Cafe Cadde

  • İstanbul / Kadıköy / Erenköy
  • Bağdat Cad. No:349

Cafe Cadde

1994 Yılından bu yana Bağdat Caddesi'nde bir klasik olma yolunda ilerleyen Cafe Cadde, istikrarlı bir trend izliyor ve hala çok revaçtadır. Cafe Cadde Erenköy'ün merkezinde konumlanması, geniş bir yelpazede sunulan menüsü ve kaliteli hizmeti herkesin sevdiği bir mekan olmayı başarmıştır.

Cafe Cadde'de "kış"den hamburgere; dürümden yoğurtlu kebaba, vok yemeklerinden "fajitas"a, beyti kebaptan röştiye kadar geniş bir yelpazede tadım yapabilirsiniz. Geniş yemek menüsünü iyi bir kalite ile sunan Cafe Cadde, bu özelliği nedeniyle Turizm Bakanlığı'nca “'özel tesis”' olarak belgelendirilmiş ve Hürriyet Gazetesi'nin”' en iyi on”' değerlendirmesinde birinci sırayı almıştır.

2 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
2
Argo konuşan mekan
2

-

Çocuklardan nefret eden garsonlara sahip mekan. Çocuğun elindeki kağıt parçasını hışımla çekip alan, üstüne de, "bana söyle, dokunma" dediğimde, "yırtar" diye cevap veren, "açık büfe kahvaltı var kelle başı" diye argo konuşan mekan.

2
Tekrar görüşmemek üzere
2

-

Yılbaşı akşamı. Saat 21:00. Şaşkınbakkal'da birini bekliyorsunuz, sadece 20 dakikanız var ve bir çay içmek için 20 senedir müşterisi olduğunuz Cafe Cadde'ye giriyorsunuz. Dışarıda yılbaşı için bir düzen kurulmuş, erkenden gelip geceye başlamış olan masalar var ama içeride en arkada kimsecikler yok. Eskiler hemen tanıdı, ‘iyi seneler hocam' deyip oturttular hemen arkadaki o boş masalardan birine. ‘Acele bir çay çocuk.. Devamını Göster

Yakınındaki Oteller