By Jack Bodrum

  • Muğla / Bodrum
  • Neyzen Tevfik Cad. No:60/B

By Jack Bodrum

Bodrum'un renkli gece yaşamına yepyeni bir mekan daha eklendi. By Jack Bodrum, Aralık 2012'de Bodrum Neyzen Tevfik Caddesi'nde canlı performans ve eğlence mekanı olarak açıldı. Eski bir Bodrum evinden ve gökyüzü manzaralı geniş avlusundan oluşan By Jack Bodrum başarılı ses sistemi ve güzel dekorasyonu ile hemen dikkat çekiyor.

Türkiye'nin önde gelen sanatçılarının sahne almasının yanı sıra Bodrum eğlence hayatına yeni bir soluk katmıştır. Kurulduğu tarihten itibaren yapmış olduğu canlı performanslar ile Bodrum'un gözde mekanlarından biri haline gelmiştir. Eğlenceyi görsellik ve teknoloji ile birleştiren By Jack Bodrum ilerleyen dönemlerde de Türkiye'nin en iyi sanatçılarıyla ve performansları ile Bodrum'da hizmet vermeye devam edecektir.

Açıldığı tarihten itibaren Can Bonomo, Cem Adrian, Nev, Zakkum, Gökhan Türkmen gibi birçok konsere ev sahipliği yapmıştır. Yaz boyunca İskender Paydaş ve orkestrası haftada iki gün by Jack sahnesinde olacaktır. Bunun yanısıra By Jack Bodrum sahnesi konserlerine devam edecektir.

6 Kullanıcı Yorumu

    • Tarihe Göre Listele
    • Puana Göre Listele
    • En Faydalılar
6
Süper konserler
10

-

Zakkum konserleri inanılmaz geçiyor. Tavsiye edilebilecek bir mekan, Zakkum daha sık gelsin.

6
Grup önerisi
10

-

Duman grubu da gelicek mi, yazın gelirse çok iyi olur ya.

6
Keyifli
10

-

Haluk Levent'i dinlemeye gittik. Şanslınız ki Ege de Haluk Levent'i dinlemeye gelmiş. :) O da bir iki şarkı söyledi. Çok eğlendiğim bir geceydi. Güzel bir mekan, çalışanlar da ilgili. Tavsiye ederim.

6
Trend mekanlardan birisi olacak
10

-

By Jack, konum olarak Bodrum'da yıllardan beri popüler olan Küba, Helva ve Marina Yacht Club'a çok yakın. Mayıs ilk hafta Haluk Levent ve ikinci cuma İskender Paydaş ile sezona iyi bir giriş yaptılar.. Devamını Göster

6
Ortam çok hoş
10

-

İşletmecileri çok hoş, servis güzel ve her hafta bir program var.

6
Çok eğlenceli bir mekan
10

-

Mayıs 2013'te Haluk Levent'in çıktığı gece gitme firsatımız oldu. Kapıdan bara kadar tüm çalışanlar çok kibar. Çok eğlenceli ve havadar bir mekan. Herkese tavsiye ederim.