Ceri Cafe & Patisserie

  • Muğla / Marmaris / Selimiye

Ceri Cafe & Patisserie

Selimiye'nin huzurlu, sakin ve küçük dünyasına en yakışan cafe. Cihangir'de ya da Beyoğlu'nda yürürken karşınıza çıkabilecek tarzda rengarenk, özenli, sevimlidir.

Mönüdeki her şey, mekan sahibesi Neşe Hanım'ın elinden çıkma ve günün birinde şehirdeki işleri bir kenara bırakıp en sevdiği işi yapmaya karar vermiş, zaman zaman çok yorulduğunu itiraf etsede yaptığı işten duyduğu mutluluk her halinden belli oluyor.

Bu durum kurabiyelerinin, keklerinin, pastalarının lezzetlerine de yansıyor. Limonataları, kısa sürede bölgede ün yapmış, iyi filtre kahve için tek seçenek.

Selimiye'ye yolu düşeceklere duyurulur...

5 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
5
Çok keyifli bir mekan
10

-

Çok keyifli bir mekan. Hic kalkmak istemedik. Siparisiniz ne olursa olsun hayal kirikligina asla ugramazsiniz. Limonlu chesecake i ise super otesi. Abartmak gibi

5
Gördüğüm en güzel cafe
10

-

Dekoru inanılmaz güzel, tatlıları ve kahvesi çok iyi. Mutlaka gidilmeli.

5
Teşekkürler, her şey harikaydı
10

-

Limonatası muhteşem, muhakkak tatlılarını tadın. 5 gün Selimiye'de kaldık ve her akşam bu mekana uğramadan gidemedik.

5
Selimiye'nin en güzel köşelerinden biri
10

-

Ceri Cafe & Patisserie, Selimiye'nin en keyifli, en sevimli mekanlarından biri. Neşe Abla'nın birbirinden lezzetli tatlıları, içmeye doyamayacağınız özel tarifli limonatası, Mehmet Abi'nin hoş sohbeti, sıcak ve zevkli dekorasyonu ile tatilinize renk katacak olan Ceri Cafe, bir dahaki Selimiye tatilinizde ilk uğrayacağınız yerlerden olacak.

5
Selimiye'de güzel bir detay
10

-

Selimiye'de ilk gözümüze çarpan mekanlardan biri idi. Taze, tatlı ve iyi kahve bulabileceğiniz ve ayrıca bizzat kendisi servis yapan mekan sahibi Mehmet Bey ile güzelce sohbet edebileceğiniz bir yer. Konumundan dolayı her daim gölgelik minik bahçesi, samimi dekoru ve etrafta uyuyan kedilerinden de bahsetmeden geçemeyeceğiz.

Yakınındaki Oteller