli ustalarının cezbeden lezzet harikası yemekleri, gerek değişmeksizin sürekli çalışan güleryüzlü personeli ve gerekse modern çin lokantası dekorunun sergilendiği Chinese Inn, Bodrum Yarımadası nda yaşayan herkesin ilgi odağı olmuş, sevdikleriyle lezzetli ve huzurlu bir yemek yiyebilmek için ilk adresleri haline gelmiştir.

Chinese Inn de hizmet verilmeye başladığından bu yana ve sürekli devam edecek olan abartısız uygun fiyat polıtikası uygulanmış, gruplara, çiftlere ve kısacası herkese uyabilecek çeşit çeşit set menüler oluşturulmuştur.

Örneğin hafif bir jüliyen sebze çorbasıyla başlayıp arkasından taze hazırlanan buharda çin mantısı alabilirsiniz, pekin ördeğini hem aparetifiniz hem de anayemeginiz olarak sıpariş edebilir ve bir kadeh hafif kırmızı şarapla yemeğinizi süsleyebilirsiniz. Her çeşit çin tatlısını alabileceğiniz Chinese Inn den Bir kızarmış dondurma yemeden ayrılırsanız gözünüz arkada kalacaktır.

Ayrıca Chinese Inn, Bodrum a ilk defa getirdiği bir uygulamayla yılın 12 ayı haftanın 6 günü ( Pazar hariç) 12:00-14:30 saatleri arasında çin mutfağına özel öğle yemeği olarak hergün değişen ürünleri de sunmaktadır müşterilerine.
3 Kullanıcı Yorumu
 • Tarihe Göre Listele
 • Puana Göre Listele
 • En Faydalılar
3
10
Chinese Inn Bodrum
Chinese Inn Bodrum
Bodrum / Muğla
Türkiye
Her şey harika

-

Ender yerlerde rastlayabileceğiniz harika lezzetler ve hizmet, çok teşekkür ederim emeği olan herkese

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
3
10
Chinese Inn Bodrum
Chinese Inn Bodrum
Bodrum / Muğla
Türkiye
Açık büfe denenmeli

-

Şans eseri keşfedip bağımlısı olduğumuz bir yer oldu Chinese Inn Bodrum. Yemekleri gerçekten de çok güzel. Hafta içi 15 TL'ye yaptıkları açık büfeyi de kesinlikle denemek gerek.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)
3
10
Chinese Inn Bodrum
Chinese Inn Bodrum
Bodrum / Muğla
Türkiye
Çok Leziz Yemekler

-

Bodrum'da en fazla yemek yediğim yerlerden biri. Çin mutfağını seviyorsanız kesinlikle tavsiye ederim, büyük şehirlerde yediğiniz o ünlü markaların lezzetinin altında kalmıyor. Hafta içi de açık büfe uygulaması var, sanırım 12-13 liraya açık büfeden istediğiniz kadar yiyebiliyorsunuz, çorba, salata, ana yemek, noodle, pilav tatlı dahil, heralde 15-20 çeşit yemek var. Çalışanları da güleryüzlü ve işlerini iyi yapıyorlar. Hatta Uludağ gazoz ellerinde olmadığı halde benim için marketten aldılar.

 • Faydalı buldum (0)
 • Faydalı bulmadım (0)